Sezona 2005/2006

Pražský přebor mužů – divize I
MPh5-I Z V R P Bv Bo Br B
1. FBC Thunder Balls 20 13 2 5 95 60 35 28
2. FBI Přírodní vědy 20 12 3 5 106 64 42 27
3. FBC Apollo Athletics 20 11 4 5 77 58 19 26
4. FBŠ Bohemians C 20 9 8 3 71 56 15 26
5. Noxa Ruzyně 20 11 2 7 80 59 21 24
6. TJ Sokol Král. Vinohrady B 20 10 3 7 76 59 17 23
7. FC Astra 20 6 3 11 63 88 -25 15
8. FbK Sokol Bubeneč 20 6 2 12 53 97 -44 14
9. IB Vodolka Stars B 20 5 3 12 58 83 -25 13
10. Lhokamo Praha 20 6 1 13 56 82 -26 13
11. Skeletons Praha 20 4 3 13 60 89 -29 11
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
24.09.05 FBC Apollo Athletics FBC Thunder Balls 1:3   2. Kudela Jan 20 18 18 36
09.10.05 FBC Thunder Balls Lhokamo Praha 3:0   4. Búry Jan 20 18 16 34
09.10.05 TJ Sokol Král. Vinohrady B FBC Thunder Balls 6:6   9. Eckstein Martin 20 15 11 26
30.10.05 FBC Thunder Balls FbK Sokol Bubeneč 7:3   15. Ghali David 20 12 9 21
30.10.05 FC Astra FBC Thunder Balls 2:6   39. Gula Michal 19 8 3 11
27.11.05 FBC Thunder Balls Skeletons Praha 4:1   70. Klinecký Filip 9 4 3 7
27.11.05 Noxa Ruzyně FBC Thunder Balls 4:5   84. Procházka Ondřej 4 3 2 5
17.12.05 FBC Thunder Balls FBI Přírodní vědy 4:7   92. Svojítka Petr 20 1 4 5
17.12.05 FBŠ Bohemians C FBC Thunder Balls 1:4   105. Voborský Tomáš 9 2 2 4
08.01.06 FBC Thunder Balls IB Vodolka Stars B 10:1   115. Horniš Stanislav 3 2 1 3
22.01.06 FBC Thunder Balls FBC Apollo Athletics 1:5   136. Kolenčík Roman 5 1 1 2
22.01.06 Lhokamo Praha FBC Thunder Balls 3:8   141. Kocot Kryštof 17 1 1 2
11.02.06 FBC Thunder Balls TJ Sokol Král. Vinohrady B 2:7   149. Hajník Jakub 2 1 0 1
11.02.06 FbK Sokol Bubeneč FBC Thunder Balls 1:9              
12.03.06 FBC Thunder Balls FC Astra 2:4              
12.03.06 Skeletons Praha FBC Thunder Balls 3:9              
01.04.06 FBC Thunder Balls Noxa Ruzyně 5:3              
01.04.06 FBI Přírodní vědy FBC Thunder Balls 2:2              
22.04.06 FBC Thunder Balls FBŠ Bohemians C 4:1              
22.04.06 IB Vodolka Stars B FBC Thunder Balls 5:1              
Pražský přebor mužů – divize II
MPh5-II Z V R P Bv Bo Br B
1. Warriors 20 15 1 4 100 53 47 31
2. Tatran Střešovice C 20 14 3 3 124 52 72 31
3. FBC Hamsters Vysočany 20 12 3 5 72 53 19 27
4. Neo 20 13 0 7 99 88 11 26
5. Desperados 20 10 3 7 62 65 -3 23
6. FK Konzervy 20 9 1 10 71 73 -2 19
7. FbK Panthers Praha 20 7 3 10 74 72 2 17
8. Luxus Praha 20 7 3 10 62 71 -9 17
9. J.B.M. Praha 20 6 2 12 62 83 -21 14
10. Lisboa 99 20 3 4 13 56 103 -47 10
11. FbC Prosex Bejx 20 1 3 16 46 115 -69 5
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
24.09.05 Warriors FbK Panthers Praha 2:3   9. Drbala Radek 13 14 12 26
24.09.05 FbK Panthers Praha Neo 3:5   11. Novozámský Ivan 20 17 8 25
16.10.05 Tatran Střešovice C FbK Panthers Praha 12:3   16. Tůma Petr 20 13 9 22
16.10.05 FbK Panthers Praha Lisboa 99 4:4   21. Tůma Jan 20 14 5 19
05.11.05 Desperados FbK Panthers Praha 3:2   57. Kos Karel 20 3 7 10
