V neděli proběhne slavnostní zahájení sezony!

Už tento víkend naplno odstartují první ligové soutěže a v neděli při té příležitosti proběhne i netradiční okamžik – v Rudné bude slavnostně zahájena nová ligová sezona. A osud tomu společně s losem chtěl tak, že úvodní zápasy právě na domácí hale ten den sehrají jak junioři, tak i elitní tým žen – oba navíc vyzvou ve velkém pražském derby rivala z Tatranu! Buďte s námi u toho!

Odpolední program začne už úderem druhé hodiny, kdy odstartuje druhé utkání juniorské kvalifikace o KB ligu, v níž budou chtít Panteři navázat na úspěšný vzájemný souboj ze Salming Cupu – tady Tatran porazili 5:3 a zajistili si tak první místo ve skupině. Jejich první duel v soutěžní sezoně nicméně bude o poznání náročnější – střešovický výběr totiž přijede posilněný o několik čerstvých juniorských mistrů světa, mezi které patří i například nejlepší brankář celého mistrovství Tomáš Jurco.

O tři hodiny později pak odstartuje bitva elitních #princezen taktéž s Tatranem. Ta navíc bude o něco třaskavější než bývalo zvykem – za Panterky totiž nastoupí i dvě nové letní posily právě ze Střešovic – Barbora Zabavská a Lenka Faltusová. I tento souboj bude mít pravděpodobně reprezentační nádech, neboť za soupeře z Prahy 6 může nastoupit i několik bronzových medailistek z nedávno skončeného mistrovství světa.

Součástí celého programu je bohatý doprovodný program včetně slavnostního nástupu, přestávkových přátelských duelů vycházejících florbalových hvězd, stánek s klubový eshopem nebo tipovačka o ceny. Více informací najdete na facebookové události. Budeme se na všechny těšit!