Související zápasy

Rezerva juniorů tentokrát bez bodu

Výprava do Kladna započala odvetným zápasem proti Kralupům. Přes veškerou motivaci kádru o údernou odpověď se letmá beznaděj začala vkrádat hned po skončení první třetiny.

Protivník odskočil o tři branky. Druhá třetina byla v souhvězdí střelce, když se hned dvěma našim kanonýrům podařilo vstřelit famózní branky od poloviny hřiště. Tlak i chuť do hry umocnila přesilová hra. Míček lítal, ohrožoval a pokračoval v utiskování soupeře přesně do chvíle nepřesnosti. Zlomový brejk Kralupy proměnily. Odskok na 4:2 v naší vlastní přesilovce. Vítr z plachet se vytratil. Další snaha a boj již bohužel nestačily, kvůli smůle přilepené na ploše a nepřesnosti v koncovce. Soupeř své vedení již udržel a odnesl si těžce odbráněné tři body.

Do druhého zápasu jsme šli s čistou hlavou a novým nadšením. Avšak všem se zkřivil úsměv hned po prvních dvou střídaní. Obdržené branky z prostor velkého brankoviště byly zapříčiněné špatnou orientací a nedostatečným důrazem. Alieni na svůj počáteční úspěch navázali, a tak jsme do druhé třetiny šli s nevalnými obdrženými pěti brankami. Do druhé třetiny jsme se nakopli, lavička slavila každý vyhraný souboj, dostávali jsme se do šancí a hráli jsme jako úplně jiný tým. Přestože opticky se mohl zdát zápas jako vyrovnaný, výsledková tabule byla nekompromisně krutá, a tak jsme i v druhém zápase odjeli s nepořízenou.

Autor: Filip Urban