Sezona 2007/2008

3. liga mužů, divize III – B
3M4-B Z V R P Bv Bo Br B
1. VSK Medik – Ovocné Báze 20 17 2 1 129 69 60 53
2. FBC Thunder Panthers 20 15 0 5 126 81 45 45
3. FBK Sokol Ml. Boleslav B 20 12 0 8 107 97 10 36
4. FBK VŠSK PedF UK 20 10 2 8 99 102 -3 32
5. FBI Přírodní Vědy 20 9 4 7 101 84 17 31
6. AGC Malá Strana 20 9 2 9 98 95 3 29
7. Sokol Benátky 20 8 4 8 117 96 21 28
8. TJ Sokol Král. Vinohrady B 20 7 3 10 86 80 6 24
9. FBC Pitbulls Kolín 20 6 3 11 82 108 -26 21
10. Desperados 20 3 4 13 80 114 -34 13
11. SKP Nymburk B 20 2 0 18 76 175 -99 6
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
06.10.07 FBC Thunder Panthers FBK Sokol Ml. Boleslav B 8:3   5. Ghali David 20 24 14 38
06.10.07 Desperados FBC Thunder Panthers 1:5   12. Búry Jan 18 17 13 30
21.10.07 FBC Pitbulls Kolín FBC Thunder Panthers 4:9   14. Eckstein Martin 18 14 16 30
21.10.07 FBC Thunder Panthers FBI Přírodní Vědy 2:1   48. Kudela Jan 18 11 6 17
10.11.07 TJ Sokol Král. Vinohrady B FBC Thunder Panthers 3:7   54. Tůma Jan 18 8 8 16
10.11.07 FBC Thunder Panthers SKP Nymburk B 12:10   55. Müller Vojtěch 18 11 4 15
01.12.07 FBC Thunder Panthers AGC Malá Strana 5:3   56. Kropáček Jiří 20 7 8 15
01.12.07 FBK Sokol Ml. Boleslav B FBC Thunder Panthers 6:1   58. Drbala Radek 12 5 10 15
16.12.07 FBC Thunder Panthers FBC Pitbulls Kolín 4:3   66. Denk Martin 10 7 5 12
16.12.07 FBC Thunder Panthers Sokol Benátky 9:7   75. Gula Michal 14 7 3 10
06.01.08 FBC Thunder Panthers VSK Medik – Ovocné Báze 3:4   78. Svojítka Petr 18 4 6 10
06.01.08 FBC Thunder Panthers TJ Sokol Král. Vinohrady B 4:6   110. Bohdaň Robert 16 3 3 6
26.01.08 FBC Thunder Panthers FBK VŠSK PedF UK 7:1   129. Ptáčník Jiří 8 2 1 3
26.01.08 FBI Přírodní Vědy FBC Thunder Panthers 4:6   143. Petráček Marek 2 1 1 2
24.02.08 VSK Medik – Ovocné Báze FBC Thunder Panthers 8:2   148. Dufek Jiří 10 1 1 2
24.02.08 FBC Thunder Panthers Desperados 6:2   152. Randa Lukáš 6 0 2 2
16.03.08 SKP Nymburk B FBC Thunder Panthers 1:10   163. Schichman Roman 2 1 0 1
16.03.08 Sokol Benátky FBC Thunder Panthers 8:6   169. Školník Roman 11 1 0 1
05.04.08 FBK VŠSK PedF UK FBC Thunder Panthers 5:11   174. Trnobranský Karel 2 0 1 1
05.04.08 AGC Malá Strana FBC Thunder Panthers 1:9   175. Šafránek Vojtěch 2 0 1 1
          183. Černý Jakub (G) 15 0 1 1
PH+SČ liga mužů , divize C
3M5-C Z V R P Bv Bo Br B
1. Athletics Praha 18 14 1 3 107 42 65 43
2. RFK Pohoda Praha 18 13 1 4 86 53 33 40
3. FBC Suchdol Revival 18 13 0 5 82 56 26 39
4. IB Vodolka 18 11 0 7 73 37 36 33
5. Tatran Střešovice C 18 10 1 7 80 52 28 31
6. FbC Panthers B 18 9 2 7 76 60 16 29
7. Noxa Ruzyně 18 6 3 9 63 62 1 21
8. J.B.M. Praha 18 4 3 11 54 78 -24 15
9. SK Kladno Raisins 18 1 3 14 62 123 -61 6
10. Floorball Club SK Pchery 18 2 0 16 46 172 -126 6
