Přijďte si vyzkoušet florbal na otevřené tréninky!

Začátek nového školního roku je tu a Panteři při této příležitosti opět po několika měsících pořádají otevřené tréninky pro širokou veřejnost. Přijďte si vyzkoušet florbal na jeden ze tří zářijových termínů a staňte se součástí jednoho z největších pražských klubů! 

Panteři před nadcházející sezonou tradičně rozšiřují své řady v mládežnických družstvech a veřejnosti tak nabízí možnost vyzkoušet si florbal nezávazně na jednom ze tří otevřených tréninků. Ať už jsi nezkušený začátečník nebo ostřílený mazák, přijď si zkusit, jak se hraje jeden z nejrychleji se rozšiřujících tuzemských sportů pod taktovkou trenérů se zkušenostmi z nejvyšších republikových soutěží. Vítán je opravdu každý bez rozdílu věku či pohlaví, nejdůležitější je pouze zájem a chuť vyzkoušet si něco nového.

Otevřené tréninky probíhají od pondělí 7. do čtvrtka 10. září na třech různých halách Prahy 5 a 13 vždy v odpoledních hodinách. Na tréninky se není třeba dopředu nijak hlásit, stačí si s sebou přinést sportovní oblečení a obuv, vše ostatní vám na místě zapůjčíme. Budeme se těšit!

Pondělí 07.09., 16:00 – 17:00, Sportcentrum Radlicemapa

Středa 09.09., 16:30 – 17:30, Jeremimapa

Čtvrtek 10.09., 17:00 – 18:00, TJ Zličínmapa