Dorost B po debaklu sahal po cenném vítězství

Naše rezervní dorostence čekal 12. listopadu turnaj na hale superligových Vinohrad. Tým posílený i o některé členy Áčka čekaly zápasy s Rudnou a Dobříší.

Do prvního zápasu jsme bohužel nevstoupili vůbec dobře. Celou první třetinu nás trápila koncovka a nejistota na hokejce a tahle část hry tak skončila z našeho pohledu výsledkem 1:3. Bohužel ani ve zbytku zápasu jsme se nedokázali zlepšit a soupeř naopak začal více trestat naše chyby v rozehrávce. I proto zápas skončil 4:11 v náš neprospěch.

Do druhého zápasu jsme vstoupili lépe my a hned po chvíli jsme vedli 1:0. Poté jsme však propadali a soupeř byl v této části zápasu jednoznačně lepší, takže třetina skončila výsledkem 1:6. Druhá třetina už byla lepší a podařilo se nám dát góly a na konci druhé části to bylo 4:8. Ve třetí periodě jsme tlačili, bohužel to na výhru nestačilo, ale výsledek 7:8 není špatný, spíše je to škoda. Zápas jsme si s klukama moc užili a zaslouženě jsme po něm byli všichni docela spokojeni.

Autoři: Oliver Schenk, Martin Sedláček