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
29.09.07 RFK Pohoda Praha FbC Panthers B 5:6   23. Dytrt Luděk 14 12 6 18
29.09.07 FbC Panthers B FBC Suchdol Revival 3:7   24. Hajník Jakub 16 12 6 18
27.10.07 J.B.M. Praha FbC Panthers B 3:4   48. Baručák Dalibor 14 4 7 11
10.11.07 FbC Panthers B Floorball Club SK Pchery 8:5   53. Šafránek Vojtěch 9 5 5 10
10.11.07 IB Vodolka FbC Panthers B 1:0   61. Dajčar Jakub 10 5 4 9
24.11.07 FbC Panthers B Athletics Praha 3:5   67. Trnobranský Karel 18 2 6 8
24.11.07 FbC Panthers B Tatran Střešovice C 4:10   71. Tůma Jan 3 4 3 7
16.12.07 FbC Panthers B SK Kladno Raisins 6:1   79. Boreš Michal 13 4 2 6
16.12.07 Noxa Ruzyně FbC Panthers B 2:2   80. Schichman Roman 6 3 3 6
20.01.08 FbC Panthers B RFK Pohoda Praha 2:1   82. Rob Filip 6 2 3 5
20.01.08 FBC Suchdol Revival FbC Panthers B 3:2   90. Randa Lukáš 5 3 1 4
09.02.08 FbC Panthers B J.B.M. Praha 8:0   94. Kropáček Jiří 3 2 2 4
01.03.08 Floorball Club SK Pchery FbC Panthers B 4:12   95. Školník Roman 4 2 2 4
01.03.08 FbC Panthers B IB Vodolka 4:1   103. Denk Martin 2 2 1 3
30.03.08 Athletics Praha FbC Panthers B 4:3   105. Tůma Petr 5 2 1 3
30.03.08 Tatran Střešovice C FbC Panthers B 1:5   109. Gula Michal 2 1 2 3
12.04.08 SK Kladno Raisins FbC Panthers B 2:2   110. Kudela Jan 2 1 2 3
12.04.08 FbC Panthers B Noxa Ruzyně 5:6   111. Kolenčík Roman 2 1 2 3
          118. Búry Jan 2 2 0 2
          119. Parduba Lukáš 2 2 0 2
          121. Pech Marek 4 2 0 2
          123. Bohdaň Robert 2 1 1 2
          129. Gabriel David 8 0 2 2
          135. Petráček Marek 4 1 0 1
          139. Kolanda Jakub 8 1 0 1
          144. Svojítka Petr 2 0 1 1
          147. Cimrhakl Tomáš (G) 4 0 1 1
          148. Krč Lukáš (G) 4 0 1 1
pořadí PH+SČ přebor mužů, divize A
3M6-A Z V R P Bv Bo Br B
1. FbC Panthers C 20 17 1 2 105 48 57 52
2. Skeletons Praha 20 13 2 5 91 56 35 41
3. Lisboa 99 20 12 3 5 78 62 16 39
4. FLK Zdar Bar 20 9 4 7 68 74 -6 31
5. FBŠ Bohemians D 20 9 1 10 84 86 -2 28
6. FBC Dynamis 20 9 1 10 71 65 6 28
7. FbC Rippers Praha 20 7 3 10 75 84 -9 24
8. FK Konzervy 20 7 2 11 67 79 -12 23
9. FBC Hypnotix 20 5 2 13 54 88 -34 17
10. SK Florbal Benešov B 20 4 5 11 54 72 -18 17
11. FbK Neveklov 20 3 6 11 61 94 -33 15
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
22.09.07 FbC Panthers C Skeletons Praha 6:3   6. Školník Roman 18 13 16 29
07.10.07 FLK Zdar Bar FbC Panthers C 3:2   15. Ptáčník Jiří 13 14 6 20
07.10.07 FBŠ Bohemians D FbC Panthers C 3:7   22. Petráček Marek 13 10 7 17
28.10.07 SK Florbal Benešov B FbC Panthers C 2:5   43. Ghali David 5 9 2 11
28.10.07 FbC Panthers C FBC Dynamis 5:1   56. Pech Marek 8 7 2 9
11.11.07 FbK Neveklov FbC Panthers C 3:9   61. Parduba Lukáš 10 5 4 9
11.11.07 FbC Panthers C Lisboa 99 6:1   69. Boreš Michal 13 6 2 8
