Sezona 2004/2005

1. Pražská liga mužů
MPh4 Z V R P Bv Bo Br B
1. FBC Merkur Praha 22 14 4 4 127 74 53 32
2. AGC Mlaá Strana 22 13 5 4 120 71 49 31
3. FbC Prosex Bejx 22 15 0 7 86 59 27 30
4. EMCO Cholerics 22 12 5 5 116 70 46 29
5. Banko Praha 22 10 4 8 81 80 1 24
6. Torza Sorry 22 9 5 8 86 88 -2 23
7. FC Bourbon Praha 22 7 6 9 91 103 -12 20
8. RFK Pohoda Praha 22 7 5 10 71 106 -35 19
9. FBC Suchdol Revival 22 9 0 13 78 97 -19 18
10. FbK Panthers Praha 22 5 4 13 72 91 -19 14
11. FBŠ Bohemians Praha C 22 5 4 13 62 99 -37 14
12. FbK Sokol Bubeneč 22 4 2 16 55 107 -52 10
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
19.09.04 FbC Prosex Bejx FbK Panthers Praha 6:3   21. Tůma Jan 22 11 10 21
19.09.04 FbK Panthers Praha FbK Sokol Bubeneč 6:1   26. Drbala Radek 17 14 8 22
03.10.04 Torza Sorry FbK Panthers Praha 5:2   43. Kos Karel 21 11 4 15
03.10.04 FbK Panthers Praha AGC Mlaá Strana 5:5   46. Novozámský Ivan 22 8 7 15
16.10.04 Banko Praha FbK Panthers Praha 3:0   52. Čížek Vladimír 16 8 5 13
16.10.04 FbK Panthers Praha FC Bourbon Praha 3:2   60. Tůma Petr 20 6 5 11
07.11.04 FBC Merkur Praha FbK Panthers Praha 3:3   100. Patera Jan 15 1 5 6
07.11.04 FbK Panthers Praha EMCO Cholerics 2:3   103. Kazimour David 14 3 2 5
28.11.04 FBŠ Bohemians Praha C FbK Panthers Praha 2:5   105. Šolc Martin 20 3 2 5
28.11.04 FbK Panthers Praha Torza Sorry 2:4   155. Hříbal Petr 14 1 1 2
12.12.04 RFK Pohoda Praha FbK Panthers Praha 3:3   169. Parduba Lukáš 3 1 0 1
12.12.04 FbK Panthers Praha Banko Praha 1:3   174. Boreš Michal 12 1 0 1
16.01.05 FBC Suchdol Revival FbK Panthers Praha 3:11   176. Groš Jonáš 2 0 1 1
16.01.05 FbK Panthers Praha FBC Merkur Praha 2:7   172. Hrdina Tomáš 2 0 1 1
05.02.04 FbK Panthers Praha FbC Prosex Bejx 2:5   181. Čížek Pavel 7 0 1 1
05.02.04 FbK Sokol Bubeneč FbK Panthers Praha 4:2   184. Skalický Filip (G) 18 0 1 1
26.02.05 EMCO Cholerics FbK Panthers Praha 8:3              
26.02.05 FbK Panthers Praha FBC Suchdol Revival 2:4              
20.03.05 FC Bourbon Praha FbK Panthers Praha 9:4              
20.03.05 FbK Panthers Praha RFK Pohoda Praha 7:3              
16.04.05 AGC Mlaá Strana FbK Panthers Praha 6:2              
16.04.05 FbK Panthers Praha FBŠ Bohemians Praha C 2:2              
Pražská soutěž mužů – divize III
MPh6-III Z V R P Bv Bo Br B
1. FbC Prosex Bejx B 20 13 4 3 103 57 46 30
2. FBC Thunder Balls 20 14 0 6 129 47 82 28
3. Desperados 20 13 2 5 73 61 12 28
4. Poison 20 11 3 6 83 86 -3 25
5. SK B.U.H. Praha B 20 11 1 8 80 65 15 23
6. FBC Lynx 20 8 5 7 88 97 -9 21
7. FbC Raptors Řevnice 20 7 2 11 103 108 -5 16
8. FK Spartak Praha 20 6 4 10 60 85 -25 16
9. F.C. Vorms Praha B 20 6 3 11 60 80 -20 15
10. FBC Ceteris Paribus 20 6 2 12 54 90 -36 14
11. FbC Sokol Řevnice 20 2 0 18 53 110 -57 4
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
19.09.04 Poison FBC Thunder Balls 2:5   4. Eckstein Martin 20 15 25 40