05.11.05 FbK Panthers Praha FK Konzervy 2:3   79. Bohdaň Robert 7 2 5 7
26.11.05 FbC Prosex Bejx FbK Panthers Praha 3:5   104. Bartůněk Radim 13 2 2 4
26.11.05 FbK Panthers Praha J.B.M. Praha 2:5   113. Patera Jan 17 2 1 3
18.12.05 FBC Hamsters Vysočany FbK Panthers Praha 5:2   114. Šolc Martin 18 2 1 3
18.12.05 FbK Panthers Praha Luxus Praha 5:5   130. Máslo Jan 3 1 1 2
07.01.06 FbK Panthers Praha Warriors 3:4   132. Polák Jan 9 1 1 2
22.01.06 Neo FbK Panthers Praha 1:10   138. Čížek Vladimír 1 0 2 2
22.01.06 FbK Panthers Praha Tatran Střešovice C 4:6   166. Dajčar Jakub 5 0 1 1
18.02.06 Lisboa 99 FbK Panthers Praha 4:1   168. Dufek Jiří 6 0 1 1
18.02.06 FbK Panthers Praha Desperados 1:2   169. Kazimour David 6 0 1 1
11.03.06 FK Konzervy FbK Panthers Praha 1:2   177. Kolanda Jakub 14 0 1 1
11.03.06 FbK Panthers Praha FbC Prosex Bejx 4:2              
02.04.06 J.B.M. Praha FbK Panthers Praha 1:8              
02.04.06 FbK Panthers Praha FBC Hamsters Vysočany 3:3              
22.04.06 Luxus Praha FbK Panthers Praha 1:7              
Pražská soutěž mužů – divize III
MPh6-III Z V R P Bv Bo Br B
1. FBK VŠSK PedF UK 20 13 3 4 109 45 64 29
2. FbC Raptors Řevnice 20 11 3 6 119 89 30 25
3. FBC Hamsters Vysočany B 20 11 2 7 79 56 23 24
4. Warriors B 20 10 2 8 93 88 5 22
5. FBC Thunder Balls B 20 9 2 9 81 80 1 20
6. Start Nusle 20 9 2 9 73 85 -12 20
7. FBŠ Bohemians BANG team D 20 8 3 9 73 83 -10 19
8. SK B.U.H. Praha B 20 8 2 10 69 60 9 18
9. FBK Kolovraty 20 7 4 9 65 89 -24 18
10. FC Bourbon Praha B 20 6 1 13 85 123 -38 13
11. FBC Ceteris Paribus 20 5 2 13 51 99 -48 12
Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
FBC Thunder Balls B Start Nusle 8:0   24. Kolenčík Roman 14 12 4 16
FBC Ceteris Paribus FBC Thunder Balls B 2:10   26. Dvořák Jaroslav 18 10 5 15
FBC Thunder Balls B FbC Raptors Řevnice 4:0   30. Hajník Jakub 11 7 8 15
SK B.U.H. Praha B FBC Thunder Balls B 4:1   34. Horniš Stanislav 18 6 8 14
FBC Thunder Balls B Warriors B 6:3   49. Voborský Tomáš 17 3 8 11
FBC Thunder Balls B FBŠ Bohemians BANG team D 7:10   57. Klinecký Filip 4 6 3 9
FBK Kolovraty FBC Thunder Balls B 3:6   58. Shanaáh Šádí 16 6 3 9
FBC Thunder Balls B FBK VŠSK PedF UK 1:10   63. Rawa Artuš 13 4 5 9
FC Bourbon Praha B FBC Thunder Balls B 8:3   70. Ghali David 6 5 3 8
FBC Hamsters Vysočany B FBC Thunder Balls B 5:4   75. Weber Štěpán 14 4 4 8
Start Nusle FBC Thunder Balls B 8:3   82. Berkovský Oldřich 16 4 2 6
FBC Thunder Balls B FBC Ceteris Paribus 4:1   83. Müller Vojtěch 4 3 3 6
FbC Raptors Řevnice FBC Thunder Balls B 2:2   84. Eckstein Martin 5 3 3 6
FBC Thunder Balls B SK B.U.H. Praha B 3:1   122. Kudela Jan 3 3 0 3
Warriors B FBC Thunder Balls B 4:2   126. Stratil Zdeněk 10 2 1 3
FBŠ Bohemians BANG team D FBC Thunder Balls B 3:5   149. Trnobranský Karel 5 1 1 2
FBC Thunder Balls B FBK Kolovraty 6:4   169. Svojítka Petr 3 1 0 1
FBK VŠSK PedF UK FBC Thunder Balls B 3:3   173. Rak Pavel 5 1 0 1