01.12.07 FK Konzervy FbC Panthers C 1:4   73. Weber Štěpán 17 4 4 8
01.12.07 FbC Panthers C FbC Rippers Praha 4:3   83. Dajčar Jakub 3 4 2 6
12.01.08 FBC Hypnotix FbC Panthers C 2:7   85. Randa Lukáš 6 4 2 6
12.01.08 Skeletons Praha FbC Panthers C 3:3   87. Kropáček Jiří 6 3 3 6
02.02.08 FbC Panthers C FLK Zdar Bar 5:2   90. Kolanda Jakub 7 1 5 6
17.02.08 FBŠ Bohemians D FbC Panthers C 2:8   93. Schichman Roman 2 3 2 5
17.02.08 FbC Panthers C SK Florbal Benešov B 4:2   94. Denk Martin 4 3 2 5
02.03.08 FBC Dynamis FbC Panthers C 5:4   98. Strniště Erik 9 2 3 5
02.03.08 FbC Panthers C FbK Neveklov 5:3   106. Valenta Tomáš 4 0 5 5
05.04.08 Lisboa 99 FbC Panthers C 0:5   112. Polcar Jakub 4 2 2 4
05.04.08 FbC Panthers C FK Konzervy 6:2   115. Kloubek David 6 1 3 4
19.04.08 FbC Rippers Praha FbC Panthers C 4:5   117. Hajník Jakub 3 2 1 3
19.04.08 FbC Panthers C FBC Hypnotix 5:3   123. Šafránek Vojtěch 3 1 2 3
          128. Rob Filip 7 0 3 3
          132. Búry Jan 2 2 0 2
          134. Kábrt Michal 5 2 0 2
          138. Müller Vojtěch 1 1 1 2
          139. Kolenčík Roman 2 1 1 2
          140. Lukeš Marek 4 1 1 2
          153. Kudela Jan 1 1 0 1
          155. Gabriel David 3 1 0 1
          159. Čížek Vladimír 1 1 0 1
          160. Baručák Dalibor 1 0 1 1
          164. Duchek Daniel (G) 3 0 1 1
2. liga žen, divize III
3W3 Z V R P Bv Bo Br B
1. 1. FBC Elite Praha 24 23 0 1 212 18 194 69
2. Děkanka Praha C 24 20 3 1 185 39 146 63
3. Divoký Kočky 24 15 3 6 105 72 33 48
4. TJ Sokol Král. Vinohrady 24 14 1 9 86 64 22 43
5. Black Angels 24 13 3 8 115 108 7 42
6. FbC Panthers 24 12 1 11 62 62 0 37
7. FBC Kladno 24 11 2 11 80 91 -11 35
8. FBC Gymnázium Prosek 24 10 2 12 98 83 15 32
9. EMCO Lhokamo Praha 24 9 3 12 73 105 -32 30
10. FbK Wildcats Praha 24 6 6 12 56 105 -49 24
11. Wizards DDM Praha 10 24 6 3 15 52 102 -50 21
12. TJ Sportovec Nymburk 24 2 0 22 29 135 -106 6
13. Neo 24 1 1 22 22 191 -169 4
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
15.09.07 FbC Panthers FbK Wildcats Praha 2:1   33. Kubásková Anna 22 10 9 19
15.09.07 Divoký Kočky FbC Panthers 3:0   43. Böhmová Živa 20 8 6 14
07.10.07 FbC Panthers Wizards DDM Praha 10 2:1   57. Šaršounová Zuzana 24 9 2 11
07.10.07 TJ Sokol Král. Vinohrady FbC Panthers 1:0   78. Kinclová Lucie 22 7 1 8
28.10.07 FbC Panthers Black Angels 3:4   79. Viragová Nikola 16 6 2 8
28.10.07 1. FBC Elite Praha FbC Panthers 5:0   81. Galertová Renata 10 5 3 8
11.11.07 FbC Panthers FBC Kladno 1:2   95. Barochovská Andrea 12 6 0 6
11.11.07 TJ Sportovec Nymburk FbC Panthers 1:3   104. Jeníčková Radka 24 2 4 6
25.11.07 EMCO Lhokamo Praha FbC Panthers 0:2   118. Zbuzková Kamila 22 3 1 4
25.11.07 FbC Panthers Divoký Kočky 1:8   122. Vorlíčková Martina 11 2 2 4
16.12.07 FbC Panthers Neo 13:0   160. Böhmová Ela 13 1 1 2
