Elévové za sebou mají první turnaj

V sobotu jsme se vypravili na kladenskou halu BIOS, kde nás čekal první letošní turnaj a to navíc hned v nejvyšším koši.

Úvodní duel se Spartou jsem sehráli hned z rána, spokojení ale nakonec byli naši soupeři – Sparta byla více na míčku a zaslouženě vyhrála. Spravit si chuť jsme toužili v následujícím střetnutí s domácími Kanonýry, kterým jsme hned zkraje duelu vstřelili i první gól, Kladenští ale brzy odpověděli a prakticky celý zápas byl v jejich režii, čemuž odpovídal i vysoký konečný výsledek.

Ve třetím duelu sobotního programu jsme nastoupili proti Bohemce a byť jsme po většinu zápasu byli ospalí, jako první jsme se dokázaly prosadit my, a to hned třikrát v řadě. Zbytek zápasu už jsme měli větší klid na hokejkách a oslavili tak první (a bohužel i poslední) vítězství dne. V závěrečném představení proti Olympu už jsme totiž neměli skoro sílu a i vinou tří rychlých tref soupeře jsme brzy prohrávali, což už se nám nepodařilo zvrátit a na závěr turnaje jsme tak padli.

Celkově bychom ale kluky chtěli pochválit za nasazení v turnaji, na nějž jsme nedorazili takzvaně „v plných“, i přesto jsme se ale rvali o cenné body. Byť to tentokrát nevyšlo výsledkově moc dobře, první koš jsme si nakonec udrželi a získali zároveň cenné zápasové zkušenosti, které využijeme na trénincích.

Autoři: John Hodek, Dan Horna, David Förster

Panthers Praha – Sparta Praha :-(
Panthers Praha – Kanonýři Kladno :-(
Panthers Praha – FbŠ Bohemians :-)
Panthers Praha – Olymp Florbal :-(