Elévové 2011 hráli v Michli

První turnaj mají za sebou i Elévové 2011, kteří na rozdíl od svých spoluhráčů nevyrazili do Rudné, nýbrž na starou halu v Michli.

Panthers x Kladno červení

První zápas byl na začátku vyrovnaný. Hodně šancí z obou stran a i góly se tolik nelišily. Od půlky první poloviny už to bylo jiné. Dařilo se hlavně klukům s panterem na hrudi, a tak jsme mohli několikrát slavit. Na konci nás Kladno ještě vystrašilo několika nebezpečnými střelami a jedním gólem, kluci to ale dotáhli až do vítězného konce.

Panthers x Olymp

Ve druhém utkání jsme se dlouho nemohli odlepit od vyrovnaného skóre. Rozsekl to až výhoz našeho gólmana Martina přes celé hřiště na Mikiho, jenž následně skvěle zakončil a poslal nás do vedení. To jsme si po zbytek duelu hlídali a navíc jsme Olympu dokázali ještě víc odskočit, takže jsme záhy mohli slavit podruhé.

Panthers x Kladno černí

Druhý duel s Kladnem, tentokrát tedy jeho druhým týmem, byl celou první polovinu vyrovnaný. Ve druhém poločase se nicméně začala projevovat naše únava z předcházejících soubojů – sešlo se nás na turnaji s gólmanem pouze 5 – takže kladenští florbalisté využili našeho vyčerpání z neustálého běhání a byť jsme bojovali až do závěrečného hvizdu, gólové manko už jsme nestáhli. 

Panthers x Unhošť

V posledním představení nás čekal nejtěžší soupeř z celého koše. Kluci do zápasu nastoupili sebevědomě, nicméně tři rychlé góly nás poslaly ke dnu. Zbývalo ale ještě spoustu času a sním se vrátila i chuť vyhrát, která se nevytratila ani po dalších inkasovaných gólech. Za pár minut pak přišel i impulz v podobě branky vstřelené, náskok našeho soupeře byl nicméně už příliš velký a s turnajem jsme se tak rozloučili porážkou.

Kluci i přesto odehráli dobrý turnaj a na to, že jich bylo tak málo, mohou být na co pyšní. Díky za podporu a těšíme se příště.

Autor: Dominik Charvát

Panthers Praha – Kanonýři Kladno :-)
Panthers Praha – Olymp Florbal :-)
Panthers Praha – Kanonýři Kladno :-(
Panthers Praha – FBC Unhošť :-(