16.12.07 Děkanka Praha C FbC Panthers 4:3   162. Loužilová Kateřina 23 1 1 2
12.01.08 FBC Gymnázium Prosek FbC Panthers 2:3   171. Rabochová Veronika 20 0 2 2
12.01.08 Black Angels FbC Panthers 3:1   181. Tesaříková Petra 9 1 0 1
27.01.08 FbK Wildcats Praha FbC Panthers 1:4              
27.01.08 FbC Panthers EMCO Lhokamo Praha 7:0              
17.02.08 FbC Panthers TJ Sokol Král. Vinohrady 1:2              
17.02.08 Neo FbC Panthers 0:0              
01.03.08 FBC Kladno FbC Panthers 1:2              
01.03.08 FbC Panthers Děkanka Praha C 3:13              
05.04.08 Wizards DDM Praha 10 FbC Panthers 0:4              
05.04.08 FBC Gymnázium Prosek FbC Panthers 0:5              
20.04.08 FbC Panthers TJ Sportovec Nymburk 2:1              
20.04.08 FbC Panthers 1. FBC Elite Praha 0:9              
3. liga juniorů, divize III
3J3 Z V R P Bv Bo Br B
1. SSK Future C 18 14 2 2 77 52 25 44
2. FbC Panthers 18 14 0 4 95 42 53 42
3. SK Florbal Benešov 18 13 1 4 91 45 46 40
4. ASK Orka Stará Boleslav 18 11 1 6 95 45 50 34
5. Sokol Benátky 18 10 0 8 100 92 8 30
6. AC Sparta Praha B 18 9 2 7 67 47 20 29
7. FBŠ Bohemians B 18 5 2 11 50 90 -40 17
8. TJ Sokol Král. Vinohrady B 18 4 0 14 62 112 -50 12
9. FBK Čelákovice 18 3 0 15 64 122 -58 9
10. FbC Barracudas Slaný 18 2 2 14 38 92 -54 8
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
22.09.07 FbC Panthers TJ Sokol Král. Vinohrady B 4:0   9. Školník Roman 11 11 14 25
22.09.07 SSK Future C FbC Panthers 3:4   17. Kropáček Jiří 15 12 10 22
21.10.07 FbC Panthers FbC Barracudas Slaný 3:1   19. Valenta Tomáš 12 14 6 20
21.10.07 ASK Orka Stará Boleslav FbC Panthers 2:3   21. Pech Marek 16 12 7 19
17.11.07 FbC Panthers FBK Čelákovice 11:1   22. Ptáčník Jiří 17 12 6 18
09.12.07 FbC Panthers SK Florbal Benešov 1:3   31. Petráček Marek 18 9 6 15
09.12.07 FbC Panthers AC Sparta Praha B 3:1   36. Polcar David 12 6 7 13
05.01.08 FbC Panthers FBŠ Bohemians B 9:2   51. Kočka Tomáš 6 5 5 10
05.01.08 Sokol Benátky FbC Panthers 5:11   64. Kábrt Michal 8 5 2 7
03.02.08 TJ Sokol Král. Vinohrady B FbC Panthers 2:4   69. Jenšík Lukáš 10 2 5 7
03.02.08 FbC Panthers SSK Future C 4:5   74. Kloubek David 12 4 2 6
23.02.08 FbC Barracudas Slaný FbC Panthers 1:5   109. Olejník Jakub 5 1 1 2
23.02.08 FbC Panthers ASK Orka Stará Boleslav 1:5   126. Horák Vlastislav 6 1 0 1
09.03.08 FBK Čelákovice FbC Panthers 1:7   127. Strniště Erik 6 1 0 1
30.03.08 SK Florbal Benešov FbC Panthers 3:2              
30.03.08 AC Sparta Praha B FbC Panthers 3:8              
19.04.08 FBŠ Bohemians B FbC Panthers 0:6              
19.04.08 FbC Panthers Sokol Benátky 9:4              
2. liga dorostenců, divize III – B
3K2-B Z V R P Bv Bo Br B
1. SSK Future B 24 22 0 2 167 72 95 66
2. FBC Kladno 24 19 0 5 129 65 64 57
