Klubový podcast se vrací s druhým dílem!

Po téměř dvou měsících se na scénu vrací podcast S mikrofonem pod rouškou, v němž naši moderátoři zpovídají zajímavé hosty přímo z řad klubu či jeho nejbližších přátel. Ve druhém díle se na křeslo hosta posadí hráčka elitního ženského týmu a vášnivá cestovatelka Tereza Pitterlingová, jíž se navíc můžete ptát i vy!

„Tepi“, jak se Tereze uvnitř týmu přezdívá, působí v Panthers od roku 2017, kdy v Radlicích působila nejprve coby hostující hráčka z konkurenčního Florbalu Chodov, o rok později se pak z hostování stal trvalý přestup. Mezi její největší koníčky patří mimo florbalu i cyklistika, dlouhé túry či cestování se spoluhráčkami skrz tuzemské luhy a háje, které často končí i přespáním ve volné přírodě. Zkušenosti má Tepi také z Finska, kde strávila část předloňské sezony jak studiem, tak i působením v jednom z tamních florbalových klubů.

Svoje otázky můžete našemu hostovi pokládat až do dnešní sedmé hodiny večerní prostřednictvím stories klubového Instagramu. Ty nejzajímavější dotazy pak vylosujeme a objeví se přímo ve vysílání.

Nově zároveň můžete podcast kromě YouTube a Soundcloudu poslouchat také na Spotify!