Sezona 2006/2007

Pražská liga mužů
MPh4 Z V R P Bv Bo Br B
1. FBC Merkur Praha 24 18 2 4 145 70 75 38
2. C.S.K.A. Hlásná Třebaň 24 16 3 5 128 77 51 35
3. F.C. Vorms Praha 24 15 3 6 83 64 19 33
4. AGC Malá Strana 24 14 3 7 116 87 29 31
5. SK B.U.H. Praha 24 12 2 10 97 75 22 26
6. TJ Sokol Král. Vinohrady B 24 10 4 10 81 78 3 24
7. FbC Thunder Panthers 24 9 4 11 88 91 -3 22
8. FBI Přírodní vědy 24 10 1 13 85 110 -25 21
9. IB Vodolka 24 9 3 12 73 83 -10 21
10. EMCO Cholerics 24 8 3 13 84 95 -11 19
11. Tatran Střešovice C 24 8 3 13 83 117 -34 19
12. FC Bourbon Praha 24 5 3 16 87 126 -39 13
13. Black Angels 24 4 2 18 59 136 -77 10
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
16.09.06 FbC Thunder Panthers FBI Přírodní vědy 3:3   16. Kudela Jan 22 16 12 28
16.09.06 FC Bourbon Praha FbC Thunder Panthers 5:8   26. Ghali David 22 11 13 24
30.09.06 AGC Malá Strana FbC Thunder Panthers 7:5   34. Eckstein Martin 20 12 7 19
30.09.06 FbC Thunder Panthers F.C. Vorms Praha 2:2   35. Drbala Radek 20 11 8 19
14.10.06 FbC Thunder Panthers SK B.U.H. Praha 3:2   53. Búry Jan 10 10 5 15
14.10.06 Tatran Střešovice C FbC Thunder Panthers 4:7   67. Tůma Jan 24 7 6 13
29.10.06 TJ Sokol Král. Vinohrady B FbC Thunder Panthers 2:5   86. Čížek Vladimír 9 6 3 9
29.10.06 FbC Thunder Panthers EMCO Cholerics 6:2   99. Müller Vojtěch 18 3 4 7
19.11.06 IB Vodolka FbC Thunder Panthers 6:2   119. Procházka Ondřej 9 4 1 5
19.11.06 FbC Thunder Panthers Black Angels 4:5   126. Bohdaň Robert 15 1 4 5
06.01.07 FbC Thunder Panthers C.S.K.A. Hlásná Třebaň 3:3   145. Trnobranský Karel 15 0 4 4
06.01.07 FBC Merkur Praha FbC Thunder Panthers 5:0   149. Gula Michal 17 3 0 3
28.01.07 FbC Thunder Panthers TJ Sokol Král. Vinohrady B 0:3   168. Hrdina Tomáš 4 2 0 2
28.01.07 FbC Thunder Panthers FBC Merkur Praha 5:7   172. Dytrt Luděk 4 1 1 2
10.02.07 F.C. Vorms Praha FbC Thunder Panthers 1:2   177. Kocot Kryštof 13 1 1 2
10.02.07 FbC Thunder Panthers FC Bourbon Praha 3:1   181. Kloubek David 9 0 2 2
04.03.07 FbC Thunder Panthers Tatran Střešovice C 2:1   206. Kolenčík Roman 2 0 1 1
04.03.07 C.S.K.A. Hlásná Třebaň FbC Thunder Panthers 5:3              
18.03.07 SK B.U.H. Praha FbC Thunder Panthers 7:2              
18.03.07 FbC Thunder Panthers IB Vodolka 2:3              
01.04.07 EMCO Cholerics FbC Thunder Panthers 5:5              
01.04.07 Black Angels FbC Thunder Panthers 1:9              
22.04.07 FBI Přírodní vědy FbC Thunder Panthers 3:2              
22.04.07 FbC Thunder Panthers AGC Malá Strana 5:8              
Pražský přebor mužů – divize II
