Panthers Night se uskuteční 28. června

I letos oproti původním předpokladům proběhne slavnostní rozloučení s uplynulou, v mnohých ohledech mimořádnou a zcela nepředvídatelnou sezonou. Oblíbená Panthers Night a s ní spojená členská schůze se uskuteční v pondělí 28. června odpoledne a večer v prostorách Řeporyjského pivovaru a přilehlé restaurace, zváni jsou opět všichni aktivní i neaktivní členové klubu a jejich přátelé!

Je to v pořadí už čtvrtý ročník klubového společenského večera, který se potřetí stěhuje na nové místo – tentokrát do prostor Řeporyjské Sokolovny, která nám poskytne jak velký sál pro samotnou Panthers Night, tak přilehlou restauraci a zahrádku pro občerstvení a dětské hřiště pro zabavení těch nejmenších. Výhodou areálu je i dobrá dostupnost autobusem a možnost parkování.

Program bude vinou událostí v posledním roce netradiční. Hlavním poselstvím společného setkání tentokrát bude snad už se blížící návrat do normálního života a tím pádem i pravidelného sportování, vzhledem k netradičnímu režimu posledních měsíců zde pak zazní i důležité informace o prázdninovém a sezónním programu. Kvůli malému počtu odehraných zápasů a společných tréninků nebudou udělovány ceny pro nejlepší hráče a spoluhráče, místo nich si pro ocenění přijdou ti, kteří byli během koronavirové pandemie nejaktivnější a nejvíce se zapojovali do osekaného klubového programu.

Součástí Panthers Night pak bude opět i členská schůze, jejíž hlavní náplní je informace o změnách v klubových stanovách, volba nových členů výkonného výboru a tradiční atraktivní téma v podobě novinek ohledně výstavby nové sportovní haly.

Celá akce začíná úderem páté odpolední, členská schůze pak proběhne od 18:30 do 19:30. Budeme se na všechny těšit!