Mlži 2008 na domácím turnaji stříbrní

Tým Mlžů 2008 se tento víkend vydal na premiérový turnaj, který se konal na domácí hale v Radlicích. Los jim nadělil dva velmi silné soupeře, a to konkrétně týmy Tatranu a Sparty.

První zápas s velmi oslabeným Tatranem, který měl většinu týmu v karanténě, naši borci nezačali úplně šťastně. První polovina byla dosti bez tempa, a to až do takové míry, že musel trenér Jenšík o pauze zakročit a důrazně apelovat na hráče, aby “začali konečně něco hrát“. Druhá polovina byla o poznání lepší a díky tomu si kluci odnesli výhru 6:3.

V druhém zápase kluci zvýšili své herní nasazení aspoň o 50 % a proti velmi silné Spartě se dokonce dokázali ujmout vedení, dokázali plnit taktické pokyny a prokazovali se pro diváka velmi sympatickou hrou. Bohužel toto jednobrankové vedení nedokázali udržet do konce a 2 minuty před koncem inkasovali. Zápas tím pádem skončil remízou 1:1.

Jelikož Sparta hrála pouze nerozhodně s Tatranem, tak se mladí Panteři dostali do finále, kde na ně čekal soupeř z Mladé Boleslavi. Klukům se bohužel vůbec nepodařilo udržet tempo z druhého zápasu a na hřišti to bylo znát. Vypadalo to, jako by se jim již nechtělo běhat a z tohoto důvodu svítilo po půlce na časomíře skóre 0:3. V druhé polovině jsme se snažili soupeře více napadat na jeho polovině, a to se nám ve většině případů i dařilo, ale v koncovce to trochu vázlo. Boleslav ale i tak prokázala svou kvalitu a zaslouženě vyhrála 5:1.

Pokyny před tímto turnajem byly jasné, nespadnout z tohoto koše a tím pádem můžeme hodnotit turnaj více než pozitivně.

Autor: Kryštof Novotný

Panthers Praha – Tatran Střešovice :-)
Panthers Praha – Sparta Praha :-|
Panthers Praha – Fl. akademie MB :-( (o 1. místo)