Final Four zná svůj systém a rozpis

Sobotní turnaj Final Four se kvapem blíží a organizátoři již vypustili do světa podrobnější informace o tom, jak netradiční podnik pod střechou střešovické Stodoly bude nakonec probíhat. 

Final Four se odehraje systémem play-off, kde všechna zúčastněná mužstva začínají svojí cestu v semifinále. V něm se nejprve od 09:45 utká vítěz letošní Divize Prague Tigers s nováčkem Národní ligy Bučisem, v 11:05 je pak na programu třaskavý souboj mezi Pantery a Traverzou Mukařov. Před tímto duelem ještě proběhne slavnostní ceremoniál s loučícím se Kubou Rybkou, pro nějž to bude poslední představení v dresu s šelmou na boku.

Vítězové obou semifinálových sérií se následně utkají od 13:55 v souboji o premiérový pohár z Final Four, ještě předtím nicméně hole zkříží i semifinalisté neúspěšní – zápas o bronz začíná na stodole ve 12:35.

Všechny zápasy se hrají systémem 5+1 s upravenou hrací dobou 3×15 minut čistého času s pětiminutovými přestávkami. V případě nerozhodného stavu následují nájezdy se třemi exekutory na každé straně.

Během celého turnaje bude otevřené občerstvení v přilehlém café baru Na Andělce. Pokud plánujete v sobotu dorazit na Stodolu a spatřit naposledy na vlastní oči Kubu Rybku v panteřích barvách, doporučujeme dorazit s předstihem – pořadatelé totiž do hlediště pustí pouze 60 fanoušků!