Muže čeká první kolo Poháru

Letní příprava se blíží ke svému závěru a stejně jako vloni čeká mužský A – tým i začátek putování Pohárem Českého florbalu. A i tentokrát to bude spojené s cestou za hranice hlavního města, oproti minulému ročníku hranému ve Rtyni v Podkrkonoší nicméně zcela opačným směrem – Panteři vyrazí na jih do Týna nad Vltavou, kde v rámci skupiny B sehrají čtyři zápasy s týmy z nižších ligových soutěží.

Tím prvním bude Palermo Příbram, které působí ve středočeském přeboru, tedy 7. lize. Poslední vzájemný souboj se datuje k loňskému turnaji Czech Open, kde mladý výběr Panterů vyřadil příbramský celek v prvním kole play-off a načal tak spanilou jízdu až do finále. Ještě v sobotu odpoledne pak přijde zápas s pořádajícím Meťákem České Budějovice, jenž po loňské neúplné sezoně postoupil na jihu Čech do nejvyšší regionální ligy.

Neděle přinese papírově ještě o něco složitější. Nejprve taktéž nejvyšší regionální ligu hrající Pitbulls Kolín, krátce po obědě pak divizní Strakonice. Z pětičlenné základní skupiny postupují čtyři nejlepší družstva, která následně hrají klasickým pavoukovým systémem s dalšími postupujícími či nasazenými týmy. Pokud Panteři celou skupinu B ovládnou, mohou se ve třetím kole setkat v pražském derby s Národní ligu hrajícím Butchisem.

Všechny čtyři zápasy můžete sledovat živě přes on-line přenosy.

SO 13:00 Panthers Praha – Palermo Příbram | online
SO 16:00 Panthers Praha – Meťák ČB | online
NE 10:30 Panthers Praha – Pitbulls Kolín | online
NE 13:30 Panthers Praha – FbC Strakonice | online