Domácí dvojkolo Juniorek

Juniorky čekalo domácí dvojkolo se zápasy proti  Mladé Boleslavi a nedělním představením proti Chodovu.

První víkendový zápas, který nás čekal, byl s Mladou Boleslaví. Do zápasu hráčky vkročily s celkem dobrým nasazením. V první třetině jsme podali slušný výkon a do kabiny jsme tak odcházeli za stavu 4:1.
Do druhé třetiny jsme zabrali ještě víc, holky dřely, začaly více kombinovat a měly dobrou koncovku. Výsledek po druhé třetině byl tedy 9:3. Do třetí třetiny jsme však vstoupili velmi laxně s pocitem, že už ten zápas je hotový a vyhraný. Sice jsme ještě přidali 3 góly, ale dalších 5 jsme obdrželi. Naštěstí jsme ale zápas udrželi a utkání skončilo naší výhrou 11:8.

V neděli jsme narazili na těžkého soupeře z Chodova. Start do utkání se nám moc nepovedl, jelikož jsme dostali gól po 10 sekundách hry, a tak jsme měli hned ze začátku co dotahovat.
Ve 3. minutě díky neskutečnému nájezdu Agi, jsme skore srovnali. Další góly jsme ale do konce 1. třetiny nevstřelili, zato Chodov udeřil ještě třikrát.
Druhá třetina byla velice vyrovnaná, kde dal každý tým 3 góly a skóre tedy bylo po dvou třetinách 4:7 pro Chodov.
Ve třetí třetině se už projevila únava některých hraček, co hrály před tímto zápasem za ženy. Do hry se zapojily i naše dorostenky, které předvedly moc dobrý výkon. Ve třetí třetině se nám bohužel už žádný další gól vstřelit nepovedl. Chodov přidal ještě dalších 5 branek a na konci utkání svítilo na tabuli konečné skóre 4:12.

Panthers Praha – FA Mladá Boleslav 11:8 (4:1, 5:2, 2:5) online
Panthers Praha – Florbal Chodov 4:12 (1:4, 3:3, 0:5) online