FBC Thunder Balls B FC Bourbon Praha B 2:7   183. Jedlička Jan 1 0 1 1
FBC Thunder Balls B FBC Hamsters Vysočany B 1:2   188. Kocot Kryštof 3 0 1 1
Pražský přebor juniorů
JPh4 Z V R P Bv Bo Br B
1. Warriors B 18 16 0 2 160 56 104 32
2. FbK Panthers Praha 18 11 2 5 106 62 44 24
3. FO Sokol Nebušice 18 10 2 6 83 55 28 22
4. FBC Sportcentrum 2000 18 9 1 8 83 82 1 19
5. FBK Čelákovice 18 8 0 10 84 73 11 16
6. FKMP Praha 18 6 1 11 71 127 -56 13
7. FT Sokol Břevnov 18 0 0 18 32 164 -132 0
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
01.10.05 FKMP Praha FbK Panthers Praha 3:11   4. Dajčar Jakub 18 24 16 40
01.10.05 FbK Panthers Praha FBK Čelákovice 4:2   5. Pech Marek 18 22 10 32
01.10.05 FT Sokol Břevnov FbK Panthers Praha 0:10   17. Baručák Dalibor 18 9 9 18
23.10.05 FbK Panthers Praha FO Sokol Nebušice 3:3   19. Máslo Jan 12 10 7 17
23.10.05 FbK Panthers Praha FBC Sportcentrum 2000 9:3   20. Valenta Tomáš 16 8 9 17
12.11.05 Warriors B FbK Panthers Praha 5:4   26. Barák Petr 5 9 5 14
12.11.05 FbK Panthers Praha FKMP Praha 6:10   33. Dufek Jiří 16 6 5 11
12.11.05 FBK Čelákovice FbK Panthers Praha 2:1   35. Boreš Michal 12 4 6 10
11.12.05 FbK Panthers Praha FT Sokol Břevnov 9:0   41. Kolanda Jakub 18 4 5 9
11.12.05 FBC Sportcentrum 2000 FbK Panthers Praha 2:3   56. Kloubek David 15 4 2 6
28.01.06 FbK Panthers Praha FO Sokol Nebušice 4:2   68. Jenšík Lukáš 10 2 3 5
28.01.06 FbK Panthers Praha Warriors B 3:12   87. Šáda Pavel 2 2 0 2
28.01.06 FKMP Praha FbK Panthers Praha 0:8   93. Holubec Boris 3 1 1 2
04.03.06 FbK Panthers Praha FBK Čelákovice 7:4   100. Koubek Martin 11 0 2 2
04.03.06 FT Sokol Břevnov FbK Panthers Praha 0:12   104. Brožek Filip 2 1 0 1
01.04.06 FbK Panthers Praha FBC Sportcentrum 2000 4:3   108. Zíma Martin 3 1 0 1
01.04.06 FO Sokol Nebušice FbK Panthers Praha 3:3              
01.04.06 Warriors B FbK Panthers Praha 8:5              
Pražská liga starších žáků
SPh1 Z V R P Bv Bo Br B
1. Zone team SSK Future 21 18 0 3 156 29 127 36
2. Tatran Střešovice 21 16 1 4 119 37 82 33
3. FBŠ Bohemians 21 15 2 4 106 43 63 32
4. Akcent Sparta Praha 21 11 3 7 79 47 32 25
5. SK – Florbal klub Petrovice 21 7 2 12 48 115 -67 16
6. Warriors 21 6 2 13 54 97 -43 14
7. Start Nusle 21 11 3 7 97 82 15 25
8. Orka 21 12 1 8 75 79 -4 25
9. TJ Sokol Král. Vinohrady 21 6 2 13 63 88 -25 14
10. Orel Praha 21 5 2 14 48 126 -78 12
11. FBC Ultima Athletics 21 4 3 14 46 75 -29 11
12. FbK Panthers Praha 21 4 1 16 45 118 -73 9
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
17.09.05 FbK Panthers Praha SK – Florbal klub Petrovice 0:5k   33. Ptáčník Jiří 14 7 7 14
17.09.05 Orka FbK Panthers Praha 5:0k   41. Horák Vlastislav 13 8 4 12
02.10.05 FbK Panthers Praha Warriors 0:5k   50. Strniště Erik 17 9 2 11
02.10.05 Akcent Sparta Praha FbK Panthers Praha 2:1   70. Polcar Jakub 13 5 3 8
15.10.05 FbK Panthers Praha FBC Ultima Athletics 5:2   72. Kábrt Michal 17 4 4 8