3. Tatran Střešovice B 24 16 1 7 137 82 55 49
4. FbC Panthers 24 14 3 7 106 73 33 45
5. Athletics Praha 24 13 0 11 94 101 -7 39
6. ASK Orka Stará Boleslav 24 7 3 14 86 105 -19 24
7. FC Bučis Team 24 3 4 17 53 122 -69 13
8. Vosy Praha DDM Modřany 24 4 1 19 80 167 -87 13
9. Sokol Horoměřice 24 4 0 20 78 143 -65 12
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
15.09.07 Sokol Horoměřice FbC Panthers 2:8   4. Strniště Erik 23 18 15 33
15.09.07 FbC Panthers Tatran Střešovice B 3:3   5. Ptáčník Jiří 24 17 16 33
30.09.07 SSK Future B FbC Panthers 7:5   18. Polcar Jakub 20 13 11 24
30.09.07 FbC Panthers FBC Kladno 7:1   19. Kočka Tomáš 24 11 13 24
14.10.07 ASK Orka Stará Boleslav FbC Panthers 2:3   39. Papeš Benjamin 16 8 8 16
14.10.07 FbC Panthers FC Bučis Team 3:3   40. Kovács Karel 15 14 1 15
03.11.07 Athletics Praha FbC Panthers 3:2   43. Lukeš Marek 23 8 7 15
03.11.07 FbC Panthers Vosy Praha DDM Modřany 7:2   61. Kábrt Michal 17 6 4 10
25.11.07 FbC Panthers Sokol Horoměřice 3:2   69. Tomiška Jan 18 2 7 9
25.11.07 Tatran Střešovice B FbC Panthers 2:6   76. Olejník Jakub 16 1 6 7
15.12.07 FbC Panthers SSK Future B 3:7   83. Hlaváček Jakub 18 3 3 6
15.12.07 FBC Kladno FbC Panthers 6:4   100. Borovský Adam 22 2 3 5
13.01.08 FbC Panthers ASK Orka Stará Boleslav 4:2   130. Horák Vlastislav 2 1 1 2
13.01.08 FC Bučis Team FbC Panthers 1:4   151. Blažek Tomáš 4 1 0 1
27.01.08 FbC Panthers Athletics Praha 9:3   163. Wagner Michal 4 0 1 1
27.01.08 Vosy Praha DDM Modřany FbC Panthers 3:6              
10.02.08 Sokol Horoměřice FbC Panthers 3:10              
10.02.08 FbC Panthers Tatran Střešovice B 4:7              
08.03.08 SSK Future B FbC Panthers 2:0              
08.03.08 FbC Panthers FBC Kladno 0:6              
29.03.08 ASK Orka Stará Boleslav FbC Panthers 3:3              
29.03.08 FbC Panthers FC Bučis Team 6:1              
12.04.08 Athletics Praha FbC Panthers 2:3              
12.04.08 FbC Panthers Vosy Praha DDM Modřany 3:0              
PH+SČ přebor starších žáků, divize C
3S2-C Z V R P Bv Bo Br B
1. FbC Panthers 18 14 2 2 93 31 62 44
2. FBK Sokol Mladá Boleslav 18 14 0 4 135 58 77 42
3. Vosy Praha DDM Modřany 18 13 1 4 123 61 62 40
4. Black Angels 18 11 2 5 85 51 34 35
5. FBŠ Bohemians C 18 9 1 8 86 55 31 28
6. TJ Sokol Kobylisy 18 9 0 9 83 72 11 27
7. Tatran Střešovice B 18 8 2 8 86 81 5 26
8. Athletics Praha 18 4 1 13 53 86 -33 13
9. FC Bučis Team 18 3 1 14 43 103 -60 10
10. TJ Sportovec Nymburk 18 0 0 18 14 203 -189 0
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
16.09.07 FbC Panthers FBŠ Bohemians C 1:2   8. Trojan Jan 16 16 13 29
16.09.07 FBK Sokol Mladá Boleslav FbC Panthers 1:5   9. Šáda Martin 16 18 10 28
29.09.07 FbC Panthers TJ Sokol Kobylisy 3:0   11. Kovács Karel 17 14 12 26
29.09.07 FC Bučis Team FbC Panthers 0:7   16. Papeš Benjamin 11 12 10 22
