Druhý koš a třetí místo

V sobotu 17. února si mladší žákyně užily pořádání druhého koše, do kterého minulý turnaj postoupily, a vedly si skvěle!

Krušný začátek prvního zápasu holky zaskočil a vzpamatovaly se až po úvodním hvizdu toho druhého. Vedení Vinohrad se jim už ale nepodařilo dotáhnout. Ve druhém zápase pak Panterky narazily na střešovický Tatran, sobotní vítězky 2. koše, kterým nedaly nic zadarmo. Holky se dostávaly do šancí a zodpovědně bránily. Napínavý boj rozhodla až v poslední minutě Majda a holky se tak mohly radovat z první výhry nad Tatranem.

V 16. vteřině se dostáváme do vedení a během první minuty Panterky vedou už 2:0 nad Novým Strašecí. Soupeřky rychle udeřily až ve druhém poločase a minutu před koncem vedly o dvě branky. Holky se ale nevzdaly, proměnily standardní situaci a následoval time-out. Po něm jsme se skvěle dostaly do šance, kterou se ale bohužel nepodařilo proměnit a odcházíme tak s porážkou.

Ve čtvrtém a posledním zápase, s pražskou Spartou, jsou holky lepším týmem, a i proto odcházíme s výhrou.

Holky si za předvedený výkon zaslouží obrovskou pochvalu a těší se na další zápasy ve druhém koši.

Autor: Lucie Drábková