Elévové a mlži si zahrají pod širým nebem

Už tuto sobotu a neděli si první mládežnická po dlouhé pauze opět vyzkouší ostré zápasy. Jak elévové, tak mladší žáci se totiž zúčastní turnaje na střeše OC Šestka, kde v minulých týdnech vzniklo otevřené florbalové hřiště. Je to pak už podruhé za poslední léta, kdy se Panteři představí pod širým nebem – naposledy se tak stalo zkraje loňské sezony, kdy se Open Air zúčastnil kromě elitního týmu #princezen také výběr mladších žáků.

 

Na víkendový turnaj se nakonec podívají hned tři panteří družstva – konkrétně dva týmy elévů a jedna ekipa mladších žáků. Právě elévové budou první na řadě, a to v sobotu jak v dopoledním, tak odpoledním programu. Dopolední skupina se v závětří pražského letiště utká kromě pořádajícího Tatranu také s týmy Kralup a Písku, odpolední partu pak vyjma prvního jmenovaného čeká Sokolov a Mladá Boleslav. Mlži si pak v neděli odpoledne zahrají s dvěma týmy Tatranu a Plzní.

Přímo do areálu, za nějž se považuje oplocená část hřiště, je divákům vstup zakázán, počínání panteřích ratolestí je nicméně možné sledovat zpoza něj.

 Sobotní program (elévové):

09:00 Tatran Střešovice
10:40 Karlupy n/V
12:20 Floorball Club Písek

14:00 Florbal Sokolov
16:20 Tatran Střešovice
18:00 Florbal MB

Nedělní program (mladší žáci):

14:40 FbC Plzeň
15:40 Tatran Střešovice RED
18:00 Tatran Střešovice BLACK