10.10.04 FBC Thunder Balls FbC Prosex Bejx B 2:3   5. Ghali David 20 21 15 36
10.10.04 FBC Ceteris Paribus FBC Thunder Balls 2:8   7. Kudela Jan 18 18 15 33
30.10.04 FBC Thunder Balls Desperados 2:3   9. Müller Vojtěch 17 17 13 30
30.10.04 SK B.U.H. Praha B FBC Thunder Balls 5:1   16. Kolenčík Roman 15 16 6 22
13.11.04 FBC Thunder Balls FBC Lynx 10:0   37. Búry Jan 6 13 1 14
13.11.04 FbC Sokol Řevnice FBC Thunder Balls 0:9   49. Svojítka Petr 16 7 4 11
05.12.04 FBC Thunder Balls F.C. Vorms Praha B 8:1   60. Klinecký Filip 7 6 2 8
05.12.04 FbC Raptors Řevnice FBC Thunder Balls 3:4   65. Brojír Oldřich 7 4 4 8
16.01.05 FBC Thunder Balls FK Spartak Praha 6:4   88. Trnobranský Karel 20 0 6 6
30.01.05 FBC Thunder Balls Poison 5:6   116. Jedlička Jan 5 2 1 3
30.01.05 FbC Prosex Bejx B FBC Thunder Balls 4:1   134. Gula Michal 6 2 0 2
12.02.05 FBC Thunder Balls FBC Ceteris Paribus 4:1   138. Kocot Kryštof 19 1 1 2
12.02.05 Desperados FBC Thunder Balls 1:7   145. Auředník Štěpán 1 1 0 1
05.03.05 FBC Thunder Balls SK B.U.H. Praha B 11:3   157. Weber Štěpán 3 0 1 1
05.03.05 FBC Lynx FBC Thunder Balls 4:7              
03.04.05 FBC Thunder Balls FbC Sokol Řevnice 8:0              
03.04.05 F.C. Vorms Praha B FBC Thunder Balls 4:3              
30.04.05 FBC Thunder Balls FbC Raptors Řevnice 15:0              
30.04.05 FK Spartak Praha FBC Thunder Balls 1:13              
Pražská třída mužů – divize II
MPh7-II Z V R P Bv Bo Br B
1. Pallotaikurit 24 24 0 0 180 39 141 48
2. FBC Apollo Praha B 24 15 3 6 112 79 33 33
3. Wizards DDM Praha 10 24 14 2 8 127 70 57 30
4. FBC Thunder Balls B 24 14 2 8 101 67 34 30
5. FBC Vysočany B 24 12 4 8 103 79 24 28
6. WC Wozíčkáři 24 10 2 12 85 87 -2 22
7. FBC Dynamis 24 6 2 16 80 128 -48 14
8. Sokol Žižkov I. 24 4 1 19 69 139 -70 9
9. SK Termix Praha by Akses 24 1 0 23 40 209 -169 2
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
25.09.04 FBC Thunder Balls B Wizards DDM Praha 10 1:4   12. Hajník Jakub 23 20 8 28
25.09.04 FBC Dynamis FBC Thunder Balls B 7:3   16. Shanaáh Šádí 21 17 7 24
16.10.04 Sokol Žižkov I. FBC Thunder Balls B 0:5   27. Ghali David 14 9 11 20
16.10.04 Pallotaikurit FBC Thunder Balls B 7:2   29. Weber Štěpán 24 11 8 19
16.10.04 FBC Thunder Balls B SK Termix Praha by Akses 6:0   31. Kolenčík Roman 13 8 10 18
07.11.04 WC Wozíčkáři FBC Thunder Balls B 2:4   39. Štrek Miroslav 18 12 3 15
07.11.04 FBC Thunder Balls B FBC Vysočany B 5:0   40. Svojítka Petr 17 5 10 15
07.11.04 FBC Apollo Praha B FBC Thunder Balls B 4:2   47. Kudela Jan 8 6 8 14
27.11.04 Wizards DDM Praha 10 FBC Thunder Balls B 4:2   64. Smrčka Jaroslav 6 6 2 8
27.11.04 FBC Thunder Balls B FBC Dynamis 10:2   75. Eckstein Martin 6 2 6 8
18.12.04 FBC Thunder Balls B Sokol Žižkov I. 5:1   94. Rawa Artuš 6 1 2 3
18.12.04 FBC Thunder Balls B Pallotaikurit 1:5   106. Berkovský Oldřich 12 1 1 2
