Elévové zavítali do Kunratic

Kunratice, to je městská čas daleká a to se pak hned každý vyleká.Po tvrdém ranním budíčku a nepříjemné cestě na druhou stranu Prahy jsme nastoupili do prvního utkání proti Kladnu. My jsme pálili jednu šanci za druhou a soupeř chladnokrevně těžil z našich chyb. Celé utkání jsme však hlavně bojovali za první gól pro Sama, pro kterého to byl první soutěžní turnaj v kariéře. To se nám naštěstí vteřinu před koncem povedlo a my tak měli aspoň malou útěchu po nepříjemné porážce.

Následné výkony byly jak na horské dráze. Další zápas jsme vyhráli, ten třetí zase prohráli a poslední utkání dne, jsme po příliš velkém dramatu znovu opanovali. 

Vše se ale odvíjelo od koncentrace na dané utkání a snahy, kterou kluci buď měli nebo neměli. Vždy jsme se soupeřem mohli hrát vyrovnanou partii a někdy i dominovat, kdybychom trefovali zařízení a na vlastní polovině byli při hře u mantinelu mnohem důraznější. 

Jinak ale chci kluky pochválit za odvedený výkon a týmový přístup, kdy se navzájem podporovali a do každého utkání šli s elánem a úsměvem.

Autor: Marek Máčala