Czech Open

Tradiční srpnový přípravný turnaj pro dospělé a dospívající opět i s panteří účastí! Ti na loňském ročníku zářili a domů do Radlic přivezli hned čtyři medaile, z toho jednu zlatou. A právě ta měla asi nejzajímavější příběh ze všech – v kategorii OPEN totiž bojovala hned čtyři naše družstva a ačkoliv dvě z nich se s turnajem rozloučila už v raných fázích play-off, zbylí panteří zástupci zcela ovládli svou stranu vyřazovacího pavouka a střetli se na Podvinném mlýně v málo vídaném finále Panthers – Panthers! Milovníci logických operací tedy jednoduše dojdou k závěru, že dvě z celkových čtyř získaných medailí pochází právě z tohoto souboje.

Na ně navázaly ještě dvě další cenné placky – do finálového dne se probojoval i rezervní tým žen, jenž v souboji o zlato nestačil na Vinohrady, A-tým mužů pak v kategorii PRO získal bronz. Na turnaji nechyběly ani zástupkyně elitního ženského družstva, jež v extraligové konkurenci obsadily páté místo.

Turnaj se koná zkraje srpna v halách napříč Prahou a je určen pro hráče a hráčky kategorie junioři a starší, dospělá část je pak rozdělena do tří výkonnostních košů (u žen do dvou). Setkávají se zde zástupci jak tuzemských, tak zahraničních družstev, a to včetně řady týmů ze Švédska či Švýcarska. Nechybí ani doprovodný program od organizátorů v podobě koupaliště či bowlingových drah.

Informace o turnaji:

Přihlašování a detailní informace:

Přihlašování je možné přes členskou sekci – přihlašovat se může každý a šéftrenéři následně vytvoří jednotlivá družstva. Podrobnější informace budou všem přihlášeným zaslány v průběhu července.

Pokud se chcete naladit na turnajovou vlnu a připomenout si minulý ročník, doporučujeme podrobné shrnutí.