Sezona 2000/2001

1. Pražská liga mužů – divize A
MPh4 Z V R P Bv Bo Br B
1. FC Bourbon Praha 24 19 1 4 119 42 77 39
2. RFK Pohoda Praha 24 18 3 3 97 60 37 39
3. FLK Kings Praha 24 17 1 6 93 56 37 35
4. Alfa Sport 24 15 2 9 89 61 28 32
5. FbK Panthers Praha 24 14 3 7 122 73 49 31
6. F.C. Vorms Praha 24 10 7 7 75 57 18 27
7. FBK Bohemians OMV B 24 12 1 11 94 97 -3 25
8. AGC Malá Strana B 24 9 2 13 71 100 -29 20
9. Astra Praha 24 9 1 12 68 74 -6 19
10. 1.HFK Děkanka 24 7 4 13 73 77 -4 18
11. Lhokamo Radlice 24 6 2 16 64 96 -32 14
12. SPV Čelákovice 24 4 0 20 73 153 -80 8
13. SK Praha 4 24 1 3 20 33 125 -92 5

 

datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
09.09.00 FbK Panthers Praha SK Praha 4 4:3   6. Hrdina Tomáš 24 18 13 31
09.09.00 FLK Kings Praha FbK Panthers Praha 2:8   8. Drbala Radek 24 21 7 28
30.09.00 FbK Panthers Praha SPV Čelákovice 8:1   11. Uchytil Petr 24 16 11 27
30.09.00 F.C. Vorms Praha FbK Panthers Praha 3:3   21. Hudeček Václav 24 5 14 19
21.10.00 FbK Panthers Praha FBK Bohemians OMV B 7:2   24. Šaroch Jiří 22 11 7 18
21.10.00 RFK Pohoda Praha FbK Panthers Praha 5:1   27. Tůma Jan 22 10 8 18
11.11.00 Alfa Sport FbK Panthers Praha 2:2   70. Merhaut Aleš 16 3 5 8
25.11.00 FbK Panthers Praha AGC Malá Strana B 10:1   73. Čížek Vladimír 18 6 1 7
25.11.00 FC Bourbon Praha FbK Panthers Praha 11:3   73. Hladík Miroslav 24 5 2 7
10.12.00 FbK Panthers Praha Lhokamo Radlice 5:1   78. Koutník Jiří 16 4 3 7
10.12.00 1.HFK Děkanka FbK Panthers Praha 2:4   82. Řehořek Josef 18 3 4 7
06.01.01 Astra Praha FbK Panthers Praha 4:8   82. Skalický Filip (G) 12 3 4 7
06.01.01 SK Praha 4 FbK Panthers Praha 0:10   100. Hazlbauer Jan 16 3 2 5
27.01.01 FbK Panthers Praha FLK Kings Praha 5:8   100. Patera Jan 18 3 2 5
27.01.01 SPV Čelákovice FbK Panthers Praha 3:13   120. Uher Pavel 10 2 2 4
10.02.01 FbK Panthers Praha F.C. Vorms Praha 6:2   156. Šolc Martin 16 1 1 2
10.02.01 FBK Bohemians OMV B FbK Panthers Praha 0:7   196. Krč Lukáš (G) 12 0 1 1
24.02.01 FbK Panthers Praha RFK Pohoda Praha 3:4   196. Knapp Petr 6 0 1 1
17.03.01 FbK Panthers Praha Alfa Sport 3:2   196. Horák Vít 6 0 1 1
17.03.01 AGC Malá Strana B FbK Panthers Praha 2:2              
07.04.01 FbK Panthers Praha FC Bourbon Praha 1:5              
07.04.01 Lhokamo Radlice FbK Panthers Praha 4:2              
28.04.01 FbK Panthers Praha 1.HFK Děkanka 4:5              
28.04.01 FbK Panthers Praha Astra Praha 3:1              

 

2. Pražská liga mužů – divize C
MPh5-C Z V R P Bv Bo Br B
1. TJ Sokol Praha Krč 20 17 3 0 112 36 76 37
2. SSK Future D 20 12 5 3 142 142 0 71
3. FBC Merkur Praha 20 11 3 6 91 57 34 25
4. FbK Panthers Praha B 20 11 3 6 100 75 25 25
5. VSK Medik Ovocné Báze B 20 9 2 9 82 66 16 20
6. FKMP Praha 20 8 2 10 58 73 -15 18
7. FbK Brandýs nad Labem 20 7 3 10 85 76 9 17
8. FBC Uhříněves 20 8 1 11 65 86 -21 17
9. Las Plantas 20 8 0 12 74 91 -17 16
10. Veteráni Mníšek pod Brdy 20 6 2 12 52 83 -31 14
11. FBC Apollo 20 1 0 19 40 187 -147 2