MPh5-II Z V R P Bv Bo Br B
1. Wizards DDM Praha 10 20 13 3 4 96 50 46 29
2. Torza Sorry 20 11 3 6 75 61 14 25
3. FBK VŠSK PedF UK 20 12 1 7 83 73 10 25
4. ASK Orka Stará Boleslav B 20 10 3 7 74 58 16 23
5. FbC Panthers B 20 9 3 9 77 67 10 21
6. TJ Sokol Vršovice II – Florbal 20 9 3 8 62 68 -6 21
7. FBC Suchdol Revival 20 8 4 8 67 67 0 20
8. Athletics Praha 20 9 1 10 74 75 -1 19
9. Banko Praha 20 4 6 10 60 81 -21 14
10. Luxus Praha 20 4 5 11 52 74 -22 13
11. TJ Sokol Král. Vinohrady C 20 4 2 14 55 101 -46 10
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
17.09.06 FbC Panthers B Luxus Praha 9:0   15. Dytrt Luděk 19 7 12 19
17.09.06 TJ Sokol Král. Vinohrady C FbC Panthers B 0:5   16. Kolenčík Roman 16 12 6 18
14.10.06 FbC Panthers B FBC Suchdol Revival 2:2   30. Hrdina Tomáš 13 10 4 14
14.10.06 Torza Sorry FbC Panthers B 3:4   48. Hajník Jakub 19 7 5 12
28.10.06 ASK Orka Stará Boleslav B FbC Panthers B 3:3   51. Čížek Vladimír 11 7 3 10
26.11.06 FbC Panthers B Athletics Praha 1:4   54. Ghali David 5 5 5 10
26.11.06 Banko Praha FbC Panthers B 3:3   95. Drbala Radek 2 3 3 6
16.12.06 FBK VŠSK PedF UK FbC Panthers B 5:3   104. Dajčar Jakub 4 3 2 5
16.12.06 FbC Panthers B TJ Sokol Vršovice II – Florbal 4:7   108. Kloubek David 13 2 3 5
06.01.07 Wizards DDM Praha 10 FbC Panthers B 7:3   112. Boreš Michal 16 1 4 5
06.01.07 Luxus Praha FbC Panthers B 5:4   117. Kudela Jan 4 3 1 4
21.01.07 FbC Panthers B TJ Sokol Král. Vinohrady C 5:2   118. Pech Marek 4 3 1 4
21.01.07 FBC Suchdol Revival FbC Panthers B 2:3   121. Tůma Jan 4 1 3 4
17.02.07 FbC Panthers B Torza Sorry 4:5   127. Eckstein Martin 3 2 1 3
10.03.07 FbC Panthers B ASK Orka Stará Boleslav B 2:5   128. Weber Štěpán 5 2 1 3
10.03.07 Athletics Praha FbC Panthers B 5:6   130. Trnobranský Karel 6 2 1 3
01.04.07 FbC Panthers B Banko Praha 2:3   142. Bohdaň Robert 10 2 0 2
01.04.07 FbC Panthers B FBK VŠSK PedF UK 3:2   144. Müller Vojtěch 3 1 1 2
29.04.07 TJ Sokol Vršovice II – Florbal FbC Panthers B 3:5   147. Ptáčník Jiří 2 0 2 2
29.04.07 FbC Panthers B Wizards DDM Praha 10 6:1   150. Gabriel David 11 0 2 2
          152. Procházka Ondřej 1 1 0 1
          156. Baručák Dalibor 2 1 0 1
          161. Kocot Kryštof 4 1 0 1
          162. Rawa Artuš 4 1 0 1
          168. Valenta Tomáš 1 0 1 1
          169. Kos Karel 1 0 1 1
          175. Kolanda Jakub 4 0 1 1
          180. Rupa Michal (G) 6 0 1 1
Pražská soutěž mužů – divize II
MPh6-II Z V R P Bv Bo Br B
1. FBC Merkur Praha B 20 18 1 1 128 43 85 37
2. J.B.M. Praha 20 14 2 4 90 51 39 30
3. Skeletons Praha 20 11 2 7 80 51 29 24
