Elévové přivezli z Šestky zlato a bronz

Po téměř osmi měsících se do hry vrátila první mládežnická družstva a hned z toho byla dvě medailová umístění – na turnaji pod širým nebem na střeše OC Šestka totiž dopolední družina po třech výhrách brala zlaté placky, odpolední skupina pak zacinkala bronzem!

Dopolední skupina se postupně utkala s Tatranem, Kralupy a Pískem. Po první polovině úvodního duelu to vypadalo na snadnou práci pro bíle oděné, pořadatelský tým se ale v závěru několikrát osmělil a lehce znervóznil fanoušky na improvizovaných tribunách, nicméně malí Panteři si nakonec vedení uzmout nenechali a slavili první vítězství. To bylo zopakováno o pár desítek minut později proti Kralupům, které střelecky uspěly jen jednou, zatímco na straně výběru z Radlic měnili časoměřiči skóre hned čtrnáctkrát.

V souboji o první místo tak proti sobě stanuly celky Panthers a Písku a vzhledem k průběhu turnaje stačila svěřencům Tomáše Drašnara a Dominika Charváta i remíza. Brzké dvoubrankové vedení nicméně nevydrželo a pár minut byl v klíčovém náskoku Písek, hodně vyhecovaný a emocemi napěchovaný závěr nicméně znamenal nejprve vyrovnání a minutu před koncem také klíčový nájezd, který bezchybně proměnil Pepa Polák a poslal tak Pantery do rozhodujícího vedení 4:3. To se stalo i výsledkem konečným a Panterům tak zaslouženě přistály na krku zlaté medaile.

Panthers Praha – Tatran Střešovice :-)
Panthers Praha – Kralupy n/V :-)
Panthers Praha – Floorball club Písek :-)

Podobným způsobem začal i odpolední program. Tam se panteří parta hned v úvodu zaskvěla vysokým vítězstvím proti Sokolovu, na něj nicméně v dalším průběhu turnaje už nedokázala navázat – proti čtyřčlennému výběru Tatranu sice měla početní převahu, nicméně daleko zkušenější soupeř trestal každou chybu a nakonec se radoval z klidné výhry.

To si po boji připsal i zkušený soupeř z Mladé Boleslavi, který Panterům povolil pouze tři zásahy. S bilancí jedné výhry a dvou porážek tak skončila odpolední skupina na krásném třetím místě!

Kompletní fotogalerii z turnaje najdete zde.

Panthers Praha – Florbal Sokolov :-)
Panthers Praha – Tatran Střešovice :-(
Panthers Praha – Florbal MB :-(