Stržům 2007 domácí premiéra nevyšla

V sobotu hrály všechny tři týmy stržů své první letošní turnaje a pro nově zformovaný a zároveň nejmladší výběr 2007 to byla zároveň premiéra ne domácím hřišti v Radlicích. Na tu ale Panteři příliš radostně vzpomínat nebudou…

Jedna skupinka našich hráčů nastupovala vůbec poprvé do zápasu a tak není divu, že byli ze začátku vystrašení a zmatení, navíc proti tak silnému soupeři, jako je Tatran. Přesto se nakonec vzpamatovali, zabojovali a urvali úctyhodný výsledek. Druhou skupinkou a zároveň řekl bych i posilou byli dva hráči z mladších žáků, kteří mají s hrou dost zkušeností a po technické stránce většinu soupeřů převyšovali, avšak soupeř je moc do zakončení nepouštěl a tak kluci neměli moc možností zakončovat. A tak úvodní duel skončil porážkou 4:13.

Druhý zápas proti spřátelenému klubu Texas Longhorns už byl o trochu lepší, než naše první vystoupení. Kluci se navíc vzpamatovali mnohem dříve a tak jsme konečně i útočili na vítězství. Naštěstí pro soupeře se nám nedařilo dobře zakončit a tak nám Texas brzy utekl a bohužel hned o tři góly. Pak se nám podařilo konečně prokletí prolomit a vstřelil první gól, avšak soupeř šlápl víc do pedálů a nastřílel si větší bodový náskok, jenž nakonec znamenal porážku 2:8.

Třetí a poslední zápas nás čekala Davle. Duel se opět vyvíjel v soupeřův prospěch, přesto nám svitla naděje, když se nám konečně podařilo odbrzdit gólový vlak a sypat soupeři jeden gól za druhým. Co minuta utekla na časomíře, to padl balón do soupeřovy brány, bohužel než jsme stihli vyrovnat, jednoduše nám došel čas.

Chci poděkovat všem hráčům za dobrou hru, co ve svém v některých případech vůbec prvním vystoupení předvedli. Příště dopadneme lépe.

Autor: Tomáš Drašnar

Fotogalerii z turnaje naleznete zde.

Panthers Praha – Tatran Střešovice 4:13 online
Panthers Praha – Texas Longhorns 2:8 online
Panthers Praha – FBK Davle 5:11 online