Panterky jsou v semifinále!

Velká bitva je u konce! #princezny vrátily Ostravě všechny porážky ze základní části a ve virtuálním čtvrtfinále slaví vítězství 1063:761! Ve středečním semifinále vyzvou jednoho z dvojice Židenice – Tigers.

Panterky se po slibném začátku a brzkém vedení svého náskoku pravděpodobně zalekly a pustily Ostravanky do několika brejků, které kvalitní soupeř dokázal zužitkovat. „Vstup jsme měli výborný, ale v některých fázích hry jsme pak najednou začali působit zbytečně ustrašeně. To si proti takovému týmu nemůžeme dovolit,“ hodnotil nepříliš povedenou první třetinu trenér Pavel Skazko. 

Smutnit nicméně nemusel – na ještě před přestávkou dokázaly parádními trefami snížit Lochmannová s Florianovou, odpovědi Ostravy navíc bez větších obtíží vykryly Horňáková s Egertovou. Rozhodující část celého utkání pak přišla ve druhé třetině. Během toho, co se někteří fanoušci ještě vraceli na svá místa, se ke slovu přihlásila kapitánka Slaná a definitivně obrátila skóre na stranu Pražanek.

„Druhá část byla úplně o něčem jiném. Holky do toho skvěle šláply a troufám si říct, že většině fanoušků zůstala údivem otevřená ústa dokořán,“ tvrdil Skazko. To, že tomu tak bylo i ve skutečnosti, dokazuje velké množství pochvalných komentářů a to i za zvládnutou třetí třetinu, kterou si děvčata z Radlic v klidu pohlídala a pohodlný náskok i za podpory kotle dorazivšího až ze severní Moravy nakonec zápas dotáhla do vítězství, čímž si zajistila místenku v semifinále!

V něm příští středu vyzve úspěšnějšího ze souboje Tigers – Židenice, informaci o místě konání a předprodeji vstupenek oznámíme hned poté, co se našemu pořadatelskému týmu podaří včas zajistit halu. I tentokrát nicméně budeme potřebovat každého fanouška, takže se budeme těšit na vaší návštěvu a podporu!

Sestřih z utkání nebude vzhledem k počtu vstřelených branek a odporu střihačského týmu realizován.

Panthers Praha – FBC Ostrava 1063:761 (461:510, 434:185, 168:66) online | stream

Nejlepší hráči: naši fanoušci