15.10.05 FbK Panthers Praha FBŠ Bohemians 0:15   122. Filip Josef 7 2 1 3
12.11.05 Start Nusle FbK Panthers Praha 9:3   127. Václávek David 12 1 2 3
12.11.05 FbK Panthers Praha Zone team SSK Future 5:9   139. Piotrovský Jan 11 2 0 2
03.12.05 TJ Sokol Král. Vinohrady FbK Panthers Praha 11:2   152. Zitta Pavel 13 1 1 2
03.12.05 FbK Panthers Praha Orel Praha 5:0k   153. Polcar David 15 1 1 2
17.12.05 Tatran Střešovice FbK Panthers Praha 10:1   165. Růžička Petr 6 1 0 1
07.01.06 FbK Panthers Praha Start Nusle 3:6   182. Houlík Tomáš 9 0 1 1
07.01.06 TJ Sokol Král. Vinohrady FbK Panthers Praha 4:6   190. Balík Lukáš (G) 14 0 1 1
28.01.06 FbK Panthers Praha FBC Ultima Athletics 0:7              
28.01.06 Orel Praha FbK Panthers Praha 2:2              
04.03.06 FbK Panthers Praha Orka 1:5              
18.03.06 Start Nusle FbK Panthers Praha 6:3              
18.03.06 FbK Panthers Praha TJ Sokol Král. Vinohrady 2:3              
01.04.06 FBC Ultima Athletics FbK Panthers Praha 5:0              
01.04.06 FbK Panthers Praha Orel Praha 3:1              
22.04.06 Orka FbK Panthers Praha 6:3              
Pražský přebor mladších žáků – divize II
ZPh2I-I Z V R P Bv Bo Br B
1. FBC Sportcentrum 2000 24 22 1 1 151 48 103 45
2. Kappa team SSK Future B 24 19 2 3 134 41 93 40
3. FBŠ Bohemians Bay-Leaves B 24 15 1 8 103 63 40 31
4. Akcent Sparta Praha B 24 12 1 11 98 94 4 25
5. Wizards DDM Praha 10 24 11 2 11 82 93 -11 24
6. RFK Pohoda Praha 24 8 2 14 49 119 -70 18
7. VSK Medik – Ovocné Báze 24 5 4 15 49 97 -48 14
8. FbK Panthers Praha 24 5 2 17 52 96 -44 12
9. Tatran Střešovice B 24 2 3 19 51 118 -67 7
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
02.10.05 FBŠ Bohemians Bay-Leaves B FbK Panthers Praha 4:2   23. Šáda Martin 16 14 2 16
02.10.05 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha B 2:3   33. Lavers Stanislav 20 9 3 12
02.10.05 Kappa team SSK Future B FbK Panthers Praha 4:5   60. Erdeli Vasyl 22 3 4 7
15.10.05 FbK Panthers Praha RFK Pohoda Praha 0:5   66. Vodochodský David 15 3 3 6
15.10.05 Tatran Střešovice B FbK Panthers Praha 0:1   74. Borovský Adam 18 2 3 5
15.10.05 FbK Panthers Praha VSK Medik – Ovocné Báze 1:3   79. Kaftan Lukáš 16 4 0 4
20.11.05 FbK Panthers Praha FBC Sportcentrum 2000 3:4   83. Papeš Benjamin 10 2 2 4
20.11.05 FbK Panthers Praha Wizards DDM Praha 10 6:8   89. Farář Jan 13 3 0 3
04.12.05 FbK Panthers Praha FBŠ Bohemians Bay-Leaves B 4:5   96. Kovács Karel 8 2 1 3
04.12.05 Akcent Sparta Praha B FbK Panthers Praha 9:2   97. Petržela Tomáš 16 2 1 3
04.12.05 FbK Panthers Praha Kappa team SSK Future B 1:5   108. Trojan Jan 4 0 3 3
18.12.05 RFK Pohoda Praha FbK Panthers Praha 4:3   118. Kolář Jakub 3 1 1 2
18.12.05 FbK Panthers Praha Tatran Střešovice B 3:2   128. Holoubek Petr 2 1 0 1
18.12.05 VSK Medik – Ovocné Báze FbK Panthers Praha 6:1   130. Kocan Michal 3 1 0 1
21.01.06 FBC Sportcentrum 2000 FbK Panthers Praha 5:1   131. Shanaáh Sámir 3 1 0 1