4. Start Nusle 20 10 4 6 89 68 21 24
5. FbC Panthers C 20 11 1 8 91 70 21 23
6. Sokol Žižkov I. 20 10 1 9 63 70 -7 21
7. FbK Kolovraty 20 8 1 11 76 99 -23 17
8. FbC Rippers Praha 20 7 2 11 86 100 -14 16
9. FBC Hypnotix 20 7 1 12 71 86 -15 15
10. TJ Kyje 20 3 1 16 52 129 -77 7
11. FbK GOP Buldoci Radotín 20 2 2 16 59 118 -59 6
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
24.09.06 FbC Panthers C FBC Merkur Praha B 2:3   14. Ghali David 12 13 12 25
24.09.06 Skeletons Praha FbC Panthers C 5:0   22. Drbala Radek 5 12 8 20
07.10.06 J.B.M. Praha FbC Panthers C 6:1   43. Dajčar Jakub 9 6 6 12
05.11.06 FbK GOP Buldoci Radotín FbC Panthers C 5:6   48. Gabriel David 16 0 11 11
05.11.06 FbC Panthers C Start Nusle 2:1   62. Pech Marek 8 5 3 8
03.12.06 FbC Rippers Praha FbC Panthers C 2:3   77. Kudela Jan 7 5 2 7
03.12.06 FbC Panthers C FBC Hypnotix 4:5   88. Holubec Boris 14 6 0 6
16.12.06 TJ Kyje FbC Panthers C 5:14   89. Valenta Tomáš 6 4 2 6
16.12.06 FbC Panthers C FbK Kolovraty 3:5   92. Weber Štěpán 13 3 3 6
14.01.07 Sokol Žižkov I. FbC Panthers C 6:2   100. Eckstein Martin 3 4 1 5
14.01.07 FBC Merkur Praha B FbC Panthers C 3:1   101. Procházka Ondřej 3 4 1 5
04.02.07 FbC Panthers C Skeletons Praha 3:3   104. Boreš Michal 15 3 2 5
24.02.07 FbC Panthers C J.B.M. Praha 2:3   107. Hrdina Tomáš 3 2 3 5
24.02.07 FbC Panthers C FbK GOP Buldoci Radotín 8:1   112. Kolanda Jakub 20 1 4 5
18.03.07 Start Nusle FbC Panthers C 1:4   113. Dytrt Luděk 5 4 0 4
18.03.07 FbC Panthers C FbC Rippers Praha 6:5   125. Hajník Jakub 6 3 0 3
15.04.07 FBC Hypnotix FbC Panthers C 3:6   131. Ptáčník Jiří 13 2 1 3
15.04.07 FbC Panthers C TJ Kyje 12:3   133. Gula Michal 2 1 2 3
28.04.07 FbK Kolovraty FbC Panthers C 2:2   134. Svojítka Petr 2 1 2 3
28.04.07 FbC Panthers C Sokol Žižkov I. 5:3   135. Němec Václav 2 0 3 3
          139. Bohdaň Robert 1 2 0 2
          142. Kocot Kryštof 3 2 0 2
          143. Klinecký Filip 3 2 0 2
          145. Baručák Dalibor 9 2 0 2
          148. Kolenčík Roman 2 1 1 2
          150. Polcar Jakub 7 1 1 2
          161. Tůma Jan 2 1 0 1
          162. Rawa Artuš 3 1 0 1
          171. Horák Vlastislav 5 0 1 1
          172. Kloubek David 8 0 1 1
Pražská liga žen
WPh3 Z V R P Bv Bo Br B
1. 1. HFK Děkanka B 24 22 1 1 129 34 95 45
2. FBC Gymnázium Prosek 24 16 1 7 109 48 61 33
3. Divoký kočky 24 14 2 8 99 70 29 30
4. FBC Česká Lípa 24 11 2 11 78 83 -5 24
5. SSK Future B 24 10 2 12 91 99 -8 22
6. FbC Panthers 24 8 5 11 55 78 -23 21
7. TJ Sokol Král. Vinohrady 24 6 5 13 59 83 -24 17