 

datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
09.09.00 VSK Medik Ovocné Báze B FbK Panthers Praha B 3:6   7. Hrdina Tomáš 20 21 17 38
09.09.00 FbK Panthers Praha B TJ Sokol Praha Krč 4:11   12. Řehořek Josef 20 14 9 23
07.10.00 FbK Panthers Praha B Veteráni Mníšek pod Brdy 9:0   18. Uchytil Petr 20 14 7 21
07.10.00 FBC Merkur Praha FbK Panthers Praha B 5:5   21. Šaroch Jiří 20 17 3 20
04.11.00 FbK Panthers Praha B FBC Apollo 8:0   29. Čížek Vladimír 18 11 6 17
04.11.00 FbK Brandýs nad Labem FbK Panthers Praha B 3:4   39. Hudeček Václav 16 3 11 14
03.12.00 Las Plantas FbK Panthers Praha B 4:7   40. Tůma Jan 18 8 5 13
06.01.01 FbK Panthers Praha B FKMP Praha 8:4   79. Tůma Petr 16 3 3 6
06.01.01 SSK Future D FbK Panthers Praha B 5:1   87. Uher Pavel 16 3 2 5
03.02.01 FbK Panthers Praha B FBC Uhříněves 11:3   100. Merhaut Aleš 10 2 2 4
03.02.01 FbK Panthers Praha B VSK Medik Ovocné Báze B 7:4   115. Šmíd Jan (G) 16 1 2 3
17.02.01 TJ Sokol Praha Krč FbK Panthers Praha B 7:3   117. Horák Vít 14 1 2 3
17.02.01 Veteráni Mníšek pod Brdy FbK Panthers Praha B 2:2   157. Juhaniak Filip 10 1 0 1
10.03.01 FbK Panthers Praha B FBC Merkur Praha 2:4   159. Kazimour David 10 1 0 1
10.03.01 FBC Apollo FbK Panthers Praha B 5:0   166. Drbala Radek 4 0 1 1
24.03.01 FbK Panthers Praha B FbK Brandýs nad Labem 3:3              
07.04.01 FbK Panthers Praha B Las Plantas 0:5              
07.04.01 FKMP Praha FbK Panthers Praha B 3:8              
28.04.01 FbK Panthers Praha B SSK Future D 9:2              
28.04.01 FBC Uhříněves FbK Panthers Praha B 2:3              

 

2. Pražská liga juniorů
JPh3 Z V R P Bv Bo Br B
1. FbK Panthers Praha 16 13 1 2 120 69 51 27
2. SSK Future E 16 13 0 3 129 71 58 26
3. Akcent Sparta 16 11 0 5 53 36 17 22
4. SSK Future D 16 10 0 6 103 87 16 20
5. SSK Future C 16 7 2 7 86 88 -2 16
6. HC Coyotes B 16 7 0 9 68 69 -1 14
7. FBK Bohemians OMV 16 4 2 10 55 84 -29 10
8. Slavia Praha 16 2 1 13 55 85 -30 5
9. 1. HFK Děkanka 16 2 0 14 46 108 -62 4

 

datum Výsledky zápasů   pořadí Kanadské bodování
domácí hosté výsledek   jméno Z B A KB
17.09.00 FbK Panthers Praha SSK Future C 2:2   2. Hrdina Tomáš 16 36 23 59
17.09.00 Akcent Sparta FbK Panthers Praha 5:6   4. Šaroch Jiří 16 20 22 42
14.10.00 FbK Panthers Praha HC Coyotes B 5:1   6. Uchytil Petr 16 24 15 39
11.11.00 FbK Panthers Praha SSK Future D 5:2   11. Čížek Vladimír 16 13 16 29
11.11.00 SSK Future E FbK Panthers Praha 7:4   17. Tůma Jan 14 11 9 20
25.11.00 1. HFK Děkanka FbK Panthers Praha 3:4   25. Řehořek Josef 12 9 3 12
25.11.00 FbK Panthers Praha Slavia Praha 10:7   51. Rob Filip 8 3 3 6
16.12.00 FBK Bohemians OMV FbK Panthers Praha 6:10              
16.12.00 SSK Future C FbK Panthers Praha 4:11              
13.01.01 FbK Panthers Praha Akcent Sparta 5:2              
13.01.01 HC Coyotes B FbK Panthers Praha 3:12              
11.02.01 SSK Future D FbK Panthers Praha 7:14              
11.02.01 FbK Panthers Praha SSK Future E 4:5              
10.03.01 FbK Panthers Praha 1. HFK Děkanka 7:3              
07.04.01 Slavia Praha FbK Panthers Praha 5:9              
07.04.01 FbK Panthers Praha FBK Bohemians OMV 12:7              