18.12.04 SK Termix Praha by Akses FBC Thunder Balls B 1:7   108. Gabriel David 14 1 1 2
23.01.05 FBC Thunder Balls B WC Wozíčkáři 2:1   109. Kocot Kryštof 17 1 1 2
23.01.05 FBC Vysočany B FBC Thunder Balls B 2:2   113. Rak Pavel 5 0 2 2
23.01.05 FBC Thunder Balls B FBC Apollo Praha B 1:1   122. Müller Vojtěch 1 0 1 1
20.02.05 FBC Thunder Balls B Wizards DDM Praha 10 4:2   128. Kulhavý Jiří 4 0 1 1
20.02.05 FBC Dynamis FBC Thunder Balls B 0:5              
12.03.05 Sokol Žižkov I. FBC Thunder Balls B 5:6              
12.03.05 Pallotaikurit FBC Thunder Balls B 10:4              
12.03.05 FBC Thunder Balls B SK Termix Praha by Akses 10:3              
16.04.05 WC Wozíčkáři FBC Thunder Balls B 2:4              
16.04.05 FBC Thunder Balls B FBC Vysočany B 3:4              
16.04.05 FBC Apollo Praha B FBC Thunder Balls B 0:7              
pořadí Pražský přebor juniorů
JPh4 Z V R P Bv Bo Br B
1. Wizards DDM Praha 10 21 15 3 3 136 41 95 33
2. FbC Prosex Bejx 21 13 2 6 116 91 25 28
3. Lhokamo Praha 21 12 3 6 81 47 34 27
4. Warriors Team B 21 12 1 8 144 79 65 25
5. FbK Panthers Praha 21 9 2 10 82 99 -17 20
6. FBC Sportcentrum 2000 B 21 8 1 12 102 104 -2 17
7. FO Sokol Nebušice 21 6 4 11 70 81 -11 16
8. RKČ F19 Renova Praha 21 0 0 21 43 242 -199 0
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
03.10.04 FbK Panthers Praha FbC Prosex Bejx 8:5   10. Boreš Michal 19 14 10 24
03.10.04 Wizards DDM Praha 10 FbK Panthers Praha 7:1   15. Dajčar Jakub 16 13 7 20
03.10.04 FbK Panthers Praha Lhokamo Praha 8:5   22. Šáda Pavel 15 13 2 15
24.10.04 FBC Sportcentrum 2000 B FbK Panthers Praha 5:3   25. Groš Jonáš 17 7 7 14
24.10.04 RKČ F19 Renova Praha FbK Panthers Praha 3:6   32. Barák Petr 15 6 7 13
13.11.04 FbK Panthers Praha Warriors Team B 3:2   33. Jančí Jakub 19 6 7 13
13.11.04 FbK Panthers Praha FO Sokol Nebušice 3:2   45. Parduba Lukáš 11 5 5 10
13.11.04 FbC Prosex Bejx FbK Panthers Praha 4:1   89. Čížek Pavel 13 2 2 4
11.12.04 FbK Panthers Praha Wizards DDM Praha 10 2:5   93. Dufek Jiří 11 1 3 4
11.12.04 Lhokamo Praha FbK Panthers Praha 5:0   110. Kolanda Jakub 19 0 3 3
16.01.05 FbK Panthers Praha FBC Sportcentrum 2000 B 5:4   121. Zatloukal Filip 16 1 1 2
16.01.05 FbK Panthers Praha RKČ F19 Renova Praha 14:3              
16.01.05 Warriors Team B FbK Panthers Praha 0:5k              
06.02.05 FO Sokol Nebušice FbK Panthers Praha 4:3              
06.02.05 FbK Panthers Praha FbC Prosex Bejx 5:12              
06.02.05 Wizards DDM Praha 10 FbK Panthers Praha 12:2              
05.03.05 FbK Panthers Praha Lhokamo Praha 3:3              
05.03.05 FBC Sportcentrum 2000 B FbK Panthers Praha 6:1              
05.03.05 RKČ F19 Renova Praha FbK Panthers Praha 0:5k              
09.04.05 FbK Panthers Praha Warriors Team B 1:9              
09.04.05 FbK Panthers Praha FO Sokol Nebušice 3:3              
pořadí 1. liga dorostenců – divize II
KCe1-S Z V R P Bv Bo Br B
