PanthersVinohrady
3:11(2:6,1:3,0:2)
ne 19. 11. 2023 18:00 @ SH ZŠ Rudná, Divize, 11. kolo

U23 padli podruhé v řadě, v pražském derby podlehli Vinohradům

V neděli 19. listopadu se proti nám v 11. kole Divize postavil soupeř z pražských Vinohrad.

Hned před zápasem jsme tušili, že nás nečeká vůbec nic lehkého. Sokol okupoval 6. místo v tabulce a navíc byl posilněn superligovými posilami, které se nevešly do áčkové sestavy.

Soupeř na nás nastoupil hned od začátku velmi aktivně a trestal naše chyby. Začátek se nám tedy, již klasicky, nepovedl a po polovině první třetiny svítil stav na tabuli 5:1 ve prospěch SKV. Do konce periody jsme se snažili nedostat moc gólů a tak jsme šli do kabin za stavu 6:2. Druhá třetina byla o poznání lepší, dostávali jsme se více do šancí, ale zase nás trápila produktivita, kdy jsme vstřelili pouze jeden gól z přesilovky. Soupeřovi tam naopak spadlo všechno. Třetina skončila 1:3 v náš neprospěch. Do třetí části jsme vstoupili už s minimální nadějí a odhodláním cokoliv udělat s výsledkem a tak se už toho ke konci zápasu moc nestalo. Soupeř potrestal naše vyloučení a zápas skončil 11:3.

Příští víkend hrajeme v sobotu od 18 hodin v Rudné proti Jindřichovu Hradci. Doufám, že nás přijdete podpořit.

Autor: Jan Sysel