20.10.07 FbC Panthers Vosy Praha DDM Modřany 4:2   26. Kaftan Lukáš 17 11 5 16
17.11.07 FbC Panthers Athletics Praha 5:1   28. Kopanica Filip 13 8 7 15
17.11.07 FbC Panthers Tatran Střešovice B 10:0   83. Joska Petr 17 2 3 5
08.12.07 FbC Panthers Black Angels 4:1   99. Borovský Adam 12 0 3 3
08.12.07 TJ Sportovec Nymburk FbC Panthers 0:12   100. Huml Jakub 14 0 3 3
13.01.08 FBŠ Bohemians C FbC Panthers 0:3   104. Trojan Jakub 4 2 0 2
13.01.08 FbC Panthers FBK Sokol Mladá Boleslav 3:9   108. Čunek Jakub 8 2 0 2
03.02.08 TJ Sokol Kobylisy FbC Panthers 0:1   122. Kučera Michal 3 1 0 1
03.02.08 FbC Panthers FC Bučis Team 5:2   131. Christian Dominik 17 1 1 2
09.03.08 Vosy Praha DDM Modřany FbC Panthers 4:4   153. Ebenstreit David 15 0 1 1
13.04.08 Athletics Praha FbC Panthers 2:10              
13.04.08 Tatran Střešovice B FbC Panthers 4:8              
26.04.08 Black Angels FbC Panthers 3:3              
26.04.08 FbC Panthers TJ Sportovec Nymburk 5:0k              
PH+SČ přebor mladších žáků, divize B
3Z2-B Z V R P Bv Bo Br B
1. Vosy Praha DDM Modřany B 18 15 2 1 146 47 99 47
2. FBŠ Bohemians Caraways C 18 14 3 1 95 43 52 45
3. FbC Panthers 18 12 3 3 104 55 49 39
4. TJ Sokol Kobylisy 18 10 0 8 86 76 10 30
5. SK Florbal Benešov B 18 9 2 7 73 58 15 29
6. FBŠ Bohemians Faraos D 18 6 3 9 61 62 -1 21
7. Tornádo Barrandov 18 4 4 10 47 90 -43 16
8. FZŠ Vybíralova 18 4 2 12 56 94 -38 14
9. SSK Future B 18 4 0 14 50 105 -55 12
10. FC Bučis Team 18 2 1 15 25 113 -88 7
datum         pořadí Kanadské bodování
Výsledky zápasů   jméno Z B A KB
22.09.07 FbC Panthers SK Florbal Benešov B 2:2     Lubenský Matěj 18 22 7 29
22.09.07 FBŠ Bohemians Caraways C FbC Panthers 2:2     Seeman Michael 18 7 8 15
14.10.07 FbC Panthers Tornádo Barrandov 7:0     Hanzl Štěpán 18 21 11 32
14.10.07 FZŠ Vybíralova FbC Panthers 3:10     Farář Jan 14 4 5 9
04.11.07 FbC Panthers Vosy Praha DDM Modřany B 5:4     Frajták Jan 18 12 3 15
04.11.07 FbC Panthers TJ Sokol Kobylisy 3:6     Turianský Pavel 18 3 6 9
24.11.07 FBŠ Bohemians Faraos D FbC Panthers 5:5     Cvrček Jan 18 11 8 19
16.12.07 SSK Future B FbC Panthers 1:7     Nechanský Marek 18 2 6 8
16.12.07 FC Bučis Team FbC Panthers 1:11     Týbl Marek 18 13 11 24
19.01.08 SK Florbal Benešov B FbC Panthers 6:7     Havránek Jiří 12 6 2 8
19.01.08 FbC Panthers FBŠ Bohemians Caraways C 5:7     Rejzek Tomáš 8 2 1 3
09.02.08 Tornádo Barrandov FbC Panthers 0:5     Skalický Petr (G) 8 0 1 1
09.02.08 FbC Panthers FZŠ Vybíralova 6:3              
29.03.08 Vosy Praha DDM Modřany B FbC Panthers 8:2              
29.03.08 TJ Sokol Kobylisy FbC Panthers 4:10              
12.04.08 FbC Panthers FBŠ Bohemians Faraos D 4:1              
26.04.08 FbC Panthers SSK Future B 3:2              
