Sezona 2002/2003

3. liga mužů – divize I
MCe3-E Z V R P Bv Bo Br B
1. Tatran Střešovice B 22 15 3 4 93 64 29 33
2. VSK Medik – Ovocné Báze 22 15 0 7 90 66 24 30
3. Akcent Sparta Praha B 22 11 3 8 87 74 13 25
4. SK B.U.H. Praha 22 10 4 8 63 56 7 24
5. T.B.C. Králův Dvůr 22 9 5 8 73 69 4 23
6. Banko Praha 22 8 4 10 73 75 -2 20
7. FbK Panthers Praha 22 8 4 10 80 103 -23 20
8. THC Mariánské Lázně 22 9 2 11 81 83 -2 20
9. USK Slavie Ústí n/L B 22 10 0 12 88 100 -12 20
10. SSK Future B 22 8 4 10 81 83 -2 20
11. FC Bourbon Praha 22 7 2 13 73 86 -13 16
12. FBK Bohemians Praha B 22 5 3 14 62 85 -23 13

 

datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB T
28.09.02 FbK Panthers Praha Banko Praha 5:4   12. Drbala Radek 18 19 4 23 10
28.09.02 USK Slavie Ústí n/L B FbK Panthers Praha 9:5   16. Hrdina Tomáš 22 10 12 22 14
12.10.02 VSK Medik – Ovocné Báze FbK Panthers Praha 7:4   28. Tůma Petr 22 9 8 17 0
12.10.02 FbK Panthers Praha Tatran Střešovice B 2:7   36. Čížek Vladimír 18 9 6 15 24
02.11.02 FbK Panthers Praha FBK Bohemians Praha B 3:3   51. Tůma Jan 21 8 4 12 8
02.11.02 Akcent Sparta Praha B FbK Panthers Praha 3:3   74. Hudeček Václav 22 4 5 9 12
23.11.02 FbK Panthers Praha SSK Future B 6:3   86. Novozámský Ivan 18 5 2 7 39
23.11.02 THC Mariánské Lázně FbK Panthers Praha 3:4   97. Uher Pavel 9 3 3 6 2
14.12.02 FC Bourbon Praha FbK Panthers Praha 5:6   104. Kazimour David 17 2 4 6 10
14.12.02 FbK Panthers Praha VSK Medik – Ovocné Báze 1:2   105. Gášek Miroslav 20 2 4 6 8
18.01.03 FbK Panthers Praha T.B.C. Králův Dvůr 4:12   109. Kos Karel 19 4 1 5 10
18.01.03 SSK Future B FbK Panthers Praha 4:4   125. Šolc Martin 11 2 2 4 2
01.02.03 FbK Panthers Praha SK B.U.H. Praha 3:4   129. Skalický Filip (G) 19 0 4 4 2
01.02.03 FBK Bohemians Praha B FbK Panthers Praha 1:3   135. Šaroch Jiří 2 2 1 3 0
15.02.02 FbK Panthers Praha USK Slavie Ústí n/L B 5:9   146. Šolc Jakub 3 1 2 3 0
15.02.02 Banko Praha FbK Panthers Praha 4:3                
08.03.03 FbK Panthers Praha THC Mariánské Lázně 2:1                
08.03.03 T.B.C. Králův Dvůr FbK Panthers Praha 3:8                
22.03.03 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha B 2:8                
22.03.03 SK B.U.H. Praha FbK Panthers Praha 2:2                
12.04.03 Tatran Střešovice B FbK Panthers Praha 6:0                
12.04.03 FbK Panthers Praha FC Bourbon Praha 5:3                

 

pořadí Pražská soutěž mužů – divize C
MPh6-C Z V R P Bv Bo Br B
1. Skeletons Praha 18 14 1 3 101 40 61 29
2. FbC Raptors Řevnice 18 13 1 4 100 63 37 27
3. IBK GL 98 18 11 2 5 77 49 28 24
4. FbC Magna 18 10 3 5 75 61 14 23
5. Desperados 18 10 2 6 55 34 21 22
6. Sokol Strašnice 18 8 2 8 59 68 -9 18
7. FK Spartak Praha 18 7 3 8 43 47 -4 17
8. WC Wozíčkáři 18 4 1 13 55 94 -39 9
9. FBC Thunder Balls 18 3 1 14 57 98 -41 7
10. Mosquitos 18 2 0 16 35 103 -68 4

