Nová členská sekce

Členská sekce je prostředí a nástroj, o kterém jsme dlouho snili a snažili se i vyvinout svojí nezávislou verzi, ale nakonec jsme přistoupili k pořízení hotového řešení od profesionálního dodavatele.

Je to místo, kde pod jedním loginem a jedním heslem najdete všechnu agendu spojenou s členstvím v klubu, tedy od přihlášek na akce, nominace na turnaje a řešení společné dopravy, přes omluvy až po správu plateb a zdravotní způsobilosti – tedy to, co jsme nyní měli na několika místech, dostupné pro každého a často trvale provizorně.

Vstup do členské sekce najdete na liště hlavní stránky nebo na adrese:
https://clen.panthers.cz

Níže najdete odpovědi na většinu otázek:

 1. Má členská sekce mobilní aplikaci?
  Ano, již je spuštěna, dostanete se na ni buď po přihlášení a kliknutím na svoje jméno a vybráním volby Mobilní aplikace nebo postupujte podle návodu ZDE.
 2. Proč mi musí s registrací pomáhat rodiče?
  Nejedná se o pomoc, to byste jistě zvládli sami, ale jedná se o ověření správnosti a spárování účtů, jinak to bohužel nejde udělat a není kam spěchat, o nic nepřijdete, když registraci provedete až ve chvíli, kdy si spolu na to uděláte čas :-)
 3. Nic se nestalo, nepřišla mi pozvánka, co mám dělat?
  Pozvánky do členské sekce posíláme ve vlnách, tak je možné, že jste ve vlně, která teprve přijde. Zároveň se Vám pozvánka mohla schovat do složek jako SPAM, Promo akce, Hromadné, Sociální sítě, Reklamy nebo Fóra či Aktualizace.
 4. Mám potíže nebo nejasnosti s nastavením účtu dítěte nebo rodiče.
  Postupujte podle manuálu, který jsme Vám před pozvánkou zaslali nebo ještě zašleme, pokud si ani tak nebudete vědět rady, napište nám na e-mail a pomůžeme Vám.
 5. Má členská sekce mobilní aplikaci?
  Zatím nemá, ale v dohledné době bude mít.
 6. Ve starém systému jsme měli v platbách přeplatek a ten tu nyní nemáme?
  Přeplatky nebylo bohužel možné z technických důvodů přenést ze stávajícího systému do nového, nepřijdete o ně ale, budeme je ale zpracovávat ručně, až budou v nové členské sekci účtovány první platby.
 7. Budeme při platbě nadále používat jako variabilní symbol naše ID?
  Nebudete, to je jedna ze změn, každá platba bude mít svůj vlastní variabilní symbol, ale vždy ho uvidíte právě v členské sekci v platbách a budete moci platit i pomocí QR kódu.
 8. Ve starém systému jsme byli přihlášeni na akce a v nové členské sekci tyto akce nejsou, platí naše přihlášení?
  Ano, oba systémy budou nějakou dobu fungovat paralelně a například akce budou překlopeny až ve chvíli, kdy bude jasné, že akce proběhne.
 9. Můžu si nahrát nebo změnit fotku?
  Všem jsme se snažili naimportovat aktuální klubovou fotku, těm, kteří jsou v klubu noví, jsme nenahrávali žádnou, alespoň se budou těšit na klubové focení :-) a byli bychom rádi, kdybyste si nenahrávali nějaké civilní.
 10. V členské sekci nejsou ještě žádné týmy / soupisky…
  Ano, nejsou, v prvním kroku Vás jen všechny zveme k přihlášení a až poté budeme vytvářet tréninkové skupiny / soupisky na následující sezonu.
 11. Proč musím vyplňovat znovu údaje, které na mě už máte z dřívějška jako rodné číslo, pohlaví a adresu?
  Importovali jsme pouze základní data a ta další jsme si nechali poradit, že bude lepší, když nám znovu zadáte. Konkrétně u adresy je to i proto, že někteří z Vás adresu v minulosti změnili, ale nenahlásili nám to a i tento údaj je pro nás důležitý. Navíc členská sekce umí adresy dohledávat podle rejstříku a tudíž se dá spolehnout na její správný formát.
 12. Je nástroj a aplikace bezpečná, neriskujeme ztrátu či zneužití dat?
  Každý nástroj a každá aplikace má určitá rizika, stejně jako všechno naše chování a počínání, každopádně v tomto můžeme být bez obav, protože pracujeme s ověřenými profesionály, jejichž služby využívají i další nejen florbalové kluby.
 13. Občas mi vyskočí chybová hláška nebo že se něco nepovedlo…?
  Ano, děje se to, systém tím jak je komplexní, tak je i značně složitý a zároveň není ještě úplně hotový a práce na něm neustále probíhají a tak je možné, že různé chybové hlášky a podobně se budou objevovat, měly by však postupně ustoupit.
  Toto je nová verze, na které se stále pracuje, původní fungovala již několik let a i na základě našich inovací vývojáři zapracovali novinky, které jsme my v nějaké nedokonalé podobě už používali.