Muže čeká v pátek čtvrté kolo Poháru

Panteři opět po dvou letech narazí v Poháru Českého florbalu na velkého rivala – do cesty se jim postaví už tento pátek Orka Čelákovice! 

S ní svěřenci Ladislava Hrmy vloni svedli dvojici mimořádně vyrovnaných a vyhecovaných bitev, ve které se hrálo o každý milimetr hřiště a přítomní diváci se po celých šedesát minut velmi dobře bavili. Jednou vyhráli Panteři, stejný počet vítězství si domů odvezla Orka. Kdo se bude radovat tentokrát?

Vyznavači bílých a červených svršků do zápasu nepůjdou úplně v herní pohodě – začátek sezony je nezastihl v té správné formě a po porážce od Turnova a Plzně se kulaté žluté logo se šelmou po pravé straně krčí bez bodu až na desátém místě tabulky. Naproti tomu čelákovičtí florbalisté v úvodním představení rozstříleli Náchod 11:6 a nebýt odloženého duelu s BUTCHISem, mohli se vyhřívat na opačném pólu bodování Národní ligy.

Souboj pantera s kosatkou začíná v Rudné v pátek úderem půl osmé večerní. I tentokrát bude vybíráno vstupné v hodnotě 30 korun, držitelé permanentních vstupenek pak mají vstup zdarma. V celé hale platí povinnost mít nasazenou roušku. Budeme se těšit na návštěvu!