Prague Games

Jeden z největších mládežnických turnajů na světě, na nějž pravidelně každý rok zamíří řada jak tuzemských, tak i zahraničních klubů, mezi nimiž nechybí ani zástupci švédské či švýcarské florbalové školy. Koná se vždy zkraje července na halách napříč Prahou a je oblíbeným zpestřením začátku prázdnin, na kterém se pomalu formují soutěžní družstva na nadcházející sezonu. Nechybí ani doprovodný program od organizátorů či samotných Panterů – ti ve vzájemné podpoře svých starších či mladších spoluhráčů patří k nejhlasitějším skupinám na celé akci!

V loňském roce vyslali Panteři na Prague Games rekordních dvanáct družstev včetně kompletní škály dívčích týmů a v nabité konkurenci rozhodně nezapadli – družstvo Starších žáků se vrátilo s bronzem, stříbrné medaile si pak vysloužili Dorostenci. Jen těsně pod medailovými pozicemi navíc skončili Mladší žáci a Junioři.

Informace o turnaji:

Přihlašování a detailní informace:

Přihlašování je možné přes členskou sekci – přihlašovat se může každý a dle celkového počtu a věkového rozvrstvení účastníků se následně vytvoří jednotlivá družstva. Podrobnější informace budou všem přihlášeným zaslány v průběhu června.

Pokud se chcete naladit na prázdninovou vlnu a připomenout si minulý ročník, doporučujeme loňské podrobné shrnutí.