1. KSB team SSK Future B 21 15 1 5 164 55 109 31
2. TJ JM Chodov 21 13 4 4 90 44 46 30
3. TJ Sokol Král. Vinohrady 21 12 3 6 109 61 48 27
4. FBŠ Bohemians Exel Praha 21 12 2 7 82 65 17 26
5. Spartak Pelhřimov 21 9 6 6 100 80 20 24
6. FBC Konica Benešov 21 9 1 11 62 75 -13 19
7. FbK Panthers Praha 21 4 1 16 58 148 -90 9
8. Draci 99 FBC Liberec C 21 1 0 20 34 171 -137 2
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB T
25.09.04 FBŠ Bohemians Exel Praha FbK Panthers Praha 7:1   12. Dajčar Jakub 19 10 12 22 4
25.09.04 FbK Panthers Praha Draci 99 FBC Liberec C 3:1   17. Parduba Lukáš 15 9 9 18 6
16.10.04 FbK Panthers Praha FBC Konica Benešov 2:7   26. Máslo Jan 15 9 4 13 0
16.10.04 KSB team SSK Future B FbK Panthers Praha 0:5k   51. Dufek Jiří 19 4 3 7 13
30.10.04 FbK Panthers Praha TJ JM Chodov 2:3   59. Zíma Martin 10 4 2 6 2
30.10.04 TJ Sokol Král. Vinohrady FbK Panthers Praha 12:4   61. Baručák Dalibor 17 4 2 6 6
14.11.04 Spartak Pelhřimov FbK Panthers Praha 8:2   68. Brožek Filip 15 3 2 5 2
14.11.04 FbK Panthers Praha FBŠ Bohemians Exel Praha 1:8   98. Brabec Petr 7 2 0 2 35
04.12.04 Draci 99 FBC Liberec C FbK Panthers Praha 5:6   99. Kloubek David 10 2 0 2 0
04.12.04 FBC Konica Benešov FbK Panthers Praha 5:2   100. Pech Marek 12 2 0 2 9
29.01.05 FbK Panthers Praha KSB team SSK Future B 2:11   121. Milion Jakub 7 0 1 1 4
29.01.05 TJ JM Chodov FbK Panthers Praha 10:1   125. Holubec Boris 10 0 1 1 4
19.02.05 FbK Panthers Praha TJ Sokol Král. Vinohrady 6:6     Cimrhakl Tomáš (G) 11 0 0 0 0
19.02.05 FbK Panthers Praha Spartak Pelhřimov 4:6                
12.03.05 FBŠ Bohemians Exel Praha FbK Panthers Praha 6:2                
12.03.05 FbK Panthers Praha Draci 99 FBC Liberec C 3:5                
02.04.05 FbK Panthers Praha FBC Konica Benešov 2:1                
02.04.05 KSB team SSK Future B FbK Panthers Praha 15:2                
02.04.05 Spartak Pelhřimov FbK Panthers Praha 13:3                
17.04.05 FbK Panthers Praha TJ JM Chodov 2:10                
17.04.05 TJ Sokol Král. Vinohrady FbK Panthers Praha 9:3                
Pražský přebor starších žáků – divize I
SPh2-I Z V R P Bv Bo Br B
1. Kappa Team SSK Future B 18 18 0 0 153 20 133 36
2. FbK Panthers Praha 18 14 0 4 111 49 62 28
3. Akcent Sparta Praha B 18 12 1 5 79 41 38 25
4. Tatran Střešovice B 18 11 1 6 87 42 45 23
5. FBŠ Faraos Praha E 18 10 0 8 107 70 37 20
6. RFK Pohoda Praha 18 7 2 9 55 81 -26 16
7. Blue Wings Prague 18 4 3 11 53 111 -58 11
8. Orel Praha 18 3 2 13 41 107 -66 8
9. VSK Medik – Ovocné Báze 18 3 1 14 35 134 -99 7
10. FBŠ Bohemians Caraways C 18 2 2 14 38 104 -66 6
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
03.10.04 Kappa Team SSK Future B FbK Panthers Praha 5:0   4. Holubec Boris 14 25 7 32
03.10.04 FbK Panthers Praha Tatran Střešovice B 4:2   5. Pech Marek 13 19 12 31
16.10.04 Akcent Sparta Praha B FbK Panthers Praha 1:5   7. Kloubek David 17 12 12 24
