Členská schůze a Panthers Night jsou za námi

V pořadí již čtvrtý ročník klubového společenského večera Panthers Night a s tím související členské schůze je minulostí. V prostorách Řeporyjského pivovaru neproběhl vinou uplynulé turbulentní sezony úplně tradiční program, oceněni tak byli alespoň během karantény nejaktivnější Panteři a jejich trenéři, jako nový člen výkonného výboru pak byl zvolen Daniel Horna a role kontrolora klubu se nově zhostí Michal Rupa.

Vinou zkráceného ročníku nebyly uděleny ceny jako Hráč, Spoluhráč a Hvězda roku, poděkování a dárkové poukázky si tak odnesli alespoň zástupci tří nejmladších panteřích kategorií, kteří v době on-line tréninků pracovali ze všech nejvíce – za přípravku byl oceněn Martin Beneš, za elévy Josef Polák a mladší žáky nejlépe reprezentoval Patrik Zalabák. Oceněni byli i jejich trenéři, kteří přes nepřízeň vládních nařízení neúnavně připravovali tréninky alespoň ve zmiňované on-line formě – jmenovitě byli na pódium pozváni Lukáš Jenšík, Andrea Nováková a Tomáš Pauček. Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za to, jak těžké chvíle pro sport zvládli.

Už tradičnější náplň měla členská schůze, v níž byli přítomní členové a hosté seznámeni s klubovým rozpočtem, novinkami ohledně sportovních hal, stavem klubového rozvoje a krátkodobých i dlouhodobých plánech a představena byla také obměněná klubová struktura. Ve volební části proběhly dvě volby – volba kontrolora klubu proběhla veřejně, neboť byl přihlášen jediný kandidát Kryštof Kocot, jenž dříve působil coby prezident klubu a do nové funkce byl zvolen potřebnou většinou 47 hlasů.

Ve volbě člena výkonného výboru získal Michal Rupa 23 a Daniel Horna 24 hlasů, přičemž žádný z kandidátů nezískal potřebnou většinu a bylo tak třeba přistoupit ke druhému kolu volby. V ní získal Daniel Horna 23 hlasů, zatímco Michal Rupa pouze 17 a první jmenovaný tak byl zvolen do výkonného výboru. Schváleny byly také nové stanovy, které vstoupí v platnost společně s novou sezonou.

Děkujeme všem přítomným za účast a snad se brzy opět uvidíme na hřišti!