8. Wizards DDM Praha 10 24 7 2 15 70 128 -58 16
9. FbK Wildcats Praha 24 3 2 19 58 121 -63 8
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
16.09.06 FBC Gymnázium Prosek FbC Panthers 4:0   28. Kubásková Anna 22 9 7 16
16.09.06 FbC Panthers Wizards DDM Praha 10 4:4   29. Barochovská Andrea 13 10 5 15
08.10.06 FbK Wildcats Praha FbC Panthers 3:3   37. Rozumová Klára 6 7 4 11
08.10.06 FbC Panthers SSK Future B 4:3   38. Kinclová Lucie 14 7 4 11
28.10.06 TJ Sokol Král. Vinohrady FbC Panthers 0:3   58. Kvapilová Lenka 19 5 0 5
28.10.06 FbC Panthers Divoký kočky 2:7   62. Loužilová Kateřina 14 4 1 5
18.11.06 FBC Česká Lípa FbC Panthers 5:0k   67. Stavinohová Magdaléna 6 2 3 5
18.11.06 FbC Panthers 1. HFK Děkanka B 4:5   73. Böhmová Živa 19 3 1 4
03.12.06 FbC Panthers FBC Gymnázium Prosek 5:6   76. Tesaříková Petra 12 2 2 4
03.12.06 Wizards DDM Praha 10 FbC Panthers 1:1   77. Zbuzková Kamila 17 2 2 4
16.12.06 FbC Panthers FbK Wildcats Praha 3:1   89. Svojítková Tereza 9 2 1 3
16.12.06 SSK Future B FbC Panthers 0:5k   99. Šaršounová Zuzana 18 1 2 3
14.01.07 FbC Panthers TJ Sokol Král. Vinohrady 2:1   119. Chudosovcevová Olga 14 1 1 2
14.01.07 Divoký kočky FbC Panthers 1:2   149. Jeníčková Radka 5 0 1 1
04.02.07 FbC Panthers FBC Česká Lípa 0:3   156. Pálková Klára 14 0 1 1
04.02.07 1. HFK Děkanka B FbC Panthers 4:2              
25.02.07 FBC Gymnázium Prosek FbC Panthers 4:0              
25.02.07 FbC Panthers Wizards DDM Praha 10 2:10              
11.03.07 FbK Wildcats Praha FbC Panthers 0:1              
11.03.07 FbC Panthers SSK Future B 2:2              
31.03.07 TJ Sokol Král. Vinohrady FbC Panthers 1:4              
31.03.07 FbC Panthers Divoký kočky 1:1              
22.04.07 FBC Česká Lípa FbC Panthers 4:3              
22.04.07 FbC Panthers 1. HFK Děkanka B 2:8              
Pražská liga juniorů
JPh3 Z V R P Bv Bo Br B
1. Tatran Střešovice B 24 17 5 2 122 50 72 39
2. Auto Start Nusle 24 16 5 3 142 64 78 37
3. FbC Panthers 24 17 3 4 123 64 59 37
4. ASK Orka Stará Boleslav 24 14 5 5 107 64 43 33
5. Lhokamo Praha 24 14 3 7 128 73 55 31
6. SSK Future C 24 13 3 8 120 76 44 29
7. SK – Florbal klub Petrovice 24 9 2 13 96 107 -11 20
8. TJ Sokol Král. Vinohrady B 24 8 3 13 93 73 20 19
9. FBK Čelákovice 24 7 4 13 82 151 -69 18
10. Black Angels DDM Praha 10 B 24 7 2 15 103 146 -43 16
11. FC Draci Milíčov 24 6 2 16 56 91 -35 14
12. FBŠ Bohemians C 24 5 2 17 70 147 -77 12
13. FT Sokol Břevnov 24 3 1 20 51 187 -136 7
Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
SSK Future C FbC Panthers 3:0   4. Dajčar Jakub 23 20 23 43
