Mlži skončili na střeše Šestky třetí

Víkendový program na střeše OC Šestka v neděli završil výběr mladších žáků, který stejně jako oba sobotní celky elévů zacinkal cenným kovem – po třech zápasech se s bilancí jedné výhry a dvou porážek umístil na třetím místě.

Zmiňované vítězství přišlo hned v prvním utkání s Plzní. Ačkoliv chemie mezi panteřími hokejkami a povrchem nebyla zdaleka ideální a dlouhá pauza byla znát i na předvedené hře, měli papíroví domácí navrch a po pár minutách utekli do tříbrankového náskoku. Ten se částečně ztenčil poté, co nepříjemně napadající soupeř využil prodlevy v rozehrávce, další trefy ale znamenaly nakonec klidné vítězství a první body do tabulky.

Jen o pár minut později mohly přijít další proti zkušenějšímu z dvou přítomných výběrů Tatranu, tomu ale stačil úsek pouhé minuty, kdy potrestal velké chyby Panterů a utrhl se do čtyřgólového náskoku. Rozhozená hra červených se navíc zlepšila až po dalším inkasovaném gólu a i přes podstatně lepší a vyrovnanější půli nebylo využito dostatek šancí k tomu, aby se v brance Tatranu zaskvěly více než dva puky, což na vítězství tentokrát nestačilo.

Večerní duel proti druhému z pořádajících týmů tak znamenal zároveň přímý souboj o druhé místo. Tatran navíc mocně nabudili hlasití fanoušci a z minima vytěžil maximum, když platilo pořekadlo, že jeden tým útočí, zatímco ten druhý dává góly. Za vyrovnaného stavu se tak klíčovou stala půlminuta ve druhé polovině, kdy Panteři dvakrát inkasovali a tím pádem se dostali i „pod deku“, z níž je využitý timeout vytáhl jen částečně. Kontaktní trefa mezi tři tyče a nikoliv na parkoviště, kam odletěla snad dvacítka dalších, tak přišla až v samotném závěru a na remízu či otočení výsledku nestačila – mlži z Radlic se tak na hřiště vrátili pro bronzové medaile.

Panthers Praha – FbC Plzeň :-)
Panthers Praha – Tatran Střešovice Black :-(

Panthers Praha – Tatran Střešovice Red :-(