16.10.04 FbK Panthers Praha VSK Medik – Ovocné Báze 12:0   15. Valenta Tomáš 17 13 5 18
06.11.04 RFK Pohoda Praha FbK Panthers Praha 4:7   32. Holubář Petr 5 6 5 11
06.11.04 FbK Panthers Praha Orel Praha 14:2   34. Horák Vlastislav 11 6 5 11
20.11.04 FBŠ Faraos Praha E FbK Panthers Praha 4:6   38. Polcar Jakub 11 6 4 10
20.11.04 FbK Panthers Praha Blue Wings Prague 8:2   39. Kábrt Michal 13 6 4 10
12.12.04 FBŠ Bohemians Caraways C FbK Panthers Praha 0:5k   47. Dvorský David 8 3 6 9
22.01.05 FbK Panthers Praha Kappa Team SSK Future B 2:5   48. Jenšík Lukáš 15 3 6 9
30.01.05 Tatran Střešovice B FbK Panthers Praha 2:4   84. Holub Vojtěch 6 2 3 5
30.01.05 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha B 3:5   99. Zdanovec Jakub 9 2 2 4
19.02.05 VSK Medik – Ovocné Báze FbK Panthers Praha 2:6   121. Ptáčník Jiří 8 0 3 3
19.02.05 FbK Panthers Praha RFK Pohoda Praha 5:3   129. Pára Matěj 2 1 1 2
05.03.05 Orel Praha FbK Panthers Praha 2:10   138. Horák Martin 7 0 2 2
05.03.05 FbK Panthers Praha FBŠ Faraos Praha E 3:5   166. Prokš Radek 8 0 1 1
02.04.05 Blue Wings Prague FbK Panthers Praha 3:12              
02.04.05 FbK Panthers Praha FBŠ Bohemians Caraways C 5:2              
Pražský přebor mladších žáků – divize I
ZPh2-I Z V R P Bv Bo Br B
1. Innebandy team SSK Future C 20 18 0 2 135 49 86 36
2. Akcent Sparta Praha B 20 17 0 3 175 64 111 34
3. FBŠ Faraos Praha E 20 15 1 4 123 51 72 31
4. Florbal Team Nebušice 20 11 2 7 83 51 32 24
5. Lhokamo Praha 20 10 4 6 70 76 -6 24
6. Orka B 20 9 3 8 102 75 27 21
7. FbK Panthers Praha 20 7 2 11 67 111 -44 16
8. FBŠ Dewy Dills Praha D 20 4 3 13 67 104 -37 11
9. Start Nusle B 20 4 3 13 80 109 -29 11
10. FT Sokol Břevnov 20 4 2 14 53 118 -65 10
11. TJ Sokol Hanspaulka team 20 1 0 19 42 189 -147 2
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
03.10.04 FBŠ Dewy Dills Praha D FbK Panthers Praha 0:5k   8. Houlík Tomáš 16 25 6 31
03.10.04 FbK Panthers Praha Florbal Team Nebušice 3:8   35. Strniště Erik 18 5 10 15
16.10.04 FBŠ Faraos Praha E FbK Panthers Praha 9:4   52. Zitta Pavel 6 7 1 8
16.10.04 FbK Panthers Praha TJ Sokol Hanspaulka team 11:4   80. Šáda Martin 12 3 4 7
06.11.04 FT Sokol Břevnov FbK Panthers Praha 0:3   96. Polcar David 17 4 1 5
06.11.04 FbK Panthers Praha Start Nusle B 6:5   109. Filip Josef 5 2 2 4
20.11.04 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha B 3:14   129. Ebr Jan 10 2 1 3
20.11.04 Innebandy team SSK Future C FbK Panthers Praha 6:0   135. Vodochodský David 12 1 2 3
12.12.04 Lhokamo Praha FbK Panthers Praha 4:2   137. Balík Lukáš (G) 14 0 3 3
09.01.05 FbK Panthers Praha Orka B 1:1   141. Říha Jan 11 2 0 2
09.01.05 FbK Panthers Praha FBŠ Dewy Dills Praha D 1:5   143. Růžička Petr 13 2 0 2
22.01.05 Florbal Team Nebušice FbK Panthers Praha 1:2   148. Václávek David 5 1 1 2
22.01.05 FbK Panthers Praha FBŠ Faraos Praha E 0:6   156. Kocan Michal 16 0 2 2