21.01.06 Wizards DDM Praha 10 FbK Panthers Praha 6:2   139. Trojan Jakub 10 1 0 1
11.03.06 FBŠ Bohemians Bay-Leaves B FbK Panthers Praha 1:2   140. Vatka Patrik (G) 10 1 0 1
11.03.06 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha B 1:1   145. Christian Dominik 14 1 0 1
11.03.06 Kappa team SSK Future B FbK Panthers Praha 8:2   147. Balík David 3 0 1 1
09.04.06 FbK Panthers Praha RFK Pohoda Praha 0:1   151. Kulhánek Ondřej 8 0 1 1
09.04.06 Tatran Střešovice B FbK Panthers Praha 3:2   153. Flídr Ondřej 10 0 1 1
09.04.06 FbK Panthers Praha VSK Medik – Ovocné Báze 3:1   154. Frejka Jindřich 11 0 1 1
29.04.06 FbK Panthers Praha FBC Sportcentrum 2000 4:7   170. Štraus Filip (G) 24 0 1 1
29.04.06 FbK Panthers Praha Wizards DDM Praha 10 1:1              
pořadí Pražská liga elévů
EPh1 Z V R P Bv Bo Br B
1. FBŠ Bohemians 24 23 0 1 252 33 219 46
2. Tatran Střešovice 24 13 6 5 115 77 38 32
3. Akcent Sparta Praha 24 13 2 9 108 112 -4 28
4. TJ JM Chodov 24 12 3 9 99 58 41 27
5. TJ Sokol Král. Vinohrady 24 10 5 9 81 85 -4 25
6. Zone team SSK Future 24 11 3 10 100 102 -2 25
7. Start Nusle 24 9 3 12 81 117 -36 21
8. FbK Panthers Praha 24 4 1 19 57 158 -101 9
9. Warriors 24 1 1 22 38 189 -151 3
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
24.09.05 Zone team SSK Future FbK Panthers Praha 5:1   21. Lubenský Matěj 23 18 4 22
24.09.05 FbK Panthers Praha Start Nusle 0:4   24. Týbl Marek 23 11 10 21
24.09.05 FbK Panthers Praha TJ JM Chodov 1:9   37. Hanzl Štěpán 20 7 7 14
22.10.05 Warriors FbK Panthers Praha 6:3   38. Petržela Tomáš 24 9 4 13
22.10.05 FbK Panthers Praha TJ Sokol Král. Vinohrady 4:7   64. Farář Jan 23 4 1 5
12.11.05 FbK Panthers Praha FBŠ Bohemians 0:15   84. Turianský Pavel 20 2 1 3
12.11.05 Tatran Střešovice FbK Panthers Praha 14:3   97. Buřil Matěj 20 2 0 2
12.11.05 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha 2:4   115. Mikudík David 7 1 0 1
03.12.05 FbK Panthers Praha Zone team SSK Future 1:9   120. Černý Michal 3 0 1 1
03.12.05 Start Nusle FbK Panthers Praha 6:2   123. Dbalý Tomáš 6 0 1 1
03.12.05 TJ JM Chodov FbK Panthers Praha 3:3   126. Špaček Martin 9 0 1 1
07.01.06 FbK Panthers Praha Warriors 7:1   128. Cihlář Jiří 10 0 1 1
07.01.06 TJ Sokol Král. Vinohrady FbK Panthers Praha 3:5              
29.01.06 FBŠ Bohemians FbK Panthers Praha 13:0              
29.01.06 FbK Panthers Praha Tatran Střešovice 0:5              
29.01.06 Akcent Sparta Praha FbK Panthers Praha 5:3              
04.03.06 Zone team SSK Future FbK Panthers Praha 4:2              
04.03.06 FbK Panthers Praha Start Nusle 4:8              
04.03.06 FbK Panthers Praha TJ JM Chodov 1:4              
25.03.06 Warriors FbK Panthers Praha 2:9              
25.03.06 FbK Panthers Praha TJ Sokol Král. Vinohrady 4:3              
22.04.06 FbK Panthers Praha FBŠ Bohemians 0:20              
22.04.06 Tatran Střešovice FbK Panthers Praha 6:1              
22.04.06 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha 1:2