Ženy čeká večer druhé kolo Poháru

Po úspěšném zvládnutí základní skupiny, jíž prošli naše elitní #princezny bez porážky, čeká Panterky pokračování jejich pohárové pouti. Už dnes večer vyzvou v malém pražském a dalo by se říci i zvířecím derby prvoligové Prague Tigers, které po dvou odehraných ligových kolech okupují druhou příčku tabulky. Dorazíte naše reprezentantky podpořit?

Zatímco Panterkám se pvodní zápas ligové sezony nepovedl a z Ostravy si přivezly porážku, Tigers se vezou na zcela opačné vlně a po skalpech Nového Strašecí a Black Angels zaostávají za vedoucím Libercem pouze z důvodu horšího skóre. Z podobného důvodu nevyhrály Tigers ani základní skupinu Poháru, ve kterém jim první Slavia Plzeň utekla o tři inkasované góly.

#princezny i přesto budou nastupovat do zápasu v roli favorita a na hřišti se s nejvyšší pravděpodobností kromě již představených nových tváří poprvé objeví i další předsezonní posila Monika Zikmundová, jenž do Panthers přestoupila z Liberce a v předsezonním období ještě léčila zraněnou nohu. V dresu Tigers také bude možno spatřit známou tvář – do kádru našeho dnešního soupeře se před sezonou právě z Radlice přesunula jednadvacetiletá Nikola Hamerníková.

Utkání začíná na čakovickém kluzišti v 19:00 a pokud neplánujete podpořit Panterky přímo na místě, můžete jim držet palce alespoň skrze online přenos.