Brno Open Game

Hummel Open Game 2019

11. ročník mládežnického florbalového turnaje BRNO HUMMEL OPEN GAME KIDS 2019

Kdo

Doprava

Doprava tam 20.6.
Vlakem Regiojet z hlavního nádraží v 15:21, sraz ve 14:30 na místě. Vzhledem k tomu, že nás jede trochu víc, tak jsme srazy rozdělili dle skupin, rozpis jste dostali emailem.

Doprava zpět 24.6.
Soukromým autobusem do ulice Kolovečská (odjíždíme odtud vždy na soustředění). Čas ještě není jistý. Autobus by měl do Brna přijet ve čtyři hodiny. Vedoucí budou aktualizovat stránky a informovat děti dle aktuálního dění (také uvidíme, jaké kouzla si na nás přichystá D1).

Vlastní doprava
V případě, že se ještě změní doprava Vašeho dítěte na cestu zpět, tak nám to prosím dejte vědět co nejdříve :)

Ubytování
Budeme mít dvě patra pro sebe. Odkaz na ubytovnu zde
Pokoje jsou převážně po třech, takže se kluci mohou domluvit na pokojové sestavě dopředu. Pokud je někdo alergický na peří, tak si určitě s sebou vezměte vlastní polštář a spacák!

Stravování

Začínáme večeří 20.6.
Snídaně a svačiny si vždy připravíme sami.
Každý ať si vezme alespoň hrníček na teplé nápoje a lžičku. Určitě se též upotřebí plastová uzavíratelná nádoba
Večeře ve vedlejším hotelu.
Obědy nejsou v ceně, takže pokud jsou děti velcí jedlíci, tak určitě přibalit i peníze na obědy (Svačiny budeme dělat formou sušenka, ovoce, chleba)

Program mezi zápasy

Plánujeme s dětmi trávit čas také jinak než florbalem. Turnajový program nabízí různé možnosti vyžití, z nichž některé chceme využit. Samozřejmě většina z nich něco stojí, takže Vás chceme požádat, abyste dětem přibalili 400,- Kč přímo na tyto akce (nespíš je nevyužijí všechny, ale přeci jen pro jistotu). Minule některé děti chtěly koupit turnajové tričko na místě a neměly dostatek financí, tak myslet třeba i na toto.

Co nezapomenout

Dostatek spodního prádla, oba dresy, vícero triček, plavky, batoh (aby děti nemusely celou dobu tahat toolbag), pláštěnku/šusťákovku v případě deštivého počasí, může se hodit rozdvojka (na pokojích je jenom jedna zásuvka)

Prohlášení o bezinfečnosti: stáhněte, vytiskněte, podepište a přineste s sebou k odjezdu

Stáhněte si mobilní aplikaci Open Game 2018 pro telefony s Androidem