Elévové si vyšlápli na mladší žáky!

Historicky poprvé se panteří tým složený pouze z elévů vydal bojovat proti starším klukům do přeboru mladších žáků.

První zkouška dopadla na výbornou, neboť hned v prvním zápase zapsali Panteři výhru. Klání proti Černošicím nebylo zrovna ze škatulky těžkých duelů, nicméně nám ukázalo chyby, kterým se musíme vyvarovat a pořádně nás prověřilo do dalších bojů.

To zápas s Hořovicemi už byl větší oříšek, urostlí soupeři nám nenechali nic zadarmo. Tentokrát to bylo výsledkově vyrovnané, nicméně ze hry jsme i tak toho měli více my. V posledních minutách jsme měli více šancí, než měla vláda prohlášení za poslední týden, i tak se nám ale dát rozhodující gól nepovedlo a museli jsme se spokojit s remízou.

Poslední zápas s Rudnou měl být nejtěžší zápas dne. Naši borci si však smůlu vybrali v předchozím zápase, takže proti Sokolu se nám od začátku dařilo. Hned od prvního střídání jsme byli ve vedení, které se nám povedlo udržet až do konce zápasu a na závěr si tak připsat druhé vítězství.

Musím kluky za celý turnaj pochválit, s první zkoušku na velkém hřišti si poradili fantasticky. Příští turnaj nás čeká ve vyšším koši, takže nesmíme usnout na vavřínech a v trénincích do toho pořádně šlápnout.

Autor: Petr Vobecký

Byla to velká zkušenost. Být na lavičce jako trenér bylo na jednu stranu zvláštní ale hrozně se mi líbilo, že jsem svoje zkušenosti mohl přenést na kluky. Poradit jim jak by to mohli udělat lépe a dovést je k vítězství. Rozhodně to byl zážitek, který si budu pamatovat celý život, a těším se na další zápasy.

Autor: Dominik Charvát

Panthers Praha – Alien Nation :-)
Panthers Praha – Red Dragons Hořovice :-|
Panthers Praha – Sokol Rudná :-)