19.02.05 TJ Sokol Hanspaulka team FbK Panthers Praha 3:6   163. John Dominik 3 1 0 1
19.02.05 FbK Panthers Praha FT Sokol Břevnov 4:2   166. Balík David 4 1 0 1
05.03.05 Start Nusle B FbK Panthers Praha 7:4   177. Lubenský Matěj 1 0 1 1
05.03.05 Akcent Sparta Praha B FbK Panthers Praha 14:2   184. Frejka Jindřich 8 0 1 1
10.04.05 FbK Panthers Praha Innebandy team SSK Future C 0:9              
23.04.05 FbK Panthers Praha Lhokamo Praha 5:5              
23.04.05 Orka B FbK Panthers Praha 8:5              
pořadí Pražský přebor elévů
EPh2 Z V R P Bv Bo Br B
1. Kappa Team SSK Future B 22 19 0 3 113 40 73 38
2. FBŠ Faraos Praha E 22 16 3 3 153 54 99 35
3. Akcent Sparta Praha B 22 12 3 7 113 59 54 27
4. FbC Konica Benešov 22 12 1 9 92 54 38 25
5. RFK Pohoda Praha 22 11 3 8 108 75 33 25
6. FBC Sokol Petrovice 22 9 1 12 84 93 -9 19
7. FbK Panthers Praha 22 8 3 11 70 87 -17 19
8. FBŠ Caraways Praha C 22 4 9 9 65 94 -29 17
9. FBŠ Dewy Dills Praha D 22 7 3 12 85 128 -43 17
10. Tatran Střešovice B 22 7 2 13 63 97 -34 16
11. FBŠ Bay-Leaves Praha B 22 7 0 15 57 219 -162 14
12. Orka 22 5 2 15 58 151 -93 12
datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
26.09.04 FbC Konica Benešov FbK Panthers Praha 7:1   23. Týbl Marek 21 10 9 19
26.09.04 FbK Panthers Praha FBŠ Faraos Praha E 5:6   33. Hanzl Štěpán 15 12 1 13
10.10.04 FBŠ Dewy Dills Praha D FbK Panthers Praha 4:2   36. Trojan Jakub 17 7 6 13
10.10.04 Kappa Team SSK Future B FbK Panthers Praha 12:1   40. Cihlář Jiří 18 9 3 12
24.10.04 FbK Panthers Praha RFK Pohoda Praha 4:2   47. Lubenský Matěj 17 10 0 10
13.11.04 Orka FbK Panthers Praha 6:5   72. Šáda Martin 12 7 0 7
13.11.04 FbK Panthers Praha FBŠ Bay-Leaves Praha B 5:0k   102. Petržela Tomáš 21 4 0 4
28.11.04 FBŠ Caraways Praha C FbK Panthers Praha 2:2   152. Balík David 4 1 1 2
28.11.04 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha B 5:3   159. Smejkal Petr 15 1 1 2
18.12.04 Tatran Střešovice B FbK Panthers Praha 0:2   161. Pěch Michal 17 1 1 2
18.12.04 FbK Panthers Praha FBC Sokol Petrovice 4:1   171. Farář Jan 17 0 2 2
15.01.05 FbK Panthers Praha FbC Konica Benešov 0:2   179. Špaček Martin 3 1 0 1
15.01.05 FBŠ Faraos Praha E FbK Panthers Praha 13:1   188. Kača Viliam 15 1 0 1
30.01.05 FbK Panthers Praha FBŠ Dewy Dills Praha D 10:0   206. Christian Dominik 19 0 1 1
30.01.05 FbK Panthers Praha Kappa Team SSK Future B 0:3   207. Štraus Filip (G) 19 0 1 1
26.02.05 RFK Pohoda Praha FbK Panthers Praha 4:2              
09.04.05 FbK Panthers Praha Orka 6:5              
09.04.05 FBŠ Bay-Leaves Praha B FbK Panthers Praha 2:1              
17.04.05 FbK Panthers Praha FBŠ Caraways Praha C 3:3              
17.04.05 Akcent Sparta Praha B FbK Panthers Praha 5:5              
01.05.05 FbK Panthers Praha Tatran Střešovice B 4:2              
01.05.05 FBC Sokol Petrovice FbK Panthers Praha 5:2