FbC Panthers FBŠ Bohemians C 14:1   6. Procházka Ondřej 17 27 13 40
SK – Florbal klub Petrovice FbC Panthers 3:9   11. Pech Marek 24 17 15 32
FbC Panthers Tatran Střešovice B 1:2   26. Holubec Boris 15 16 6 22
TJ Sokol Král. Vinohrady B FbC Panthers 0:2   38. Kloubek David 22 9 7 16
FbC Panthers Black Angels DDM Praha 10 B 5:3   46. Ptáčník Jiří 23 7 8 15
FbC Panthers ASK Orka Stará Boleslav 1:9   56. Baručák Dalibor 23 5 9 14
Lhokamo Praha FbC Panthers 4:4   77. Valenta Tomáš 11 6 4 10
FT Sokol Břevnov FbC Panthers 2:6   87. Horák Vlastislav 22 4 5 9
FbC Panthers FC Draci Milíčov 3:0   125. Dufek Jiří 11 2 4 6
Auto Start Nusle FbC Panthers 3:3   133. Kábrt Michal 19 3 2 5
FbC Panthers FBK Čelákovice 7:3   156. Polcar Jakub 17 2 2 4
Black Angels DDM Praha 10 B FbC Panthers 4:4   165. Němec Václav 4 3 0 3
FbC Panthers FT Sokol Břevnov 5:0   204. Jenšík Lukáš 19 1 1 2
FbC Panthers SSK Future C 7:2   205. Strniště Erik 1 0 2 2
ASK Orka Stará Boleslav FbC Panthers 2:3              
FbC Panthers SK – Florbal klub Petrovice 6:3              
FC Draci Milíčov FbC Panthers 1:12              
FbC Panthers Auto Start Nusle 6:8              
FBK Čelákovice FbC Panthers 2:7              
FbC Panthers TJ Sokol Král. Vinohrady B 3:0              
Tatran Střešovice B FbC Panthers 3:4              
FBŠ Bohemians C FbC Panthers 2:5              
FbC Panthers Lhokamo Praha 6:4              
Pražský přebor starších žáků – divize I
SPh2-I Z V R P Bv Bo Br B
1. RFK Pohoda Praha 24 21 1 2 129 23 106 43
2. Tatran Střešovice B 24 18 2 4 98 55 43 38
3. Athletics Praha 24 13 4 7 94 74 20 30
4. Viking TJ Sokol Kobylisy 24 14 2 8 77 58 19 30
5. SK Florbal Benešov 24 12 4 8 62 54 8 28
6. SSK Future B 24 11 4 9 108 99 9 26
7. Start Nusle B 24 12 1 11 96 76 20 25
8. SSK Future Jesenice C 24 10 3 11 105 80 25 23
9. FbC Panthers 24 8 5 11 62 68 -6 21
10. Lhokamo Praha 24 7 6 11 58 72 -14 20
11. VSK Medik – Ovocné Báze 24 7 2 15 59 108 -49 16
12. FBŠ Bohemians Caraways C 24 4 4 16 64 95 -31 12
13. FC Draci Milíčov 24 0 0 24 23 173 -150 0
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
23.09.06 FbC Panthers Viking TJ Sokol Kobylisy 2:6   10. Papeš Benjamin 24 13 12 25
23.09.06 Athletics Praha FbC Panthers 5:2   12. Strniště Erik 24 17 6 23
21.10.06 FbC Panthers FC Draci Milíčov 5:1   29. Kočka Tomáš 20 8 9 17
21.10.06 SK Florbal Benešov FbC Panthers 2:1   58. Trojan Jan 21 6 4 10
04.11.06 FbC Panthers Lhokamo Praha 1:1   66. Lukeš Marek 20 4 5 9
04.11.06 Tatran Střešovice B FbC Panthers 2:2   92. Borovský Adam 20 4 2 6