 

datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
21.09.02 FBC Thunder Balls Sokol Strašnice 4:6   15. Eckstein Martin 18 13 9 22
05.10.02 FBC Thunder Balls Desperados 2:5   20. Ghali David 18 10 9 19
05.10.02 FbC Raptors Řevnice FBC Thunder Balls 6:2   27. Fereš Ondřej 14 12 2 14
20.10.02 FBC Thunder Balls Skeletons Praha 3:10   35. Smrčka Jaroslav 12 7 4 11
03.11.02 FBC Thunder Balls WC Wozíčkáři 1:3   44. Kudela Jan 12 4 5 9
03.11.02 FbC Magna FBC Thunder Balls 4:4   67. Weber Štěpán 10 4 1 5
24.11.02 FBC Thunder Balls FK Spartak Praha 1:4   72. Klinecký Filip 14 1 4 5
24.11.02 IBK GL 98 FBC Thunder Balls 6:4   79. Mayer Jakub 6 3 1 4
14.12.02 Mosquitos FBC Thunder Balls 3:5   86. Auředník Štěpán 4 2 1 3
18.01.03 FBC Thunder Balls Sokol Strašnice 4:3   95. Počepický Josef 4 0 3 3
18.01.03 Desperados FBC Thunder Balls 9:1   109. Gernert Otakar 8 0 2 2
02.02.03 FBC Thunder Balls FbC Raptors Řevnice 6:9   113. Faltus Tomáš 2 1 0 1
02.02.03 Skeletons Praha FBC Thunder Balls 9:4   125. Kolář Jan 2 0 1 1
22.02.03 WC Wozíčkáři FBC Thunder Balls 8:6   125. Veselka Jan (G) 18 0 1 1
23.03.02 FBC Thunder Balls FbC Magna 2:4              
23.03.02 FK Spartak Praha FBC Thunder Balls 3:1              
05.04.03 FBC Thunder Balls IBK GL 98 1:5              
05.04.03 FBC Thunder Balls Mosquitos 6:1              

 

pořadí Pražská liga juniorů
JPh3 Z V R P Bv Bo Br B
1. SSK Future Exel Team C 24 21 2 1 177 37 140 44
2. TJ JM Chodov B 24 14 4 6 130 45 85 32
3. FKMP Praha 24 11 4 9 65 66 -1 26
4. HC Coyotes SKV B 24 10 5 9 76 79 -3 25
5. ASK Orka Stará Boleslav 24 10 4 10 79 95 -16 24
6. FC Bourbon Praha 24 10 3 11 88 87 1 23
7. FBC Rebels Praha 24 8 6 10 78 90 -12 22
8. FbK Panthers Praha 24 3 4 17 60 172 -112 10
9. Lhokamo Praha 24 3 3 18 38 105 -67 9

 

datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
22.09.02 FbK Panthers Praha Lhokamo Praha 2:3   6. Barák Petr 24 17 10 27
13.10.02 FC Bourbon Praha FbK Panthers Praha 8:3   25. Boreš Michal 24 7 6 13
13.10.02 FBC Rebels Praha FbK Panthers Praha 2:2   36. Šáda Pavel 22 8 3 11
26.10.02 ASK Orka St. Boleslav FbK Panthers Praha 5:3   49. Groš Jonáš 22 6 3 9
26.10.02 FbK Panthers Praha FKMP Praha 1:6   80. Dvořák Jaroslav 20 4 2 6
10.11.02 SSK Future Exel Team C FbK Panthers Praha 10:2   94. Dajčar Jakub 20 3 1 4
10.11.02 FbK Panthers Praha HC Coyotes SKV B 2:2   96. Holas Karel 20 2 2 4
30.11.02 TJ JM Chodov B FbK Panthers Praha 7:0   99. Fišer Daniel 18 1 3 4
30.11.02 Lhokamo Praha FbK Panthers Praha 4:2   102. Helta Miloš 16 3 0 3
14.12.02 FbK Panthers Praha FC Bourbon Praha 0:5   105. Dormišev Roman 16 2 1 3
18.01.03 FBC Rebels Praha FbK Panthers Praha 6:0   119. Bobisud Jan (G) 20 0 3 3
18.01.03 FbK Panthers Praha ASK Orka St. Boleslav 2:6   124. Kolanda Jakub 18 2 0 2
08.02.03 FKMP Praha FbK Panthers Praha 4:8   130. Koubek Martin 16 1 1 2
08.02.03 FbK Panthers Praha SSK Future Exel Team C 3:16   130. Škalák Jiří 14 1 1 2
22.02.03 HC Coyotes SKV B FbK Panthers Praha 6:1   140. Baručák Dalibor 16 0 2 2
22.02.03 FbK Panthers Praha TJ JM Chodov B 0:5k   143. Forejt Jakub 18 1 0 1
08.03.03 FbK Panthers Praha Lhokamo Praha 5:4   143. Tůma Jan 10 1 0 1
08.03.03 FC Bourbon Praha FbK Panthers Praha 7:4   143. Kacerovský Petr 10 1 0 1
29.03.03 FBC Rebels Praha FbK Panthers Praha 4:12   158. Pešek Jakub 6 0 1 1
29.03.03 ASK Orka St. Boleslav FbK Panthers Praha 9:4   158. Stahl Ondřej (G) 4 0 1 1
12.04.03 FbK Panthers Praha FKMP Praha 5:4              
12.04.03 SSK Future Exel Team C FbK Panthers Praha 15:3              
27.04.03 FbK Panthers Praha HC Coyotes SKV B 5:5              
27.04.03 TJ JM Chodov B FbK Panthers Praha 19:0              

 

pořadí Pražská liga starších žáků
SPh1 Z V R P Bv Bo Br B
1. SSK Future Exel Team 21 19 1 1 149 32 117 39
2. Tatran Střešovice 21 13 3 5 95 49 46 29
3. TJ JM Chodov 21 12 4 5 93 58 35 28
4. FBK Bohemians Praha 21 12 2 7 70 59 11 26
5. FBC Warriors Praha 8 21 8 1 12 68 101 -33 17
6. HC Coyotes SKV 21 8 1 12 55 86 -31 17
7. Akcent Sparta Praha 21 11 3 7 75 51 24 25
8. Cassiens 21 10 3 8 97 83 14 23
9. FbK Panthers Praha 21 7 3 11 55 73 -18 17
10. FC Vlci 21 8 1 12 57 78 -21 17
11. SK FK Petrovice 21 5 2 14 69 100 -31 12
12. Lhokamo Praha 21 0 2 19 35 155 -120 2

 

datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
14.09.02 FbK Panthers Praha FC Vlci 1:3   45. Dajčar Jakub 21 6 5 11
14.09.02 FBC Warriors Praha 8 FbK Panthers Praha 4:5   51. Baručák Dalibor 21 6 4 10
29.09.02 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha 2:5   64. Koubek Martin 19 3 5 8
29.09.02 FbK Panthers Praha HC Coyotes SKV 0:1   71. Groš Jonáš 18 5 1 6
19.10.02 FBK Bohemians Praha FbK Panthers Praha 9:2   73. Máslo Jan 16 4 2 6
19.10.02 FbK Panthers Praha Tatran Střešovice 3:3   73. Janoušek Jaroslav 4 4 2 6
27.10.02 SK FK Petrovice FbK Panthers Praha 7:2   85. Fišer Daniel 21 3 2 5
27.10.02 FbK Panthers Praha SSK Future Exel Team 2:11   93. Brožek Filip 18 1 4 5
09.11.02 Lhokamo Praha FbK Panthers Praha 3:5   104. Minářů Vít 16 2 2 4
09.11.02 FbK Panthers Praha TJ JM Chodov 0:2   114. Převorovský František 4 3 0 3
01.12.02 Cassiens FbK Panthers Praha 2:1   114. Zíma Martin 16 3 0 3
14.12.02 FbK Panthers Praha FC Vlci 3:1   114. Dufek Jiří 19 3 0 3
15.12.02 Akcent Sparta Praha FbK Panthers Praha 3:1   122. Škalák Jiří 18 2 1 3
18.01.03 FbK Panthers Praha SK FK Petrovice 3:3   130. Rob Daniel 4 0 3 3
18.01.03 Lhokamo Praha FbK Panthers Praha 4:5   141. Helta Miloš 16 1 1 2
01.02.03 FbK Panthers Praha Cassiens 3:3   141. Dvorský David 15 1 1 2
09.03.02 FC Vlci FbK Panthers Praha 1:4   141. Holubec Boris 14 1 1 2
09.03.02 FbK Panthers Praha Akcent Sparta Praha 0:2   159. Pech Marek 10 1 0 1
15.03.03 SK FK Petrovice FbK Panthers Praha 1:3   173. Kloubek David 10 0 1 1
15.03.03 FbK Panthers Praha Lhokamo Praha 6:1              
05.04.03 Cassiens FbK Panthers Praha 6:4              

