Zelenobílý turnaj přípravky

Mrazivé sobotní ráno v hale na Zbraslavi slibovalo urputné boje naší přípravky. Už od prvního zápasu jsme věděli, že se výsledky nebudou rodit snadno.

První zápas nás čekaly Vosy, podle jména tohoto klubu jsme navíc schopni vyčíst průběh zápasu. Nepříjemní, rychlí a důrazní soupeři nás trochu zaskočili, ovšem skóre se měnilo velmi často. Bohužel pro nás jsme museli stále dotahovat a závěr jsme již nezvládli. Prohráli jsme 5:3.

Druhý zápas na sebe nenechal příliš dlouho čekat. Čekala nás jedna ze tří dnešních Bohemek. První zápas z této trilogie vyšel lépe pro zelenobílé a to v poměru 4:1. Musí nás mrzet neproměněné šance a laxní přístup k obraně.

Kapitola s pořadovým číslem tři a jak jsem se již zmínil, stála proti nám opět zelenobílá hráz. Tento pokus nám vyšel na výbornou, nepustili jsme soupeře prakticky do žádné velké šance, až na jedno zaváhání to byl dozadu i dopředu velmi dobrý výkon. Zápas skončil poměrem 8:1.

Poslední zápas dne i naší minisérie s zelenobílými, která byla v tuto chvíli 1:1, přinesl správný souboj až do posledních vteřin. Dlouho trvalo skóre 1:1, měli jsme, ale navrch. Nakonec jsme zúročili náš tlak ve vítězný gól. Minisérii jsme tedy vyhráli 2:1 a umístili se na 3. místě. 

Nakonec mi ještě zbývá ocenit brankáře Filipa, který nám velmi pomohl. Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Josef Nový

Panthers Praha – Vosy Praha :-(
Panthers Praha – FbŠ Bohemians :-(
Panthers Praha – FbŠ Bohemians :-)
Panthers Praha – FbŠ Bohemians :-)