25.11.06 FbC Panthers FBŠ Bohemians Caraways C 1:1   93. Kovács Karel 24 4 2 6
25.11.06 Viking TJ Sokol Kobylisy FbC Panthers 3:1   165. Tomiška Jan 10 2 0 2
10.12.06 FbC Panthers VSK Medik – Ovocné Báze 3:1   175. Šáda Martin 6 1 1 2
10.12.06 SSK Future Jesenice C FbC Panthers 3:3   177. Říha Jan (G) 8 1 1 2
07.01.07 FbC Panthers SSK Future B 6:2   181. Kraft Pavel 20 1 1 2
07.01.07 RFK Pohoda Praha FbC Panthers 3:2   188. Balík Lukáš (G) 22 0 2 2
20.01.07 FbC Panthers Start Nusle B 5:1   207. Flídr Ondřej 15 1 0 1
20.01.07 FBŠ Bohemians Caraways C FbC Panthers 1:3   214. Trojan Jakub 2 0 1 1
24.02.07 Lhokamo Praha FbC Panthers 3:2   225. Mohyla Jan 9 0 1 1
24.02.07 FbC Panthers SK Florbal Benešov 0:4   227. Vodochodský David 10 0 1 1
10.03.07 FC Draci Milíčov FbC Panthers 3:6   229. Štraus Filip 13 0 1 1
10.03.07 FbC Panthers Tatran Střešovice B 0:8              
25.03.07 SSK Future B FbC Panthers 2:2              
25.03.07 VSK Medik – Ovocné Báze FbC Panthers 4:3              
14.04.07 FbC Panthers Athletics Praha 3:1              
14.04.07 FbC Panthers RFK Pohoda Praha 1:5              
29.04.07 FbC Panthers SSK Future Jesenice C 6:2              
29.04.07 Start Nusle B FbC Panthers 4:2              
Pražská liga mladších žáků
ZPh1 Z V R P Bv Bo Br B
1. Zone team SSK Future 21 19 0 2 116 45 71 38
2. FBŠ Bohemians 21 16 1 4 134 44 90 33
3. Akcent Sparta Praha 21 16 0 5 86 52 34 32
4. Tatran Střešovice 21 10 2 9 93 75 18 22
5. TJ JM Chodov 21 9 4 8 71 84 -13 22
6. TJ Sokol Král. Vinohrady 21 5 2 14 54 92 -38 12
7. Wizards DDM Praha 10 21 14 1 6 89 39 50 29
8. SK – Florbal klub Petrovice 21 10 1 10 78 63 15 21
9. Black Angels DDM Praha 10 21 7 2 12 63 80 -17 16
10. Start Nusle 21 7 2 12 67 88 -21 16
11. FbC Panthers 21 3 4 14 49 115 -66 10
12. Orka 21 0 1 20 41 164 -123 1
datum         pořadí Kanadské bodování
Výsledky zápasů   jméno Z B A KB
24.09.06 FBŠ Bohemians FbC Panthers 12:1   19. Lubenský Matěj 21 12 9 21
22.10.06 FbC Panthers Start Nusle 4:8   28. Šáda Martin 15 13 3 16
22.10.06 Orka FbC Panthers 4:6   77. Trojan Jakub 19 4 4 8
04.11.06 SK – Florbal klub Petrovice FbC Panthers 5:1   85. Buřil Matěj 8 4 3 7
04.11.06 Black Angels DDM Praha 10 FbC Panthers 4:4   102. Turianský Pavel 19 3 2 5
26.11.06 Zone team SSK Future FbC Panthers 11:2   103. Týbl Marek 21 3 2 5
26.11.06 FbC Panthers Akcent Sparta Praha 0:6   109. Češpivo Martin 8 3 1 4
09.12.06 Tatran Střešovice FbC Panthers 12:0   145. Farář Jan 20 1 1 2
09.12.06 FbC Panthers TJ JM Chodov 2:3   146. Balík David 3 0 2 2
16.12.06 Wizards DDM Praha 10 FbC Panthers 5:1   162. Seeman Michael 4 1 0 1
