Elévky hrály v Kunraticích

Elévky za sebou mají turnaj v Kunraticích, ve kterém ochutnaly jak chuť vítězství, tak i hořkost porážky o jediný gól.

První zápas proti SKV byl hodně vyrovnaný. Soupeř i my totiž měli v sestavě holky, pro které to byl první turnaj v životě a některé z nich dokonce věkem patřily ještě spíše do přípravky, takže na turnaji hrály proti daleko starším soupeřkám. Náročný úkol přesto zvládly malé Panterky na jedničku a na turnaji tak sehrály tři zajímavá a napínavá utkání, právě proti SKV to navíc byl boj vítězný a vyhráli jsme tak 3:2.

To druhý zápas proti Novému Strašecí byla doslova jatka. Strašecí nám v plné sestavě dávalo pořádně zabrat a byť jsme se nevzdali a párkrát i zahrozili, více než tři branky jsme ale vstřelit nedokázali a z druhého utkání tak odcházeli poraženi. Ve třetím utkání proti domácímu Startu to už zase bylo pořádně vyrovnané a navíc na hřišti probíhala nevídaná přestřelka – jakmile padnul gól na jedné straně, okamžitě přišla odpověď v opačném brankovišti. Chvíli vedl soupeř, chvíli my a vzhledem k tomu, že nefungovala časomíra, dlouho nikdo nevěděl jaké je skóre – až po závěrečném hvizdu jsme zjistili, že soupeř vyhrál 15:14.

V závěrečném souboji s Bohemians to bylo stejné jako proti Startu – velká přestřelka s hodně góly na obou stranách, v závěru nám nicméně klokani odskočili a vyhráli 13:9. Díky holkám za zápas a budeme se těšit příště!

Autor: Tomáš Drašnar

Rudná Panthers Praha – SKV :-)
Rudná Panthers Praha – Nové Strašecí :-(
Rudná Panthers Praha – Start98 :-(
Rudná Panthers Praha – FbŠ Bohemians :-(