Panteři nově spolupracují s Penco!

Seznam panteřích partnerů se v uplynulých dnech rozrostl o další zajímavé jméno. Vzájemnou spolupráci s klubem potvrdila tradiční tuzemská společnost Penco, jenž se specializuje na výrobu a distribuci komplexní sportovní výživy. Jaké výhody plynou z tohoto partnerství pro naše členy?

Společnost Penco působí na českém trhu už od roku 1991 a specializuje se na ruční výrobu, testování a distribuci sportovní výživy napříč všemi sporty. Za jejím vznikem stojí tým odborníků z oblasti potravinářské chemie a biochemie, jenž při výrobě svých produktů spolupracuje kromě lékařů, trenérů a rodičů i se samotnými sportovci – jedním z ambasadorů společnosti je například tatranská hvězda Filip Langer, čerstvou spolupráci pak Penco navázalo i s týmem České Házené.

Mezi nejoblíbenější sortiment sportovců patří iontové nápoje, tyčinky a gely jak před výkonem, tak po něm, či rozličný výběr vitaminů a minerálů. Na své si přijdou i vyznavači energetických stimulantů a kloubní výživy, široké portfolio má také nabídka aminokyselin a spalovačů tuků.

Z partnerství s Panthers budou pochopitelně profitovat i členové našeho klubu – hráči a hráčky elitních družstev obdrží vlastní ručník a sportovní lahev, na domácí zápasy v Rudné pak budou mít na střídačce připravenou nádobu s iontovým nápojem. Pro všechny ostatní členy je připravený slevový kupon ve výši 30 % z celkové objednávky na e-shop Penco – to vše při objednávce v minimální výši 300 korun. Při objednávce přes klub (prostřednictvím e-mailu) není třeba dodržet výši minimální částky a celková výše slevy je až 35 %. Hromadné objednávky budou podobně jako zmiňované vybavení odesílány jednou za 14 dní.