Muži na úvod padli v Turnově

Nepovedenou sobotu se nepodařilo zachránit ani mužskému A-týmu. Ten se na neoblíbené půdě Turnova nedokázal dostat do herní pohody a byť za stavu 0:3 ještě vykřesal naději novic v sestavě David Navrátil, nepodařilo se Panterům nepříznivý stav zvrátit. Na konečných 2:7 už tak jen v samotném závěru korigoval Dominik Hudec a Pražané se tak domů vrací bez bodů.

Muži A se k prvnímu duelu nové sezony vypravili do parketového království v Turnově. I přes velké změny v sestavě byl tým odhodlaný vstoupit do začínajícího soutěžního ročníku pravou nohou, nicméně už od začátku Panteři nestíhali tempu domácích a po chvíli to bylo 0:2. Do přestávky sice ještě dokázal po hezké souhře snížit nováček v sestavě David Navrátil, jenže to bylo na dlouhou dobu z hokejek hostujících hráčů vše.

Naopak domácí pokračovali ve své jízdě a postupně dokázali navyšovat vedení až na pohodlné skóre 7:1. Za rozhodnutého stavu už jen v závěru snižoval Dominik Hudec a Pražané se tak do svých domový vrátili bez bodů.

Autor: Ladislav Hrma

TJ Turnov – Panthers Praha 7:2 (3:1, 2:0, 2:1) online

Střely na branku: 25:21
Nejlepší hráči: Filip Jirman – Marco Lombino
Diváci: 48

Komentář trenéra domácích (Vojtěch Palatínus): „Sám jsem byl zvědavý, zda náš, z velké části, obměněný a mladý tým zvládne přednést věci z tréninku do ostrého zápasu a jsem rád, že mohu konstatovat, že se to dneska povedlo. Skvělé povzbuzení a závazek do další práce. Díky soupeři za zápas. Turnov!“

Komentář vedoucího hostí (Andrea Nováková): „Již při rozlosování jsme věděli, že první kolo bude pro nás náročné. Bohužel se nám nepodařilo mentálně vstoupit do utkání hned od začátku, což se podepsalo na našem výkonu. Věříme, že příští utkání proti danému soupeři u nás doma bude z jiného soudku. Děkujeme soupeři za zápas.“