Tvoř s námi klub

Zapoj se do dění v klubu!

Náš klub je společenstvím lidí, které kromě florbalu spojuje i naše filosofie. A jaký náš klub přesně bude, to je hlavně na lidech, kteří se o něj starají a podílejí se na jeho chodu – od každodenní rutiny, až po nepravidelné a nárazové akce. A zapojit se může každý podle svých možností a schopností. Níže Vám proto představujeme přehled možných funkcí a pozic.

Odborné stáže

Zajišťujeme i odborné stáže pro studenty středních odborných škol v oblasti managementu, řízení a administrativy.

Střihač videa / pracovník postprodukce

Hledáme někoho, koho baví práce s videem a z obsahu, který máme díky střihu vytvoří atraktivní krátké video, ať sestřih zápasu nebo propagační video.

Hlavní pořadatel/ka

Hledáme člověka, který by vedl tým pořadatelů na domácích utkáních Mužů (Národní liga) a Žen (Extraliga) a který dokáže samostatně řešit běžné situace, které pořádání přináší. Naplňovat nejen florbalové předpisy a pořadatelské povinnosti, ale kvalitní pořadatelskou službou, na které si zakládáme, klub dobře prezentovat navenek a na první pohled ho tak odlišil od těch, kterým na tom nezáleží.

Pořadatel/ka

Náš tým pořadatelů domácích utkání nejen A týmu mužů a žen, ale všech našich družstev, chceme rozšířit o další spolehlivé pracanty, kteří dokáží splnit dané pokyny, nebojí se použít rozum a udělat něco navíc, byť jim nebylo výslovně uloženo.

Koordinátor/ka fanzóny

Chtěli byste pomoci při koordinování fanoušků na domácích utkáních, využít svoje zkušenosti z jiných sportů a dát zápasům šťávu a něco navíc? I takové možnosti tady jsou.

Redaktor/ka, editor/ka, člen/ka redakčního týmu

Tým naší redakce potřebujeme rozšířit o další spolehlivé pomocníky, kteří se nebojí samostatně uvažovat, baví je psát, umí číst a porozumět psanému textu, jsou rádi online a dokážou se učit novým věcem.

Trenér/ka, asistent/ka

I na tu nejzákladnější pozici, jakou si každý v souvislosti se sportovním klubem vzpomene – tedy na pozici trenérskou a jí příbuzné – hledáme zájemce. Pokud máte rádi práci, která není nikdy stejná, baví Vás něco zlepšovat a být vůdčí v kolektivu, máte trochu zkušeností a cit pro hru a nějaký ten čas a energii navíc, tak lepšího koníčka byste jenom těžko hledali :-)

Rozhodčí, delegát/ka

Pro ty, co nemají nervy na to někoho trénovat, je možnost stát se ligovým rozhodčím či delegátem. Máte nějaké zkušenosti a bavilo by Vás zlepšovat věci, které jsou ve sportu vždy slabinou nebo by Vás jenom zajímalo, jak to vlastně vypadá z druhé strany? Pak to zkuste, florbal Vás potřebuje :-)

Administrativní pracovník/pracovnice sekretariátu

Zajímalo Vás vždy, co vlastně dělá ten takzvaný sekretariát? Divili jste se, proč na těch pár emailů potřebují tolik času a proč Vám zapomněli odpovědět? A proč tam byla chyba? Třeba jste to Vy, kdo by mohl pomoci s něčím, co je zrovna teď potřeba udělat nebo nakonec i přijít s nějakou inovací.

Pokud Vás něco z toho zaujalo, či máte tendence inovovat a vylepšovat a dění v klubu Vás zajímá, ozvěte se nám!