Třetí ročník Panthers Night je za námi

Po nejasném létě a několika odkladech se nakonec v pátek 4. září uskutečnil třetí ročník klubového společenského večera, označovaný jako Panthers Night. Jak celá akce, netradičně pořádaná pod širým nebem, nakonec probíhala?

Místem konání se oproti původnímu plánu, ve kterém figurovaly prostory Řeporyjské sokolovny, nakonec stala Radlická kulturní sportovna, která se nachází v samém centru Smíchova. Na zdejší „plážové“ části se uskutečnila jak samotná Panthers Night, tak i jí předcházející členská schůze. Na ní se skupina příchozích rodičů a členů klubu mohla dozvědět jak aktuální informace ohledně plnění sportovních i nesportovních cílů, tak i novinky v posunu stavby nové florbalové haly.

Hlavním programem samotné Panthers Night bylo vyhlašování Hráčů roku za uplynulou sezonu. Více než stovka členů a přátel klubu mohla sledovat udělení celkem dvanácti ocenění nejúspěšnějším Panterům i Panterkám, kteří obdrželi pamětní plaketu a dárkový balíček od partnera Raiffeisen stavební spořitelny. V pozdějších hodinách se poté z venkovního prostoru většina osazenstva přesunula do vnitřní části sportovny, kde probíhala taneční zábava až do pozdních nočních hodin.

Všem přítomným mnohokrát děkujeme za účast a pevně věříme, že se jim celá akce i přes netradiční koncept líbila. Kompletní galerii z Panthers Night můžete najít na serveru Zonerama.cz, krátký videosestřih bude k dispozici během následujících dnů.