Éčko v Chýni na úvod za tři body

V neděli 20. 9. 2020 začala sezóna i pro poslední mužskou rezervu, Muže E.

První zápas nás čekal Florbalem Benešov. Soupeřovi vyšla lépe první třetina, ze které si odnesl vedení 1:3. Do druhé třetiny jsme vstupovali s pokyny uklidnit hru a zlepšit pohyb bez balónu. To a možná trochu ukolíbání soupeře vedlo k otočení skóre ve prospěch Panterů v poměru 5:3. Třetí třetina nabídla pouze po jednom gólu na obou stranách a tak úvodní zápas Muži E ovládli 6:4, kdy svůj první zářez zaznamenal i Dušan Hlaváč, Petr Nepraš oprášil svou „asistenční službu“ a odváží si 4 gólové nahrávky. A samozřejmě nesmíme zapomenout na Šádův hattrick, kdy vstřelil 2 góly do branky soupeřů a jeden do své vlastní. ;-)

Druhý zápas nás čekal neznámý soupeř FBC MAJKLAR. Utkání začala lépe naše rezerva, kdy se před bránou ze vzduchu prosadil Martin Bajer. Zápas byl z obou stran plný nepřesností a chyb, ale soupeř předváděl vyšší nasazení a bojovnost. To se plně projevilo až v poslední třetině, do které šel Majklar s jednogólovým náskokem, aby v jejím průběhu přidal ještě 3 branky a výsledkově tak překonal naše borce v poměru 3:7.

I tak je třeba poděkovat všem, kteří klukům z éčka přijeli na pomoc, jelikož ještě v týdnu nás bylo strašidelných 4+1 a obětovali tak kus ze své volné neděle. Do budoucna nás tak nečeká jen práce na hřišti, ale i trošku práce v administrativě, respektive v morálce omluv.

Autor: Martin Bajer

Panthers Praha E – Florbal Benešov C 6:4 (1:3, 0:4, 1:1) online
Panthers Praha E – FBC MAJKLAR 3:7
(1:2, 2:2, 0:3) online