 

pořadí Pražský přebor mladších žáků – divize A
ZPh2-A Z V R P Bv Bo Br B
1. Exel team SSK Future B 24 22 1 1 240 29 211 45
2. Sokol Rudná 24 18 0 6 157 66 91 36
3. FbK Panthers Praha 24 14 3 7 125 74 51 31
4. AC Sparta Praha B 24 14 1 9 111 63 48 29
5. HC Coyotes SKV B 24 11 0 13 96 109 -13 22
6. ASK Orka Stará Boleslav B 24 9 2 13 95 126 -31 20
7. FBŠ Praha C 24 7 2 15 70 130 -60 16
8. FBŠ Praha B 24 7 1 16 73 157 -84 15
9. FBC Ultima Praha B 24 0 0 24 48 224 -176 0

 

datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
14.09.02 FbK Panthers Praha AC Sparta Praha B 7:6   12. Pech Marek 24 19 9 28
14.09.02 FBŠ Praha C FbK Panthers Praha 2:1   27. Dvorský David 24 10 7 17
14.09.02 FbK Panthers Praha FBC Ultima Praha B 13:1   36. Kloubek David 22 7 6 13
13.10.02 HC Coyotes SKV B FbK Panthers Praha 1:7   40. Valenta Tomáš 20 8 3 11
13.10.02 Exel team SSK Future B FbK Panthers Praha 10:3   46. Brož David 20 6 4 10
03.11.02 FbK Panthers Praha FBŠ Praha B 11:3   57. Jenšík Lukáš 18 7 1 8
03.11.02 ASK Orka Stará Boleslav B FbK Panthers Praha 0:11   112. Horák Vlastislav 16 0 3 3
03.11.02 FbK Panthers Praha Sokol Rudná 5:4   128. Pára Matěj 14 0 2 2
30.11.02 AC Sparta Praha B FbK Panthers Praha 2:2              
30.11.02 FbK Panthers Praha FBŠ Praha C 6:3              
30.11.02 FBC Ultima Praha B FbK Panthers Praha 3:18              
15.12.02 FbK Panthers Praha HC Coyotes SKV B 5:3              
15.12.02 FbK Panthers Praha Exel team SSK Future B 4:4              
15.02.03 FBŠ Praha B FbK Panthers Praha 2:5              
15.02.03 FbK Panthers Praha ASK Orka Stará Boleslav B 2:0              
15.02.03 Sokol Rudná FbK Panthers Praha 9:1              
16.03.03 FbK Panthers Praha AC Sparta Praha B 0:1              
16.03.03 FBŠ Praha C FbK Panthers Praha 0:0              
16.03.03 FbK Panthers Praha FBC Ultima Praha B 7:0              
06.04.03 HC Coyotes SKV B FbK Panthers Praha 8:2              
06.04.03 Exel team SSK Future B FbK Panthers Praha 0:8              
26.04.03 FbK Panthers Praha FBŠ Praha B 4:3              
26.04.03 ASK Orka Stará Boleslav B FbK Panthers Praha 3:10              
26.04.03 FbK Panthers Praha Sokol Rudná 1:2