16.12.06 FbC Panthers TJ Sokol Král. Vinohrady 0:5              
13.01.07 FbC Panthers Orka 10:4              
03.03.07 Black Angels DDM Praha 10 FbC Panthers 7:1              
17.03.07 Wizards DDM Praha 10 FbC Panthers 5:0              
17.03.07 FbC Panthers Start Nusle 3:4              
31.03.07 SK – Florbal klub Petrovice FbC Panthers 2:4              
31.03.07 FbC Panthers SK – Florbal klub Petrovice 4:4              
14.04.07 Orka FbC Panthers 2:2              
14.04.07 FbC Panthers Black Angels DDM Praha 10 1:3              
28.04.07 Start Nusle FbC Panthers 3:3              
28.04.07 FbC Panthers Wizards DDM Praha 10 0:6              
Pražská liga elévů
EPh1 Z V R P Bv Bo Br B
1. FBŠ Bohemians 18 13 2 3 97 39 58 28
2. Florbal Sokol Rudná 18 12 2 4 77 53 24 26
3. TJ JM Chodov 18 12 1 5 96 85 11 25
4. Zone team SSK Future 18 10 2 6 95 69 26 22
5. Tatran Střešovice 18 11 0 7 84 67 17 22
6. Start Nusle 18 8 1 9 86 68 18 17
7. Akcent Sparta Praha 18 8 1 9 75 61 14 17
8. SK Florbal Benešov 18 6 3 9 61 75 -14 15
9. TJ Sokol Král. Vinohrady 18 2 1 15 43 135 -92 5
10. DENWELL FbC Panthers 18 1 1 16 34 125 -91 3
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
23.09.06 DENWELL FbC Panthers TJ Sokol Král. Vinohrady 6:7   32. Lubenský Matěj 7 10 2 12
23.09.06 Florbal Sokol Rudná DENWELL FbC Panthers 9:1   45. Seeman Michael 18 7 2 9
15.10.06 DENWELL FbC Panthers FBŠ Bohemians 2:2   62. Dbalý Tomáš 9 4 1 5
11.11.06 SK Florbal Benešov DENWELL FbC Panthers 9:0   64. Novák Adam 18 4 1 5
11.11.06 DENWELL FbC Panthers Start Nusle 1:10   79. Jůzová Adéla 14 1 3 4
25.11.06 Tatran Střešovice DENWELL FbC Panthers 5:3   84. Šrámek Petr 10 2 1 3
25.11.06 TJ JM Chodov DENWELL FbC Panthers 9:3   92. Straková Tereza 18 1 2 3
16.12.06 Zone team SSK Future DENWELL FbC Panthers 5:1   103. Turianský Pavel 7 1 1 2
16.12.06 DENWELL FbC Panthers Akcent Sparta Praha 0:3   106. Světlíková Lenka 11 1 1 2
21.01.07 TJ Sokol Král. Vinohrady DENWELL FbC Panthers 3:5   121. Hlaváček Dominik 2 1 0 1
21.01.07 DENWELL FbC Panthers Florbal Sokol Rudná 3:6   125. Skotnicová Anita 4 1 0 1
03.03.07 FBŠ Bohemians DENWELL FbC Panthers 10:1   141. Vagaday Jan 10 0 1 1
17.03.07 DENWELL FbC Panthers SK Florbal Benešov 1:3   145. Frajták Jan 14 0 1 1
17.03.07 Start Nusle DENWELL FbC Panthers 7:1              
31.03.07 DENWELL FbC Panthers Tatran Střešovice 0:7              
31.03.07 DENWELL FbC Panthers TJ JM Chodov 3:9              
21.04.07 DENWELL FbC Panthers Zone team SSK Future 3:11              
