Tréninky mužské složky

Muži A

Úterý 20:00 – 21:30 ZŠ Rudná
Čtvrtek 20:15 – 21:30 Sportcentrum Radlice
Pátek 20:00 – 21:30 ZŠ Rudná

Muži U23

Pondělí 19:00 – 20:00 Německá škola
Úterý 19:30 – 21:00 Sportcentrum Radlice
Čtvrtek 19:00 – 20:15 Sportcentrum Radlice
Pátek 18:30 – 20:00 Sportcentrum Radlice

Muži C+Sépiáci

Úterý 21:00 – 22:30 Sportcentrum Radlice (čas je klouzavý)
Čtvrtek 20:30 – 22:00 Zličín

Muži D+E

Pondělí 20:00 – 21:30 Zličín
Středa 20:30 -22:00 Zličín

Muži Lhokamo

Pondělí 18:00 – 19:30 SOU Ohradní

Junioři A 2003 – 2004

Pondělí 19:00 – 20:00 Německá škola
Úterý 19:30 – 21:00 Sportcentrum Radlice
Čtvrtek 19:00 – 20:15 Sportcentrum Radlice
Pátek 18:30 – 20:00 Sportcentrum Radlice

Dorostenci A 2005 – 2006

Pondělí 17:45 – 19:00 Německá škola
Středa 17:45 – 19:00 Barrandov
Čtvrtek 17:30 – 19:00 Sportcentrum Radlice
Pátek 18:30 – 20:00 Sportcentrum Radlice

Junioři B+C 2003 – 2004

Pondělí 17:00 – 18:30 Sportcentrum Radlice
Úterý 20:00 – 21:30 Zličín
Pátek 17:00 – 18:30 Sportcentrum Radlice

Dorostenci B 2005 – 2006

Pondělí 17:00 – 18:30 Sportcentrum Radlice
Úterý 20:00 – 21:30 Zličín
Pátek 17:00 – 18:30 Sportcentrum Radlice

Starší žáci 2007 Black

Úterý 16:30 – 18:00 Sportcentrum Radlice
Středa 17:45 – 19:00 Barrandov
Pátek 15:30 – 17:00 Sportcentrum Radlice

Starší žáci 2007 Wild

Pondělí 16:30 – 17:45 Německá škola
Úterý 16:30 – 18:00 Sportcentrum Radlice
Pátek 15:30 – 17:00 Sportcentrum Radlice

Starší žáci 2008

Pondělí 16:30 – 17:45 Německá škola
Úterý 16:30 – 18:00 Sportcentrum Radlice
Pátek 15:30 – 17:00 Sportcentrum Radlice

Mladší žáci 2009

Pondělí 15:30 – 17:00 Sportcentrum Radlice
Úterý 15:00 – 16:30 Sportcentrum Radlice
Čtvrtek 16:00 – 17:30 Sportcentrum Radlice

Mladší žáci 2010

Pondělí 15:30 – 17:00 Sportcentrum Radlice
Úterý 15:00 – 16:30 Sportcentrum Radlice
Čtvrtek 14:30 – 16:00 Sportcentrum Radlice

Elévové 2011

Pondělí 14:30 – 16:00 Lužiny
Čtvrtek 14:30 – 16:00 Sportcentrum Radlice
Pátek 15:00 – 16:30 Jeremi

Elévové 2012

Pondělí 14:30 – 16:00 Lužiny
Čtvrtek 14:30 – 16:00 Sportcentrum Radlice
Pátek 15:00 – 16:30 Jeremi

Přípravka 2013 – 2016

Pondělí 14:30 – 16:00 Lužiny
Pátek 15:00 – 16:30 Jeremi