Open Camp

Open Camp 2018

Termín Open Campu – příměstského tábora nejen s florbalem zatím není znám, předběžně druhý polovina července. Termín bude znám v prvním čtvrtletí 2018.


V letošním roce poprvé spouštíme akci Open Camp, tedy zjednodušeně řečeno příměstský tábor se zaměřením na florbal, ale ne zdaleka jenom na něj. Cílem je dát možnost vyžití členům našeho klubu i členům našich spřátelených oddílů nebo i pouhým zájemcům i v době, kdy jinak je volno a neprobíhá žádná část klasické sezony. Mnoho dětí je na dovolených mimo domov, ale také mnoho jich je doma s rodiči, kteří dovolenou nemají nebo mají později atd.

Open Camp – příměstský tábor je tedy ideální volbou pro skloubení celodenního programu se zaměřením nejen na florbal, ale pohyb celkově a na získávání nových zkušeností a dovedností pomocí příjemně stráveného času v kolektivu, kde někteří jsou přátelé, někteří známí a někteří zcela neznámí.

Termín: pondělí 17. července – pátek 21. července

Místo: Sportovní hala Věry Čáslavské, Černošice – Mokropsy MAPA

Časový formát: 08:00 sraz na Smíchovském nádraží u pokladen, poté vlakem v 08:25 na zastávku Černošice-Mokropsy, poté pár minut přímo k hale (sraz pro ty, kteří nepojedou vlakem bude v 08:50 v hale), zajištěný celodenní program včetně oběda, svačiny a pitného režimu, v podvečer opět společný návrat na Smíchovské nádraží – sraz 19:00 a domů a druhý den zase stejně :-)

Přihlášky: přihlašujte se přes formulář ZDE. Pro zájemce mimo klub využijte kontaktní formulář ZDE. Neplatí pro ty, co se již přihlásili a potvrdili jsme jim účast. Událost na Facebooku ZDE.

Cena: 3.000 Kč, zahrnuje dopravu, pronájem sportovišť, trenéry, zdravotníka, pomůcky, oběd, svačiny a pitný režim.

Platba: záloha 1.000 Kč nejpozději do 20. května, doplatek do 30. června, bezhotovostně stejně jako příspěvky nebo v hotovosti pověřené osobě.

Podrobné informace budeme rozesílat a doplňovat.