Členská schůze

Zde najdete chronologicky řazené zprávy týkající se formálních úkonů klubu a spolku, který jej zastřešuje.

Zápis z členské schůze ze dne 11. června 2017 (vydáno 13.6.2017)

Pozvánka na Členskou schůzi (vydáno 11.05.2017)

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na Členskou schůzi našeho klubu a spolku, které se bude konat v neděli 11. června od 18 hod v areálu TJ Radlice, přesné umístění podle počtu účastníků a počasí.

Informace byla poslána všem aktivním členům na jejich adresy v předepsané lhůtě jeden měsíc před konáním.

Veškeré podrobnosti a materiály naleznete v předmětném e-mailu. Pokud ho nemůžete najít, zkontrolujte prosím složky jako Spam, Promo akce, Sociální sítě, Fóra, Reklamy či další, kam někdy padá hromadná korespondence.

Pokud ani tam pozvánku nenajdete, napište nám prosím na adresu sekretariátu a zprávu Vám přepošleme.

Těšíme se na Vaší účast.

Zápis z volební Valné hromady a volební Členské schůze (vydáno 23.05.2016)

Pozvánka na Valnou hromadu a Členskou schůzi (vydáno 22.04.2016)

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na Valnou hromadu a Členskou schůzi našeho sdružení, které se bude konat v neděli 22. května od 18 hod ve sportovní hale SK Lužiny, Bellušova 68, Praha 13 – Stodůlky.

Těšíme se na Vaší účast.