Na UNYP CUP jedou čtyři družstva

Poslední příprava před novou sezonou. Tak se dá nazvat turnaj UNYP CUP, který se koná v závěrečný srpnový víkend, a na němž se představí hned čtveřice panteřích družstev – starší žáky, dorostence a juniory doplní také juniorky.

Pro všechny čtyři výběry je to vůbec první účast na turnaji a zejména pro juniorský tým zároveň i důležitá generálka před blížící se kvalifikací. Ve skupině se potkají postupně s Ostravou, Mladou Boleslaví a po necelých dvou měsících také s Libercem. Všechny zápasy se hrají na hale v Kobylisích. Jejich dívčí spoluhráčky z juniorek pak mají skupinu podstatně objemnější – sehrají v ní hned pětici duelů! Pražským derby s Tatranem celý denní program na Kobylisích v sobotu odstartují, poté následují zápasy s Libercem a Bohemians. Nedělní program je ve znamení bojů se Spartou a Bulldogs. Na rozdíl od juniorů navíc z dívčí skupiny nepostupují do play-off všechny týmy, nýbrž pouze čtyři, které se vyhnou semifinále a hrají rovnou o medaile (první s druhým a třetí se čtvrtým)!

Dorostenci a strži se stejně jako junioři musí spokojit pouze se čtyřčlennými skupinami. Konkrétně u dorostu jde o skupinu D, kde kromě nich jsou nalosováni také Tatran, Plzeň a Gullivers Brno – přesně v tomto pořadí také Pantery čekají jednotlivá utkání – první na hale Porg, zbylé dva v Kunraticích. Starší žáci pak svá utkání odehrají střídavě v Kunraticích a Čakovicích, na první zmiňované hale vyzvou Mladou Boleslav a Gorily Plzeň, severovýchodní cíp Prahy pak uvidí závěrečný skupinový boj s Libercem.

Turnaj začíná už v pátek, sledovat jej můžete přes oficiální stránky turnaje a na našich sociálních sítích!