 

2. Pražská liga starších žáků, divize A   datum Výsledky zápasů
SPh2-A Z V R P Bv Bo Br B   domácí hosté výsledek
1. Faraos DDM Praha 7 B 9 8 0 1 69 25 44 16   17.09.00 Wariors DDM Praha 8 FbK Panthers Praha 2:5
2. SSK Future B 9 7 1 1 79 43 36 15   17.09.00 FbK Panthers Praha Lhokamo Praha 5:3
3. FbK Panthers Praha 9 6 1 2 50 41 9 13   01.10.00 FbK Panthers Praha Start Nusle 10:3
4. SSK Future C 9 5 2 2 72 44 28 11   01.10.00 SSK Future C FbK Panthers Praha 6:4
5. FC Vlci 9 5 1 3 23 36 -13 11   22.10.00 FbK Panthers Praha TJ JM Mentos Chodov B 7:6
6. TJ JM Mentos Chodov B 9 3 1 5 43 26 17 6   22.10.00 FbK Panthers Praha 1. HFK Děkanka B 3:0
7. Wariors DDM Praha 8 9 3 0 6 30 34 -4 6   19.11.00 FbK Panthers Praha Faraos DDM Praha 7 B 0:11
8. Lhokamo Praha 9 3 0 6 20 45 -25 6   19.11.00 FC Vlci FbK Panthers Praha 5:5
9. 1. HFK Děkanka B 9 1 0 8 14 70 -56 2   16.12.00 SSK Future B FbK Panthers Praha 5:11
10. Start Nusle 9 1 0 8 17 79 -62 2          

 

1. Pražská liga starších žáků (nadstavba)   datum Výsledky zápasů
SPh1 Z V R P Bv Bo Br B   domácí hosté výsledek
1. SSK Future A 9 8 1 0 64 18 46 17   27.01.01 FbK Panthers Praha HC Coyotes 1:7
2. Tatran Střešovice A 9 6 1 2 29 11 18 13   27.01.01 Tatran Střešovice A FbK Panthers Praha 6:0
3. 1. HFK Děkanka A 9 6 0 3 28 25 3 12   11.03.01 FbK Panthers Praha Lhokamo Praha A 2:9
4. ŠSK ZŠ Weberova 9 5 1 3 33 24 9 11   11.03.01 SPV Čelákovice FbK Panthers Praha 2:1
5. Faraos DDM Praha 7 9 5 0 4 20 17 3 10   08.04.01 SSK Future A FbK Panthers Praha 14:2
6. TJ JM Mentos Chodov 9 4 1 4 30 19 11 9   08.04.01 FbK Panthers Praha TJ JM Mentos Chodov 0:6
7. HC Coyotes 9 4 0 5 22 28 -6 8   08.04.01 1. HFK Děkanka A FbK Panthers Praha 7:0
8. SPV Čelákovice 9 3 0 6 23 28 -5 6   22.04.01 Faraos DDM Praha 7 FbK Panthers Praha 5:0
9. Lhokamo Praha A 9 2 0 7 26 45 -19 4   22.04.01 FbK Panthers Praha ŠSK ZŠ Weberova 4:6
10. FbK Panthers Praha 9 0 0 9 10 60 -50 0          

 

pořadí Kanadské bodování
jméno Z B A KB T
22. Rob Filip 7 11 6 17 0
43. Dormišev Roman 9 9 5 14 2
59. Barák Petr 6 6 3 9 2
59. Hejduk Ondřej 7 5 4 9 2
75. Sláma Tomáš 9 5 3 8 0
75. Pokorný Lukáš 9 5 3 8 0
  Čížek Pavel 9 3 3 6 0
  Groš Jonáš 9 3 2 5 0
  Boreš Michal 7 1 1 2 2
  Pešek Jakub 8 1 1 2 0
  Dufek Jiří 5 1 0 1 2
  Tomášek Václav 2 0 1 1 0
  Vencl Jaroslav 7 0 0 0 2
  Šáda Pavel 6 0 0 0 0
  Baručák Dalibor 2 0 0 0 2
  Kolanda Jakub 4 0 0 0 0
  Máslo Jan 4 0 0 0 0
  Polák Martin 1 0 0 0 2
  Forejt Jakub 1 0 0 0 0