PREVIEW: Juniorky hrají doma, poprvé v akci přípravka s elévkami

Čtvrtý hrací víkend přináší opět několik premiér. Poprvé se představí před domácím publikem Juniorky, úvodní turnaj pak před sebou mají výběry elévek, přípravky a také rezerva Dorostu. Hrají i oba týmy mlžů, Dorost A opět míří na sever a důležité zápasy čekají elitní dospělé týmy.

Celý víkendový program stejně jako minulý týden odstartuje už páteční večer, kdy se na Radlicích bude dohrávat derby druhé mužské rezervy proti Prague Tigers B. C POWER navíc čekají hodně náročné chvíle – už v sobotu dopoledne je totiž čeká domácí turnaj v Rudné a Panteři si tak střihnou tři soutěžní zápasy v rozmezí 20 hodin. Na ně na stejné hale naváží ještě ten večer juniorky, jež čeká souboj s Boleslaví, v neděli večer pak ke druhému víkendovému souboji vyzvou favorizovaný Chodov.

Sobota přinese také premiéru pro přípravku a rezervu dorostu – nejmenší Panteři vyrazí na Barrandov k bojům proti Black Angels a Butchisu, poněkud odrostlejší chasníci pak hrají až v daleké Bystřici, kde zkusí obrat o body Spartu a Rudnou. Mimo Prahu zároveň hrají Mlži 2009 a 2010, a to dokonce ve stejné skupině stejného koše – vzájemným soubojem odstartují turnaj v Berouně, shodně poté vyzvou na souboj Bohemians. Co akce půjdou i jejich kolegové ročníku 2008 na Porgu, v prvním koši je prověří nejprve Sparta a poté postoupivší Olymp.

V neděli se ke slovu přihlásí i více dívčích družstev. Už v devět ráno odstartují maraton zápasů elévky, které na Pankráci postupně čekají týmy Boleslavi, Bohemians a Tigers. Na ně naváží svým turnajem v Nehvizdech starší žákyně a ve stejný čas se do boje pustí i Dorostenci A, kteří k soubojům se Startem a Kladnem míří až na dalekou Krupku. Odpoledne pak patří elitním týmům – program v Rudné odstartuje souboj extraligových #princezen s Jičínem, v němž jsou Panterky i kvůli domácímu prostředí papírovým favoritem. Hned po nich budou naopak v roli outsidera chtít zvrátit osud juniorky v duelu s Chodovem, od 18 hodin pak budou chtít získat první letošní body Muži A, kteří se představí v Králově Dvoře.

Tip redakce: užijte si (naposledy) elitní program v Rudné!

V pondělí začíná platit v celém Česku nouzový stav a s ním spojené regulace sportovních soutěží, které zakážou fanouškům vstup na stadiony. O následujícím víkendu tedy máte poslední možnost spatřit Pantery na vlastní oči přímo na hale a nenabízí se zajímavějšího měření sil, než v podání juniorek a extraligových #princezen. Zpříjemněte si tedy sobotní i nedělní odpoledne a doražte do Rudné, kde se Panterky dvakrát ze tří případů představí coby favorité!