26.04.08 FbC Panthers FC Bučis Team 10:0              
PH+SČ přebor elévů, divize B
3E2-B Z V R P Bv Bo Br B
1. Wizards DDM Praha 10 20 13 5 2 135 59 76 44
2. FBC Kladno 20 12 3 5 76 59 17 39
3. TJ Sokol Kobylisy 20 12 3 5 107 56 51 39
4. SK-Florbal klub Petrovice 20 12 2 6 116 82 34 38
5. FBŠ Bohemians Bay-Leaves B 20 11 1 8 93 77 16 34
6. FbC Panthers 20 10 1 9 86 74 12 31
7. Start Nusle B 20 9 2 9 106 100 6 29
8. Lhokamo Praha 20 7 2 11 72 86 -14 23
9. SSK Future B 20 6 2 12 77 103 -26 20
10. FC Bučis Team B 20 3 3 14 58 119 -61 12
11. FC Bučis Team C 20 2 2 16 28 139 -111 8
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
15.09.07 FbC Panthers SK-Florbal klub Petrovice ?     Seeman Michael 12 26 14 40
15.09.07 FBŠ Bohemians Bay-Leaves B FbC Panthers ?     Slavata Jan 12 14 9 23
30.09.07 Start Nusle B FbC Panthers ?     Felcman David 12 0 4 4
30.09.07 FbC Panthers FC Bučis Team C ?     Cajkář Jakub 12 6 2 8
13.10.07 FbC Panthers FC Bučis Team B ?     Techlovský David 12 1 3 4
13.10.07 FBC Kladno FbC Panthers ?     Michl Robert 12 1 1 2
10.11.07 FbC Panthers Lhokamo Praha 0:5k     Jokiel David 12 1 0 1
02.12.07 FbC Panthers Wizards DDM Praha 10 0:5k     Vrtiška Stanislav 12 1 0 1
02.12.07 TJ Sokol Kobylisy FbC Panthers 5:0k     Karnold Adam 12 0 1 1
06.01.08 FbC Panthers FBŠ Bohemians Bay-Leaves B 5:5     Šipan Jan 12 0 1 1
06.01.08 FbC Panthers SSK Future B 5:2     Babič Adam 12 0 0 0
20.01.08 SK-Florbal klub Petrovice FbC Panthers 7:3     Miškovský Štěpán 12 0 0 0
20.01.08 FbC Panthers Start Nusle B 7:2     Ježil Dan (G) 12 0 0 0
02.02.08 FC Bučis Team C FbC Panthers 3:8              
02.02.08 TJ Sokol Kobylisy FbC Panthers 1:8              
08.03.08 FbC Panthers FBC Kladno 3:5              
08.03.08 Lhokamo Praha FbC Panthers 4:6              
29.03.08 Wizards DDM Praha 10 FbC Panthers 3:1              
19.04.08 FbC Panthers TJ Sokol Kobylisy 0:9              
19.04.08 SSK Future B FbC Panthers 8:3              
PH+SČ přebor elévů, divize A
3E2-A Z V R P Bv Bo Br B
1. FC Bučis Team 16 13 1 2 109 27 82 40
2. TJ Sokol Král. Vinohrady 16 12 1 3 83 33 50 39
3. SK Florbal Benešov B 16 12 1 3 105 33 72 37
4. Wizards DDM Praha 10 B 16 8 1 7 76 57 19 25
5. Tatran Střešovice B 16 7 2 7 63 60 3 23
6. FBŠ Bohemians Caraways C 16 5 0 11 40 91 -51 15
7. SK Dvojka Praha 16 5 0 11 44 98 -54 15
8. Orka B 16 3 2 11 46 83 -37 11
9. AC Sparta Praha B 16 2 1 13 31 115 -84 7
10. FbC Panthers B družstvo odstoupilo ze soutěže
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
29.09.07 FC Bučis Team FbC Panthers B :             0
29.09.07 FbC Panthers B Wizards DDM Praha 10 B :             0
14.10.07 FbC Panthers B FBŠ Bohemians Caraways C :             0
14.10.07 SK Florbal Benešov B FbC Panthers B :             0
11.11.07 FbC Panthers B Orka B 4:7             0