Běhejte s Pantery v aplikaci Strava!

Nastupující podzimní dny a zavřené obchody přímo vybízí k procházce či lehkému výběhu do pomalu usínající přírody a byť tomu doba a vládní nařízení příliš nepřejí, i při těchto aktivitách můžete být s námi. Panteři totiž jako hlavní pomůcku k zaznamenávání jejich venkovních tréninkových výkonů zvolili aplikaci Strava, kterou si do svého telefonu může stáhnout každý – navíc se zde může přidat i na společný klubový účet a poměřovat tak své kilometry a časy s hráči napříč všemi družstvy!

Strava je bezplatná aplikace, jíž si mohou do svých chytrých zařízení nainstalovat majitelé obou nejpoužívanějších operačních systémů. Funguje podobně, jako ostatní aplikace pro venkovní tréninky – pomocí GPS a trochy mobilních dat zaznamená tréninkový výkon uživatele, a to jak běh, tak i jízdu na kole, plavání, šplhání či posilování. Samozřejmostí jsou také pravidelné výzvy, ať už krátkodobé, nebo měsíční.

Oproti většině svých konkurentů má Strava nicméně jednu velkou výhodu – lze v ní zakládat a připojovat se do různých klubů a skupin, v nichž můžete soutěžit a vyzývat své kamarády, přátele a spoluhráče. To je zároveň i důvod, proč jí jako hlavní pomůcku pro současný tréninkový režim zvolili také Panteři – v současné chvíli se na klubový profil v aplikaci připojila už více padesátka hráčů, rodičů či přátel klubu z různých věkových skupin. Na jednom místě tedy spolu soutěží mimo jiné i hráči elitního mužského družstva a zástupci mladších žáků či elévů.

Pokud se do našich řad chcete připojit i vy, čeká vás jednoduchý postup o pár krocích. Po stažení aplikace a založení osobního účtu stačí v záložce Explore kliknout na možnost Clubs a do vyhledávače zadat název klubu. Naši administrátoři vás pak v řádech minut přidají do příslušné skupiny a můžete začít cvičit. Budeme se těšit!