Sportovní struktura

Mužská struktura | Ženská struktura

Ladislav Hrma

šéftrenér mužské složky

775 109 903
hrma@panthers.cz

Dospělí

Ladislav Hrma

hlavní trenér

Muži A
muzi-a@panthers.cz

Lukáš Jenšík

hlavní trenér

Muži B, Muži C
muzi-b@panthers.cz
muzi-c@panthers.cz

Daniel Škvor

hlavní trenér

Muži D
muzi-d@panthers.cz

Martin Bajer

hlavní trenér

Muži E
muzi-e@panthers.cz

Karel Hlinka

vedoucí družstva

Muži Lhokamo
lhokamo@panthers.cz

Tomáš Pauček

vedoucí družstva

Muži Sépiáci
sepiaci@panthers.cz

Mládež

Patrik Míka

hlavní trenér

Junioři A
juniori-a@panthers.cz

Dominik Hudec

hlavní trenér

Dorostenci A
dorostenci-a@panthers.cz

Andrea Nováková

hlavní trenér

Junioři B, Dorostenci B
juniori-b@panthers.cz, dorostenci-b@panthers.cz

Lukáš Jenšík

hlavní trenér

Starší žáci
starsi-zaci-a@panthers.cz

Tomáš Pauček

hlavní trenér

Mladší žáci
mladsi-zaci-a@panthers.cz

Petr Vobecký

hlavní trenér

Elévové
elevove-a@panthers.cz

Jan Tůma

hlavní trenér

Přípravka
pripravka-a@panthers.cz

Marek Máčala

trenér brankářů

Ženská struktura

Pavel Skazko

šéftrenér ženské složky

735 267 843
skazko@panthers.cz

Dospělí

Pavel Skazko

trenér

Ženy A

zeny-a@panthers.cz

Jaroslav Jelínek

trenér

Ženy A

zeny-a@panthers.cz

Eliška Škvorová

vedoucí družstva
fyzioterapeut

Ženy A

zeny-a@panthers.cz
.

Daniel Škvor

trenér

Ženy B a C

zeny-b@panthers.cz.
zeny-c@panthers.cz

.

Juniorky, Dorostenky

Lukáš Jenšík

hlavní trenér

Juniorky a Dorostenky

juniorky-a@panthers.cz
dorostenky-a@panthers.cz

Pavel Skazko

trenér

Juniorky a Dorostenky

juniorky-a@panthers.cz
dorostenky-a@panthers.cz

Starší a Mladší žákyně, Elévky a Minižákyně

Petr Pěnkava

trenér
vedoucí družstva

Sokol Rudná

rudna@panthers.cz