Mlžky si vyzkoušely vyšší koš

Naše první představení ve vyšším koši nezačalo úplně nejlépe. I když jsme se v nové soutěži nakonec dokázali udržet, tak přesto nám většina soupeřů ukázala, že máme hodně co zlepšovat.

V prvním zápase proti Tatranu jsem hráli první polovinu tak, jako kdybychom před pěti minutami teprve vstávali z postele. Naštěstí díky skvělému výkonu naší gólmanky se soupeři nepodařilo odskočit daleko a tak naděje ještě žila. Ve druhé polovině se nám naštěstí podařilo probudit a dostat se zpět do zápasu, přesto i přes naší úpornou snahu jsme zápas bohužel otočit nedokázali. Druhý zápas proti Nové Strašecí byl pak čistě o našich chybách. Soupeř je trestal opravdu důkladně a tak konec výsledek připomínal spíše debakl.

Třetí zápas proti Wizards nezačal také úplně nejlépe, ale tentokrát jsme se kousli a soupeře přetlačili, což znamenalo zisk našeho prvního vítězství. Závěrečný duel proti Chodovu byl pak podobný tomu se Strašecím, tedy až na to, že jsme nedělali tolik chyb a nedovolili Chodovu tolik si tvořit šance. Soupeř ale dle mého názoru byl šikovnějším týmem než Strašecí a tak i když jsme mu tolik šancí z našich chyb nedali, Lvice si jich i tak dost vytvořily samy a tak poslední zápas skončil naší porážkou.

Autor: Tomáš Drašnar

Rudná Panthers Praha – Tatran Střešovice :-(
Rudná Panthers Praha – Nové Strašecí :-(
Rudná Panthers Praha – Wizards :-)
Rudná Panthers Praha – Florbal Chodov :-(