Poslední posily žen, do Panthers se přesouvají Křemenáková s Míchalovou

Tři dny před úvodním zápasem hlásí ženské Áčko závěrečné duo posil. Po povedené letní přípravě si místo v extraligovém kádru vybojovala útočnice prvoligového Texasu Nikola Křemenáková, na povedený turnaj Salming Cup pak bude chtít navázat českobudějovická juniorka Markéta Míchalová. Vítejte v Panthers!

Osmadvacetiletá Nikola Křemenáková je odchovankyní střešovického Tatranu, v dresu rivala z Prahy 6 nicméně strávila pouhé dva roky – poté se přes Herbadent a Elite Praha přesunula až do prvoligového Texasu Longhorns, odkud už si jen odskočila na krátké hostování v plzeňské Slavii. V nejvyšší ženské soutěži pak odehrála 24 zápasů, v nichž zapsala 4 přesné trefy. Na turnaji Czech Open pak Křemenáková zapsala premiérovou panteří trefu v duelu s Vítkovicemi.

Druhou posilou je pak šestnáctiletá juniorka Markéta Míchalová, která poslední tři sezony působí v kádru českobudějovických Štírů, v rámci střídavého hostování se pak představila i v dresu Světlé nad Sázavou. V loňské nedohrané sezoně zvládla za 4 zápasy nastřádat úctyhodných 17 kanadských bodů, o sezonu předtím pak dokonce 43 zápisů. V dresu Panthers se Míchalová poprvé představila na nedávném turnaji Salming Cup, kde v nabité konkurenci přispěla ke konečnému pátému místu jednou brankou a stejným počtem asistencí.

Vítejte v Panthers a ať se vám daří!