21.04.07 Akcent Sparta Praha DENWELL FbC Panthers 10:1              
Pražský přebor elévů – minidivize I , II, III
EPh2-I Z V R P Bv Bo Br B
1. Orka 18 9 3 6 93 68 25 21
2. Florbal Sokol Rudná B 18 9 2 7 79 55 24 20
3. SSK Future B 18 7 1 10 71 105 -34 15
4. FBŠ Bohemians Caraways C 18 5 2 11 49 74 -25 12
5. FC Bučis Team 18 4 1 13 64 97 -33 9
  EPh2-II Z V R P Bv Bo Br B
1. Black Angels 18 14 2 2 95 36 59 30
2. SK – Florbal klub Petrovice 18 7 7 4 72 51 21 21
3. Lhokamo Praha 18 8 0 10 54 79 -25 16
4. Akcent Sparta Praha B 18 5 4 9 56 71 -15 14
5. Florbalmania.cz FbC Panthers B 18 4 2 12 42 95 -53 10
  EPh2-III Z V R P Bv Bo Br B
1. Tatran Střešovice B 18 14 2 2 95 45 50 30
2. Vosy ŠSK při ZŠ Mendelova 18 12 5 1 96 47 49 29
3. Wizards DDM Praha 10 18 12 1 5 78 31 47 25
4. SK Florbal Benešov B 18 8 2 8 78 63 15 18
5. FC Bučis Team B 18 0 0 18 58 125 -67 0
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
30.09.06 Florbal Sokol Rudná B Florbalmania.cz FbC Panthers B 11:0   54. Seeman Michael 5 6 2 8
30.09.06 Florbalmania.cz FbC Panthers B SK Florbal Benešov B 1:8   55. Jůzová Adéla 8 6 2 8
01.10.06 SSK Future B Florbalmania.cz FbC Panthers B 18:1   75. Soustružník Tomáš 10 4 2 6
01.10.06 Florbalmania.cz FbC Panthers B Tatran Střešovice B 0:3   90. Skotnicová Anita 6 3 2 5
15.10.06 Florbalmania.cz FbC Panthers B Black Angels 0:11   106. Hlaváček Dominik 8 4 0 4
15.10.06 Lhokamo Praha Florbalmania.cz FbC Panthers B 4:3   119. Trefný Martin 12 3 0 3
11.11.06 Akcent Sparta Praha B Florbalmania.cz FbC Panthers B 5:3   120. Dbalý Tomáš 1 2 1 3
11.11.06 SK – Florbal klub Petrovice Florbalmania.cz FbC Panthers B 0:0   132. Vodička Ondřej 3 1 2 3
03.12.06 Florbalmania.cz FbC Panthers B SK – Florbal klub Petrovice 2:2   137. Straková Tereza 11 1 2 3
03.12.06 Florbalmania.cz FbC Panthers B Lhokamo Praha 2:4   149. Novák Adam 6 2 0 2
07.01.07 Black Angels Florbalmania.cz FbC Panthers B 3:2   150. Urbanec Filip 6 2 0 2
07.01.07 Florbalmania.cz FbC Panthers B Akcent Sparta Praha B 4:1   157. Tlapák Adam 6 1 1 2
28.01.07 FC Bučis Team Florbalmania.cz FbC Panthers B 1:4   162. Urbánek Jan 9 1 1 2
28.01.07 FC Bučis Team B Florbalmania.cz FbC Panthers B 0:9   163. Pišťák Daniel 10 1 1 2
04.03.07 FBŠ Bohemians Caraways C Florbalmania.cz FbC Panthers B 1:3   190. Bárta Milan 8 1 0 1
04.03.07 Florbalmania.cz FbC Panthers B Vosy ŠSK při ZŠ Mendelova 5:11   209. Svoboda Michal 4 0 1 1
21.04.07 Orka Florbalmania.cz FbC Panthers B 5:4   223. Vrtiška Stanislav 10 0 1 1
21.04.07 Florbalmania.cz FbC Panthers B Wizards DDM Praha 10 0:7   224. Kopetzký Adam 11 0 1 1